Koolivaheaja teadusteemaline programm TEADUSDEIT 19.-20.03.2015 Solaris Keskuses.

Teadusdeit Solaris Keskuses

Koolivaheajal on kõik noored oodatud Solaris Keskusesse teadusega tutvust tegema! Kavas on ägedad katsed, põnevad mängud ja võistlused, esitlused ja töötoad. Võita saab auhindu! VAATA PROGRAMMI!

Eriauhindadega premeerib noori teadlasi Tallinna laste- ja noortesõbralik ettevõtte Eesti Energia.

Date algab 19. märtsil hilisõhtuse tasuta öökinoseansiga kinos Artis, kus näitamisele tuleb 2012 noorte- ja lastefilmide festivali Just Film tõeline hittfilm "Me @The Zoo". Öökino on soovituslik vanusele 16+.

20. märtsil kerkib Solaris Keskuse aatriumisse Teadusavastuste Akadeemia! Kõigil teaduse- ja tehnoloogiahuvilistel noortel on võimalus osa saada põnevatest esitlustest ja töötubadest ning osaleda ühe suure mõistatuse lahendamise juures. Tublide uurijate vahel loositakse välja auhinnad!

Noortele teadlastele pakuvad väljakutseid Energia Avastuskeskus, Tartu Ülikooli muuseumist Hull Teadlane, TTÜ Mektory Tehnoloogiakool ning eelmise hooaja koolinoorte ettevõtluskonkursist ENTRUM välja kasvanud edukad noored start-up tiimid OÜ Tempesta ja Shaperize OÜ.

Filmisõpradele pakume võimalust osa saada lahedast filmifestivalist, kus saad proovida režissööri, filminäitleja või operaatori ametit ning teha valmis päris oma film, mis linastub päeva lõpus suurel ekraanil. 

Väikesed teadusesõbrad on samal päeval oodatud Miiamilla lastemuuseumisse Kadriorus ja Kalamajas, kus saab päeva jooksul teha lõbusaid füüsika- ja keemiakatseid, kuulata taevalikke lugusid tähetornis ning ehitada omale valmis kell.

Muusikaelamust pakub Solaris Keskuses 20. märtsil Noortebänd 2014 konkursi publiku lemmik ning üks vingemaid noortebände Attention, Please!

Programmi lõpetab hilisõhtul Energia Avastuskeskuses algav tasuta ööloeng „Öös on energiat“, kus tuleb juttu psühholoogia eksperimentidest ning arukast inimesest. Arutlevad Voldemar Kolga ja Enn Kasak. Meelte ergutuseks saavad osalejad energiat ammutada energiajoogast ja tervislikest vitamiinismuutidest.

Vaata kogu programmi SIIT.

Programm on osalejatele tasuta! (v.a töötoad Miiamilla lastemuuseumides).
Lisainfo: noorteinfo@tallinnlv.ee
Facebook: Teadusdeit.
Ööloeng ja öökino Facebookis: Öökino & ööloeng.

Teadusdeit vene keeles

Viimati muudetud: 11.03.2015