Ajakirjanduskonkurss noortele

Konkurss „Noor tegija“ kutsub noori kirjutama

Ajakirjanduskonkurss „Noor Tegija“

Tallinna spordi- ja noorsooamet kuulutab koostöös Delfi Noorte Häälega välja ajakirjanduskonkursi noortele!

Kui soovid mõnel olulisel teemal arvamust avaldada ning oma mõtteid ajakirjandusveergudel väljendada, siis oled oodatud osa võtma noorte konkursist „Noor Tegija“.

Kui Sul vanust vähemalt 14 eluaastat ning huvi ja tahtmist kirjutada, olgu selleks artikkel, intervjuu, persooni- või arvamuslugu, siis see võimalus on just Sulle.

Konkursist osavõtmine

  • Kirjuta artikkel/ uudis/ intervjuu/ persoonilugu/ arvustus vm ajakirjanduslik tekst, mis oleks sisult päevakajaline ja omaks uudisväärtust. See võib olla näiteks mõne hiljutise suurema kultuurisündmuse järelkajastus (nt arvustusena), intervjuu või persoonilugu avaliku elu tegelase või valdkonna arvamusliidriga aktuaalsel teemal, vms.
  • Jälgi, et artikli maht oleks vähemalt 4000–5000 tähemärki (koos tühikutega).
  • Saada koos artikliga ka illustreeriv foto (mille üks külg peab olema vähemalt 1000 pikslit ning maht vähemalt 1MB), koos pealkirja ja viitega foto autorile (eeldusel, et foto autor on andnud loa selle avaldamiseks).
  • Saada artikkel ja foto koos oma nime (ees- ja perekonnanimi) ja kontaktandmetega (kool/töökoht, telefon, e-post) meiliaadressile noorteinfo@tallinnlv.ee hiljemalt 30. aprilliks 2017.

Žürii ja võidutööd

Konkursi žüriisse kuuluvad Eesti Päevalehest Piia Osula, Delfi Noorte Häälest Deivi Kivi ning Tallinna Spordi- ja Noorsooameti noorsootöö osakonnast Margit Sellik.

Laekunud tööde seast valitakse välja kolm auhinnalist tööd. Kolme võidutöö autorile on Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt auhinnaks Apollo kinkekaardid.

Parimad artiklid avaldatakse:

  • 7. juunil Eesti Päevalehe vahel ilmuvas lehes Noor Tegija
  • Delfi Noorte Hääles
  • veebilehel www.noortegija.ee

 Info vene keeles.

Tallinna spordi- ja noorsooamet  

 

Viimati muudetud: 06.04.2017