Mustamäe Linnaosa Valitsuse juhtkond

Aadress: E. Vilde tee 118, 
12614 Tallinn
Telefon: 645 7500; 645 7511
E-post: mustamae@tallinnlv.ee


Linnaosa vanem - Lauri Laats
Telefon: 645 7510
E-post: lauri.laats@tallinnlv.ee

Linnaosa vanema asetäitja - Tarmo Richard Klamp
Telefon: 645 7514
E-post: tarmorichard.klamp@tallinnlv.ee

Linnaosa vanema asetäitja - Oksana Talisainen
Telefon: 645 7516
E-post: oksana.talisainen@tallinnlv.ee

Haldussekretär - Katri Koitver
Telefon: 645 7513
E-post: katri.koitver@tallinnlv.ee 

Arhitekt - Margarita Lykke
Telefon: 645 7528
E-post: margarita.lykke@tallinnlv.ee 

Peaspetsialist - Aleksandra Lorvi
Telefon: 645 7599
E-post: aleksandra.lorvi@tallinnlv.ee 

Avalike suhete peaspetsialist - Lea Arme
Telefon: 645 7521
E-post: lea.arme@tallinnlv.ee 

Eelarve peaspetsialist - Svetlana Minlibajeva
Telefon: 645 7523
E-post: svetlana.minlibajeva@tallinnlv.ee 

 

Viimati muudetud: 15.01.2020