Nõmme Linnaosa Valitsuse Linnamajanduse osakond

Aadress: Valdeku 13,
11621 Tallinn
Telefon: 645 7333
E-post: nomme@tallinnlv.ee


Vastuvõtt
E 15.00 - 18.00
N 9.00 - 12.00


Osakonna juhataja - Rein Pilt
Telefon: 645 7306
E-post: rein.pilt@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: linnamajanduse osakonna töö ja tegevuse juhtimine ning arendamine

Osakonna juhataja asetäitja - Haidee Kivimägi
Telefon: 645 7320
E-post: haidee.kivimagi@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: osakonna haldusalasse jääva elamumajanduse korraldamine, linnaosavalitsuse heakorra ja keskkonna projektide korraldamine ning Nõmme saun-sprordihoone töö ja tegevuse kureerimine

Arhitekt - Kristel Ausing
Telefon: 645 7300 
E-post: kristel.ausing@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: detailplaneeringutega seonduvad küsimused ja ehitusprojektide kooskõlastamine 

Arhitekt - Alice Laanemägi
Telefon: 645 7300
E-post: alice.laanemagi@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: detailplaneeringutega seonduvad küsimused ja ehitusprojektide kooskõlastamine  

Heakorra peaspetsialist - Einar Tamm
Telefon: 645 7312 
E-post: einar.tamm@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: heakorra, haljastuse ja prügimajandusega seonduvad küsimused

Heakorraspetsialist - Emil Vinkman
Telefon: 645 7301
E-post: emil.vinkman@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: heakorra ja haljastusega seonduvad küsimused 

Heakorraspetsialist - Aare Kadakas
E-post: aare.kadakas@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: heakorra ja haljastusega seonduvad küsimused 

Ehituse vanemspetsialist - Mart Miidu
Telefon: 645 7310
E-post: mart.miidu@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: ehitiste vastuvõtmine ja ehituskontrolliga seonduv, rajatiste ehitusprojektide kooskõlastamine, kaevelubade kooskõlastamine, vee ja kanalisatsiooniga seonduvad küsimused

Linnavara vanemspetsialist - Kaja Hints
Telefon: 645 7314
E-post: kaja.hints@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: registreeringud majandustegevuse registris ja muu ettevõtlusega seonduv; linnarajatiste ja välireklaami kasutusse andmine ning äriruumide üürimine

Viimati muudetud: 04.12.2019