Rahvusvaheline noorsootöö

Rahvusvaheline noorsootöö on noortele ja noorsootöötajatele rahvusvahelise koostöö kogemuste ja kultuuridevahelise õppimise võimaluste loomine.
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet tegeleb rahvusvahelise noorsootööga mitmel tasandil. Amet osaleb erinevate rahvusvahelistes koostöövõrgustikes ning viib ellu mitmeid Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi projekte, pakkudes võimalusi osalemiseks rahvusvahelistes noortevahetustes, vabatahtlikus teenistuses ja koolitustel nii noortele kui noorsootöötajatele.

Tutvu praegu käimasolevate rahvusvaheliste projektidega

Toimunud projektid

Kui Sul on huvi rahvusvaheliste noortevahetuste, koolituste ja vabatahtliku tegevuse vastu, soovid rohkem infot või pakutavatest võimalustest ise osa saada, siis võta ühendust Tallinna Spordi- ja Noorsooametiga meiliaadressil eneli.meresmaa@tallinnlv.ee.

Lisainfo:
Eneli Meresmaa
Rahvusvahelise noorsootöö vanemspetsialist
614 7497
eneli.meresmaa@tallinnlv.ee 


Koostöövõrgustikud

UBC võrgustikus on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet kuue aasta vältel juhtinud Noortevaldkonna Komisjoni tegevust ning on sellega seotud ka praegu. Balti Linnade Liidus on amet osalenud paljudes ühisprojektides ning korraldanud noortekonverentse noorte demokraatia, meedia, mobiilsuse ning tolerantsuse teemadel.


ERASMUS + ja Euroopa Solidaarsuskorpus

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet omab nii saatva, vastuvõtva kui ka koordineeriva organisatsiooni akrediteeringut. Pakume Eesti noortele võimalust minna ise välismaale vabatahtlikuks ja teha tutvust välisvabatahtlikega, kellele Tallinnas noorsootöö alast tegevust pakume.

Viimati muudetud: 07.02.2020