MLLM ajalugu

Mustamäe Laste Loomingu Maja

VISIOON :

TURVALINE JA ATRAKTIIVNE ARENGUT TOETAV KODUNE HUVIKOOL

MISSIOON:

ÕPETADA JA ÕPPIDA, ARENDADA JA AVASTADA, AIDATA JA HOOLIDA

Oma tööd alustas Mustamäe Laste Loomingu Maja 1. novembril 1984.aastal, tookord küll veel teises hoones. Tol ajal õppis MLLM-s ainult 200 õpilast. 1987.a. kolis huvimaja Vilde teele ja sellest ajast on MLLM aadressiks Vilde tee 54. Tänaseks on huviringide arv kasvanud 45-ni, pedagooge on kokku 40 ja õpilasi umbes 1000. 
Enamus ringidest alustavad tööd peale lõunat, s.t. peale kooli. Alustame oma päeva kell 10.00 hommikul ja lõpetame kell 20.30, laupäeval 11.00-17.15, puhkepäevaks pühapäev. Kodustele koolieelikutele on avatud eelkool hommikupoolikuti. Võtame vastu lapsi alates 4a. kuni 19. aastasteni.
Lastel on võimalus ennast proovile panna kunsti,  käsitöö, tantsu, muusika ja sõnakunsti alal.Saab tegelda keeleõppega, mõttemängudega ja arvutiõpetusega, ilma milleta on tänapäeval kaasaegsel inimesel peaaegu võimatu täisväärtuslikku elu elada. Eraldi on koolieelikutele õppekavas ette nähtud Trips-Traps-Trull rühmad. Meie kasvandikud osalevad aktiivselt nii vabariigisisestel kui ka rahvusvahelistel konkurssidel.
Mustamäe Laste Loomingu Majas ei toimu ainult tunnid, vaid uksed on avatud kõigile  Mustamäe elanikele -  Perepäevadel, I Advendi päeval ja teistel suurüritustel. 

 

Lehekülge haldab:

Larissa Ida, MLLM infotehnoloogia juht

infojuht@mllm.tln.edu.ee

Viimati muudetud: 17.10.2019

Gallup

Kui tihti külastad lasteaia kodulehte

Vähem, kui üks kord nädalas

100.0% - 2 häält