Abiks noortele karjääri planeerimisel

Allikas pixabay.com

Kuidas alustada karjääriplaneerimisega ja kust leida nõu ning suuniseid? Siit lehelt leiad vajalikku infot karjääriteabe ja ka selle kohta, kuhu pöörduda, kui otsid töö- või karjäärialast nõustamist.


Kui Sind huvitab, kuidas koostada CV-d, mis tööandjale positiivselt silma jääb või tahad teada, kuidas võiks tööintervjuul käituda, siis pöördu kindlasti Töötukassa poole.


Photo by rawpixel.com from Pexels
Töötukassa on noortele abiks
Töötukassast on sulle palju rohkem abi, kui esialgu võib tunduda. Lisaks töö otsimisele ja töötuks arvele võtmisega seotud teemadele on sul võimalus nende karjäärinõustajatega jõuda oma elu puudutavate otsuste ning lahendusteni. Loe edasi siit.


Photo by Noelle Otto from Pexels
Kuidas alustada oma karjääri planeerimist
Millisesse kooli minna? Millist tööd teha? Mis on minu tugevused? Mis mulle huvi pakub? Loe edasi siit.


Photo by Chevanon Photography from Pexels
Kui töökogemust napib, kuid unistuste töö vajab leidmist
On igati loomulik, kui noorel inimesel pole töökohale kandideerides ette näidata pikka ja edukat karjääriteed või rohkelt oskusi-teadmisi. Just seetõttu on oluline teada ja osata kasutada enda trumpe mitmeaastase töökogemusega kaaskandidaatide seast silma paistmiseks. Loe edasi siit.


Photo by Porapak Apichodilok from Pexels
Mida teha või kuhu pöörduda, kui tunned, et Su tööõigusi on rikutud?
Kui tunned, et sinu tööõigusi on rikutud, pöördu abi saamiseks kohaliku tööinspektsiooni poole või helista juristide infotelefonile numbril 640 6000 iga tööpäev kell 9.0016.30. Infotelefonil vastab jurist töölepingut, töö- ja puhkeaega, palka ja kollektiivseid töösuhteid puudutavatele küsimustele.


Artiklite allikas: Teeviit
Teeviit

Viimati muudetud: 05.09.2019