Mustamäe Linnaosa Valitsuse Sotsiaalhoolekande osakond

Mustamäe Linnaosa Valitsuse Sotsiaalhoolekande osakonna teenused


Sotsiaalhoolekande osakonna juhataja - Ly Rüüs
Telefon: 645 7595
E-post: ly.ryys@tallinnlv.ee 


Sotsiaalteenuste talitus

Vastuvõtt
E 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.30
T 9.00 - 12.00
N 9.00 - 12.00, 13.00 - 16.30

Sotsiaalteenuste talituse juhataja - Aivi Kokk
Telefon: 645 7561
E-post: aivi.kokk@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Üldhooldekodu teenus, invatranspordi korraldamine, dementsete päevahoiuteenusele suunamine, eluruumide kohandamine, intervallhooldus

Vanemspetsialist - Katri Heinjärv
Telefon: 645 7568
E-post: katri.heinjarv@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Sotsiaalsete erivajadustega inimeste hoolekanne, tasuta toitlustamise võimaldamine

Vanemspetsialist - Julia Višnjova
Telefon: 645 7582
E-post: julia.visnjova@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Lapsehoiuteenus sügava ja raske puudega lapsele, puuetega laste perede nõustamine, hooldaja määramine (lapsed)

Vanemspetsialist - Kristiine Kägu
Telefon: 645 7584
E-post: kristiine.kagu@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Lapsehoiuteenus sügava ja raske puudega lapsele, puuetega laste perede nõustamine, hooldaja määramine (lapsed)



Lastekaitse talitus

Vastuvõtt
E 10.00 - 12.00, 13.00 - 18.00
N 10.00 - 12.00, 13.00 - 17.00

Lastekaitse talituse juhataja kohusetäitja/vanemspetsialist  - Kadri Jõks

Telefon: 645 7563
E-post: kadri.joks@tallinnlv.ee 

Lastekaitse peaspetsialist - Reelika Mägimets
Telefon: 645 7591
E-post: reelika.magimets@tallinnlv.ee 

Lastekaitse peaspetsialist - Gerda Eerma
Telefon: 645 7557
E-post: gerda.eerma@tallinnlv.ee 

Lastekaitse peaspetsialist - Dei Stein
Telefon: 645 7564
E-post: dei.stein@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Jekaterina Platonova
Telefon: 645 7558
E-post: jekaterina.platonova@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Gris Tammiksaar
Telefon: 645 7571
E-post: gris.tammiksaar@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Elle Varik
Telefon: 645 7556
E-post: elle.varik@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Elen Kaljuveer
Telefon: 645 7575
E-post: elen.kaljuveer@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Kätlin Uuemäe
Telefon: 645 7559
E-post: katlin.uuemae@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Helgie Mandzolo Saar
Telefon: 645 7580
E-post: helgie.mandzolosaar@tallinnlv.ee 



Sotsiaaltoetuste talitus

Vastuvõtt
E 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.30
T 9.00 - 12.00
N 9.00 - 12.00, 13.00 - 16.30

Sotsiaaltoetuste talituse juhataja - Jelena Lutova
Telefon: 645 7569
E-post: jelena.lutova@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist - Terje Lepp
Telefon: 645 7566
E-post: terje.lepp@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: toimetulekutoetus, esmakordselt kooli mineva lapse toetus (koolitoetus)

Vanemspetsialist - Diana Mölder
Telefon: 645 7565
E-post: diana.molder@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: toimetulekutoetus, esmakordselt kooli mineva lapse toetus (koolitoetus)

Vanemspetsialist - Eda Neem
Telefon: 645 7501
E-post: eda.neem@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: lapsehoiteenuse hüvitamine, sissetulekust sõltuvad toetused, pensionilisa

Viimati muudetud: 09.07.2020