„Loomingulised meeled“

EVS vabatahtlikud

Pildil vasakult: Alla (Kristiine noortekeskus), Lara (Pääsküla noortekeskus), Anastasiia (Mustamäe noortekeskus), Gina (Valdeku noortekeskus), Enrico (Kesklinna noortekeskus), Uladzislau (Haabersti noortekeskus ) ja Vladimir (Põhja-Tallinna noortekeskus). 

„Loomingulised meeled“  on Erasmus+ / Euroopa Solidaarsuskorpuse rahastatud rahvusvaheline vabatahtliku teenistuse projekt, mis toob Eestisse aktiivsed noored Itaaliast, Saksamaalt, Ukrainast, Valgevenest ja Venemaalt. Noored teevad oma vabatahtlikku teenistust  seitsmes Tallinna noortekeskuses: Kesklinna, Pääsküla, Valdeku, Kristiine, Mustamäe, Haabersti ja Põhja-Tallinna noortekeskuses.

11 kuu pikkuse teenistuse jooksul hõlmavad vabatahtlike tegevused noortega töötamist avatud poolel, vabatahtlike kaasamist klubilistesse tegevustesse ning suurematesse ülelinnalistesse projektidesse.

„Loomingulised meeled“ projekt loob pealinna noorsootöötajatele võimaluse töötamiseks mitmekultuurilises keskkonnas, arendada olemasolevaid teenuseid, pakub kultuuridevahelise õppimise võimalusi ja tutvustab muu hulgas vabatahtliku töö printsiipe ka Tallinna noortel ning loob hea pinnase noorte omaalgatuse toetamiseks nii Eestis kui välismaal.

 

 erasmus+.pngTallinna Spordi- ja NoorsooametViimati muudetud: 12.09.2018