E-päevik

1.septembrist 2017 on lasteaed Mooniõites kasutusel

ELIIS – Eesti Lasteaedade Internetipõhine Infosüsteem

Eliis Tarkvara OÜ poolt loodud ELIIS (e-lasteaed) on infosüsteem, mis pakub lasteaedadele innovaatilisi ning digitaalseid lahendusi õppetöö mugavamaks korraldamiseks.  Meie teenus sisaldab õpetajasõbralikku päevikut, mugavat laste info haldamist, põhjalikku suhtlusmoodulit, detailset statistikat, aruannete koostamist ning palju muid funktsioone, mis on kasulikud nii lasteaiaõpetajatele, lasteaiajuhatajatele, omavalitsuste töötajatele kui ka lapsevanematele.

Meie õpetajad harjutasid e-päevikus orienteerumist ja selle täitmist septembrist detsembrini ning lapsevanemad saavad süsteemiga liituda jaanuarist 2018.

Süsteemile ligipääsemiseks tuleb minna lehele https://www.eliis.ee/

Esimene sisselogimine tehke ID-kaardiga, mille järel kuvatakse kasutajale teade- "Te ei ole seotud ühegi lapse ega lasteasutusega". Et näha lapse infot, tuleb täita vastav taotlus - sisestada lapse isikukood ja nimi. Pärast taotluse esitamist kinnitab selle lasteaed ja pärast seda toimingut on lapsevanemal juurdepääs just oma lapse infole. Lisaks on ligipääs rühma nädala- ja kuuplaanidele, õppeaasta eesmärkidele, ürituste kalendrile jne.

Seadete all on võimalik hiljem muuta sisselogimine kasutajanime ja parooliga sisenemiseks.

Viimati muudetud: 13.06.2018