Mustamäe Linnaosa Valitsuse linnamajanduse osakond

E. Vilde tee 118, 
12614 Tallinn
Üldtelefon: 645 7500; 645 7511
E-post: mustamae@tallinnlv.ee

Osakonna juhataja - Aleksandr Iro
Telefon: 645 7526
E-post: aleksandr.iro@tallinnlv.ee 

Arhitekt - Riko Petrov
Telefon: 645 7528
E-post: riko.petrov@tallinnlv.ee

Peaspetsialist (haljastus ja jäätmemajandus) - Kristin Karu
Telefon: 645 7532
E-post: kristin.karu@tallinnlv.ee  

Peaspetsialist (heakord ja ettevõtlus)
 - Rita Roosnupp
Telefon: 645 7519
E-post: rita.roosnupp@tallinnlv.ee

Heakorraspetsialist - Sander Remme
Telefon: 645 7544
E-post: sander.remme@tallinnlv.ee 

Spetsialist (heakorra järelvalve) - Vladimir Teder 
Telefon: 645 7520
E-post: vladimir.teder@tallinnlv.ee  


Kadaka staadion
Aadress: E. Vilde tee 118
Avatud: 9-21:00
Üldtelefon: 5422 0003
E-post: kadakastaadion@tallinnlv.ee

Haldur Nikita Tšerednitšenko
Telefon: 5306 9371
E-post: nikita.tserednitsenko@tallinnlv.ee 

Administraator Edvard Romanenko
E-post: edvard.romanenko@tallinnlv.ee  

Administraator Ülle Kaskla
E-post: ylle.kaskla@tallinnlv.ee 

Administraator
 
Kadri Tennosaar
E-post: kadri.tennosaar@tallinnlv.ee 


Männi park


Pargivaht - Ago Vaher
Telefon: 5302 7389

PargivahtAleksander Gundarov
Telefon: 5565 3480

 

 

Viimati muudetud: 13.06.2022