Klassijuhatajad

Klassijuhataja: Julia Plõs

E-mail: Julia.Plos@mhum.edu.ee

Kabinet: 206

Klassijuhataja: Ljudmila Nikitina

E-mail: Ljudmilla.Nikitina@mhum.edu.ee

Kabinet: 208

Klassijuhataja: Liina Ala

E-mail: Liina.Ala@mhum.edu.ee

Kabinet: 132

Klassijuhataja: Krista Poks

E-mail: Krista.Poks@mhum.edu.ee

Kabinet: 131

Klassijuhataja: Jelena Ženihhova-Iljina

E-mail: Jelena.Zennihova@mhum.edu.ee

Kabinet: 205

Klassijuhataja: Laine Tammela

E-mail: Laine.Tammela@mhum.edu.ee

Kabinet: 127

Klassijuhataja: Merle Pommer

E-mail: Merle.Pommer@mhum.edu.ee

Kabinet: 126

Klassijuhataja: Olga Minitš

E-mail: Olga.Minits@mhum.edu.ee

Kabinet: 207

Klassijuhataja: Veronika Sokolova

E-mail: Veronika.Sokolova@mhum.edu.ee

Kabinet: 133

Klassijuhataja: Merike Pääru

E-mail: Merike.Paaru@mhum.edu.ee

Kabinet: 130

Klassijuhataja: Mikhail Lebedev

E-mail: Mikhail.Lebedev@mhum.edu.ee

Kabinet: 209

Klassijuhataja: Irina Belokurova

E-mail: Irina.Belokurova@mhum.edu.ee

Kabinet: 408

Klassijuhataja: Jelena Litšman

E-mail: Jelena.Litsman@mhum.edu.ee

Kabinet: 404

Klassijuhataja: Natalja Voinskaja

E-mail: Natalja.Voinskaja@mhum.edu.ee

Kabinet: 309

Klassijuhataja: Anita Pikkov

E-mail: Anita.Pikkov@mhum.edu.ee

Kabinet: 306

Klassijuhataja: Aljona-Inga Eensalu

E-mail: Aljona.Eensalu@mhum.edu.ee

Kabinet: 410

Klassijuhataja: Natalja Gluškova

E-mail: Natalja.Gluskova@mhum.edu.ee

Kabinet: 402

Klassijuhataja: Irina Kotšura

E-mail: Irina.Kotsura@mhum.edu.ee

Kabinet: 312

Klassijuhataja: Elina Bratšun

E-mail: Elina.Bratsun@mhum.edu.ee

Kabinet: 415

Klassijuhataja: Anastassia Zherdeva

E-mail: Anastassia.Zherdeva@mhum.edu.ee

Kabinet: 405

Klassijuhataja: Darja Šergalina

E-mail: Darja.Sergalina@mhum.edu.ee

Kabinet: 307

Klassijuhataja: Elena Kolossovskaja

E-mail: Elena.Kolossovskaja@mhum.edu.ee

Kabinet: 301

Klassijuhataja: Ljudmilla Alektorova

E-mail: Ljudmilla.Alektorova@mhum.edu.ee

Kabinet: 407

Klassijuhataja: Julia Tsõgankova

E-mail: Julia.Tsogankova@mhum.edu.ee

Kabinet: 220

Klassijuhataja: Jevgenija Kozlova

E-mail: Jevgenija.Kozlova@mhum.edu.ee

Kabinet: 317

Klassijuhataja: Natalja Belugina

E-mail: Natalja.Belugina@mhum.edu.ee

Kabinet: 210

Klassijuhataja: Irina Ivanova

E-mail: Irina.Ivanova@mhum.edu.ee

Kabinet: 310

Klassijuhataja: Inga Pankova

E-mail: Inga.Pankova@mhum.edu.ee

Kabinet: 308

Klassijuhataja: Svetlana Velikanova

E-mail: Svetlana.Velikanova@mhum.edu.ee

Kabinet: 305

Klassijuhataja: Boriss Putškov

E-mail: Boriss.Putskov@mhum.edu.ee

Kabinet: 414

Klassijuhataja: Boriss Putškov

E-mail: Boriss.Putskov@mhum.edu.ee

Kabinet: 409

Klassijuhataja: Merle Pähn

E-mail: Merle.Pahn@mhum.edu.ee

Kabinet: 218, 224

Klassijuhataja: Aleksandra Dubjagina

E-mail: Aleksandra.Dubjagina@mhum.edu.ee

Kabinet: 403, 406

Klassijuhataja: Viktoria Tuisk

E-mail: Viktoria.Tuisk@mhum.edu.ee

Kabinet: 311

Viimati muudetud: 19.06.2021