Toetused

Vastuvõtu ajad E: 09.00 - 12.00 ja 13.00 - 18.00 
                      T: 09.00 - 12.00
                      N: 09.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00 
                      R: 09.00 - 12.00

Toetused

Ametnik

Telefon               

Ametnik


Toimetulekutoetusesmakordselt kooli mineva lapse toetus (koolitoetus), lapsehoiuteenuse hüvitamine, sissetulekust sõltuvad toetusedpensionilisa

 Diana Mölder   

 Terje Lepp

 Merle Raudsepp

 Eve Kraanvelt

 Eda Neem

 645 7565      

 
 645 7566

 645 7570

 
 645 7531

 
 645 7501

 Diana.Molder@tallinnlv.ee


Terje.Lepp@tallinnlv.ee

Merle.Raudsepp@tallinnlv.ee


Eve.Kraanvelt@tallinnlv.ee


Eda.Neem@tallinnlv.ee


 Puudega lapse toetus,

 Julia Višnjova

 645 7582
 

 Julia.Visnjova@tallinnlv.ee

 hooldaja määramine ja hooldajatoetuse taotlemine

 Andrei Petuhhov

 645 7584

  Andrei.Petuhhov@tallinnlv.ee

Viimati muudetud: 11.03.2019