Mustamäe Linnaosa Valitsuse üldjuhtimine ja kantselei

Aadress: E. Vilde tee 118, 
12614 Tallinn
Üldtelefon: 645 7500; 645 7511
E-post: mustamae@tallinnlv.ee


Üldjuhtimine

Haldussekretär - Ülle-Triin Enden
Telefon: 645 7527
E-post: ylle-triin.enden@tallinnlv.ee

Avalike suhete peaspetsialist - Oksana Talisainen
Telefon: 645 7521
E-post: oksana.talisainen@tallinnlv.ee

Peaspetsialist (kultuurivaldkond) - Aleksandra Lorvi
Telefon: 645 7599
E-post: aleksandra.lorvi@tallinnlv.ee 

Eelarve peaspetsialist - Svetlana Minlibajeva
Telefon: 645 7523
E-post: svetlana.minlibajeva@tallinnlv.ee 

Kantselei 

Personali peaspetsialist - Angela Kurvits
Telefon: 645 7525
E-post: angela.kurvits@tallinnlv.ee 

Haldusspetsialist - Maris Harumäe
Telefon: 645 7511
E-post: maris.harumae@tallinnlv.ee

Infospetsialist - Marika Rohulaid
Telefon: 645 7500
E-post: marika.rohulaid@tallinnlv.ee 

Infotehnoloogia vanemspetsialist - Ants Saar
Telefon: 645 7587
E-post: ants.saar@tallinnlv.ee 

Viimati muudetud: 01.06.2022