Õpetajad

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: muusika

E-mail: Julia.Aare@mhum.edu.ee

Kabinet: 212

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Liina.Ala@mhum.edu.ee

Kabinet: 132

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: vene keel ja kirjandus

E-mail: Ljudmilla.Alektorova@mhum.edu.ee

Kabinet: 407

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: ajalugu, ühiskonnaõpetus

E-mail: Julia.Aparin@mhum.edu.ee

Kabinet: 231

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Olga.Banahevits@mhum.edu.ee

Kabinet: 133

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Irina.Belokurova@mhum.edu.ee

Kabinet: 408

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: kehaline kasvatus

E-mail: Natalja.Belugina@mhum.edu.ee

Kabinet: 118

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Jelena.Berezina@mhum.edu.ee

Kabinet: 231

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Kristina.Botina@mhum.edu.ee

Kabinet: 317

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Elina.Bratsun@mhum.edu.ee

Kabinet: 124

Amet: aineõpetaja

Lisa rollid: haridustehnoloog, huvijuht

Õpetatavad ained: kunst

E-mail: Aleksandra.Dubjagina@mhum.edu.ee

Kabinet: 020

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Aljona.Eensalu@mhum.edu.ee

Kabinet: 210

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: keemia

E-mail: Kamilla.Filippova@mhum.edu.ee

Kabinet: 218

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Natalja.Gluskova@mhum.edu.ee

Kabinet: 310

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: saksa keel

E-mail: Jelena.Hraban@mhum.edu.ee

Kabinet: 414

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Irina.Ivanova@mhum.edu.ee

Kabinet: 415

Amet: keraamika õpetaja

E-mail: Kristiina.Jakimenko@mhum.edu.ee

Kabinet: 231

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Irina.Jegorova@mhum.edu.ee

Kabinet: 401

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Olga.Klazer@mhum.edu.ee

Kabinet: 231

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Irina.Kotsura@mhum.edu.ee

Kabinet: 209

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Jevgenija.Kozlova@mhum.edu.ee

Kabinet: 408

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inimene ja õigus

E-mail: Lilia.Kozina@mhum.edu.ee

Kabinet: 231

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: kehaline kasvatus

E-mail: Ella.Kungurtseva@mhum.edu.ee

Kabinet: 118

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: muusika

E-mail: Aleksandra.Korvel@mhum.edu.ee

Kabinet: 211

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: geograafia

E-mail: Ludmilla.Lainola@mhum.edu.ee

Kabinet: 312

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: kehaline kasvatus

E-mail: Mikhail.Lebedev@mhum.edu.ee

Kabinet: 118

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Niine.Lepasar@mhum.edu.ee

Kabinet: 231

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Jelena.Litsman@mhum.edu.ee

Kabinet: 404

Amet: abiõpetaja

Lisa rollid: aineõpetaja

Õpetatavad ained: loodusõpetus

E-mail: Jelena.Ljamtseva@mhum.edu.ee

Kabinet: 124

Amet: koolipsühholoog

Lisa rollid: aineõpetaja, karjäärinõustaja

Õpetatavad ained: karjääriõpetus, psühholoogia, inimeseõpetus

E-mail: Svetlana.Luneva-Ossipova@mhum.edu.ee

Kabinet: 129

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: kehaline kasvatus

E-mail: Juri.Luter@mhum.edu.ee

Kabinet: 118

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: prantsuse keel

E-mail: Jelena.Mamonko@mhum.edu.ee

Kabinet: 231

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Olga.Minits@mhum.edu.ee

Kabinet: 207

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Ljudmilla.Nikitina@mhum.edu.ee

Kabinet: 208

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: käsitöö ja kodundus

E-mail: Ljudmila.Ojavere@mhum.edu.ee

Kabinet: 222

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: matemaatika

E-mail: Tatjana.Panfilova@mhum.edu.ee

Kabinet: 307

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: matemaatika

E-mail: Inga.Pankova@mhum.edu.ee

Kabinet: 308

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Anita.Pikkov@mhum.edu.ee

Kabinet: 401

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Julia.Plos@mhum.edu.ee

Kabinet: 206

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Krista.Poks@mhum.edu.ee

Kabinet: 131

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: tehnoloogiaõpetus

E-mail: Boriss.Putskov@mhum.edu.ee

Kabinet: 121

Amet: aineõpetaja

Lisa rollid: hilise keelekümbluse koordinaator

Õpetatavad ained: bioloogia

E-mail: Merle.Pahn@mhum.edu.ee

Kabinet: 224

Amet: algõpetuse õpetaja

Lisa rollid: varajase keelekümbluse koordinaator

E-mail: Merike.Paaru@mhum.edu.ee

Kabinet: 130

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: ajalugu, ühiskonnaõpetus, kunstiõpetus

E-mail: Anne-Ly.Raid@mhum.edu.ee

Kabinet: 406

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Ivi.Sepp@mhum.edu.ee

Kabinet: 403

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: bioloogia

E-mail: Viktoria.Shapovalova@mhum.edu.ee

Kabinet: 409

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: käsitöö ja kodundus

E-mail: Veronika.Sokolova@mhum.edu.ee

Kabinet: 222

Amet: infojuht

Lisa rollid: aineõpetaja, eKooli, Valnese e-õpilaspileti süsteemi ja kooli kodulehe administraator

Õpetatavad ained: arvutiõpetus

E-mail: Sergei.Sumin@mhum.edu.ee

Kabinet: 231

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Darja.Sergalina@mhum.edu.ee

Kabinet: 402

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: matemaatika

E-mail: Jelena.Sutkova@mhum.edu.ee

Kabinet: 306

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Anastassia.Zherdeva@mhum.edu.ee

Kabinet: 405

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: vene keel ja kirjandus

E-mail: Jelena.Zemtsugova@mhum.edu.ee

Kabinet: 310

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Jelena.Zennihova@mhum.edu.ee

Kabinet: 205

Amet: õppealajuhataja

Lisa rollid: aineõpetaja

Õpetatavad ained: matemaatika

E-mail: Marina.Zuravljova@mhum.edu.ee

Kabinet: 217

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Laine.Tammela@mhum.edu.ee

Kabinet: 127

Amet: aineõpetaja

Lisa rollid: huvijuht

Õpetatavad ained: füüsika, loodusõpetus

E-mail: Julia.Tsogankova@mhum.edu.ee

Kabinet: 220

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: vene keel ja kirjandus

E-mail: Viktoria.Tuisk@mhum.edu.ee

Kabinet: 311

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: matemaatika

E-mail: Svetlana.Velikanova@mhum.edu.ee

Kabinet: 305

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: ajalugu, ühiskonnaõpetus

E-mail: Sergei.Versinin@mhum.edu.ee

Kabinet: 410

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: vene keel ja kirjandus

E-mail: Natalja.Voinskaja@mhum.edu.ee

Kabinet: 309

Viimati muudetud: 15.09.2019