Liikmed

Tallinna linna noortevolikogu VIII koosseis 2018/2019

1. Linda Maria Laane
2. Anita Kotkas
3. Anna Valjuškina
4. Karl Sander Kase
5. Õnne Paulus
6. Karl Hans Konsabi
7. Artur Raik
8. Kristina Funk
9. Sanne Org
10. Dauri Kivipuur
11. Marleen Rootamm
12. Lise-Christelle Ester
13. Gerli Räni
14. Carolin Zirk
15. Jevgeni Jermolajev
16. Ivan Antonov
17. Ethel Kuusemäe
18. Katariina Järve
19. Mihkel Teinemaa
20. Anita Kattai
21. Victoria Jumankolova.

Tallinna linna noortevolikogu VII koosseis 2017/2018

        1. Iiris Niitsoo
        2. Silvia Kirillo
        3. Eva-Liina Metsaluik
        4. Henry Mölder
        5. Andrei Pankratov
        6. Philip Lomakin
        7. Markus Rosin
        8. Linda Maria Laane
        9. Diana Kaev
      10. Valentina Grišina
      11. llgar Kulijev
      12. Kristo Enn Vaga
      13. Karl Mattias Sepp
      14. Raul Kruusa
      15. Helena Lattik
      16. Ivar Juhkam
      17. Sander Andla
      18. Kristina Funk
      19. Sanne Org
      20. Kadri-Ann Freiberg
      21. Merilin Anijärv

Tallinna linna noortevolikogu VI koosseis 2016/2017

  1. Nikolai Borzov
  2. Markus Annilo (Tallinna Laagna Gümnaasium)
  3. Merilin Anijärv (Tallinna Tehnikagümnaasium)
  4. Miikael Raun (Tallinna Kunstigümnaasium)
  5. Erico Truus
  6. Sandra Saimra (Tallinna Kunstigümnaasium)
  7. Ermo Helmelaid
  8. Triinu-Liis Paabo
  9. Liina Mõttus (Tallinna Tehnikaülikool)
  10. Karl Songisepp 
  11. Sten Laansoo (Tartu Ülikooli Tallinna osakond)
  12. Valentina Moskaljova
  13. Mai Andresson
  14. Agnes Alajõe (Tallinna Tehnikaülikool)
  15. Karl Mattias Sepp
  16. Mirell Repson
  17. Taavid Mikomägi
  18. Evelin Marjamägi
  19. Rain Pärnaste
  20. Tuuli Põhjakas
  21. Kristjan Lukk

Tallinna linna noortevolikogu V koosseis 2015/2016

  1. Nikita Petrov (Tallinna Läänemere Gümnaasium)
  2. Merilin Anijärv (Tallinna Tehnikagümnaasium)
  3. Cwendolyn Caryna Lauri (Tallinna Kunstigümnaasium, SDE noored)
  4. Miikael Raun (Tallinna Kunstigümnaasium)
  5. Johanna Kahem (Tallinna Saksa Gümnaasium)
  6. Mart Hendrik Kalev Diener (Tallinna Polütehnikum, Reforminoored)
  7. Jekaterina Võsõpkova (Tallinna Läänemere Gümnaasium)
  8. Viktoria Muske (Tallinna Tehnikaülikool)
  9. Sten Laansoo (Tartu Ülikooli Tallinna osakond)
  10. Hendrika Näägo (Tallinna Ülikool, Sinine Äratus)
  11. Katre Liis Kallas (Estonian Business School)
  12. Remo Jõeorg (Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor)
  13. Edit Tammepõld (Sisekaitseakadeemia)
  14. Erkki Kubber (Tallinna Tehnikaülikool)
  15. Ly Sakkis
  16. Kristjan Lukk
  17. Danila Kuznetsov (MTÜ Käime Jala)
  18. Ivan Savatejev (Keskerakonna noortekogu)
  19. Uku Kangur (Reformierakonna noortekogu)
  20. Triinu Liis Paabo (MTÜ Noored Ühiskonna Heaks)
  21. Johanna Alvin

 

Tallinna linna noortevolikogu koosseis 2014/2015

  1. Valeria Larina (Tallinna Juudi Kool)
  2. Hanna-Lysa Kenk (Tallinna Ühisgümnaasium)
  3. Villem Lassmann (Rocca al Mare kool)
  4. Madis Trahov (Rocca al Mare kool)
  5. Sten Laansoo (Tallinna Reaalkool)
  6. Mihkel Lennuk (Viimsi Keskkool)
  7. Janno Rasmus Dreger (Gustav Adolfi Gümnaasium)
  8. Carel Kuus (Sisekaitseakadeemia)
  9. Mariliis Eensalu (Tallinna Ülikool)
  10. Sander Soots (Tallinna Ülikool)
  11. Anna Nikulitševa (Tallinna Ülikool)
  12. Alina Tubli (Tallinna Ülikool)
  13. Eleri Rattasepp (Tallinna Ülikool)
  14. Ilja Samoilov (Tartu Ülikool)
  15. Daniel Raud (IRL Noored)
  16. Georgi Džaniašvili (Eesti Gruusia Rahvusühing)
  17. Annela Tammiste
  18. Aune Marjapuu
  19. Kea Kruuse (MTÜ Noored Ühiskonna Heaks)
  20. Tuuli Helind (Eesti Reformierakonna Noortekogu)
  21. Ronald Ross (Keskerakonna noortekogu)

 

Tallinna linna noortevolikogu koosseis 2013/2014

  1. Samuel Ritchard Sarana (Tallinna Tehnikagümnaasium)
  2. Anastassia Spirkina (Tallinna Teeninduskool)
  3. Cwendolin Carina Lauri (Tallinna Prantsuse Lütseum)
  4. Birgit Klement (EBS Gümnaasium)
  5. Anna Tisler (Tallinna Läänemere Gümnaasium)
  6. Alina Roštšinskaja (Tallinna Reaalkool)
  7. Villem Lassmann (Rocca al Mare Kool)
  8. Kea Kruuse (MTÜ Hea Hombre)
  9. Aune Maria Marjapuu (MTÜ Tegusad Eesti Noored)
  10. Ilja Samoilov (MTÜ Noored Ühiskonna Heaks)
  11. Triin Bõstrov
  12. Madis Kukk (MTÜ TURB)
  13. Aili Hiisku (MTÜ Reformierakonna Noortekogu)
  14. Lauri Kreutzwald (MTÜ Mug Estonia)
  15. Karine Oganesjan (Tallinna Ülikool)
  16. Gerli Bendt (EBS)
  17. Kevin Tammearu (Tallinna Tehnikaülikool)
  18. Raiko Puustusmaa (Tallinna Ülikool)
  19. Eveli Jõesaar (Tallinna Ülikool)
  20. Anti Haugas (Tallinna Tehnikaülikool)
  21. Tõnis Teinemaa(Tallinna Tehnikaülikool)

 

Tallinna linna noortevolikogu koosseis 2012/2013:

  1. Maris Sild (Tallinna Ülikool)

  2. Dmitri Moskovtsev (Tallinna Ülikool)

  3. Vladimir Svet (Tartu Ülikooli Tallinna Õigusinstituut)

  4. Joonas Vänto (Estonian Business School)

  5. Renate Gross (Tallinna Ülikool)

  6. Enelin Paas (Tallinna Ülikool)

  7. Dmitri Davõdov (Tallinna Tehnikaülikool)

  8. Andres Ingerman

  9. Dmitri Gorelov

  10. Karine Oganesjan ( MTÜ Põlvkond)

  11. Maarja Reinok (MTÜ Keskerakonna Noortekogu)

  12. Marlen Ulrika Elisabet Kakkori (MTÜ Noored Ühiskonna Heaks)

  13. Serafima Nikolajeva (MTÜ Tallinna Skautide Rühm Tiigrid)

  14. Vadim Strutsenko (MTÜ Ühis Riik)

  15. Canny Tamberg (Tallinna 32. Keskkool)

  16. Mirjam Laurimäe (Tallinna 32. Keskkool)

  17. Sanders Skorik (Mustamäe Gümnaasium)

  18. Aune Maria Marjapuu (Lasnamäe Üldgümnaasium)

  19. Kea Kruuse (Tallinna Prantsuse Lütseum)

  20. Anna Tisler (Tallinna Läänemere Gümnaasium)

  21. Ilja Samoilov (Tallinna Läänemere Gümnaasium)

 

 

Tallinna linna noortevolikogu koosseis 2011/2012:

  1. Karl Jõgi (Gustav Adolfi Gümnaasium)

  2. Ellis Miroškina  (Tallinna Läänemere Gümnaasium)

  3. Filipp Lisovski (Tallinna Humanitaargümnaasium)

  4. Serafima Nikolajeva (Tallinna Tõnismäe Reaalkool)

  5. Aleksandr Bedereu (Tallinna Läänemere Gümnaasium), 

  6. Valerija Žudro (Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium)

  7. Laura Kutser (Tallinna Lilleküla Gümnaasium)

  8. Andres Ingerman  (MTÜ Noorteklubi Oma Territoorium)

  9. Vadim Strutšenko (MTÜ Rahvusvähemuste Noortekoda)

  10. Lev Bahtin ( MTÜ Comme il faut)

  11. Deniss Osman ( MTÜ Baltisaksa Selts)

  12. Jekaterina Fedkina (MTÜ Põlvkond)

  13. Dmitri Kurakin (MTÜ Eesti Juudi Noortekogu)

  14. Oksana Šitikova (MTÜ Eesti Mitmekultuuriline Assotsiatsioon)

  15. Renate Gross (Tallinna Pedagoogiline Seminar)

  16. Marko Vaik (Tallinna Tehnikaülikool)

  17. Maris Sild (Tallinna Ülikool)

  18. Joonas Vänto (Estonian Business School)

  19. Vladimir Svet (Tartu Ülikooli Õigusinstituut)

  20. Dmitri Moskovtsev (Tallinna Ülikool)

  21. Kim Kišenja (Tallinna Ülikool)

 

Asendusliikmed:

22. Marlen Ulrika Elisabet Kakkori (MTÜ Noored Ühiskonna Heaks)

23. Kea Kruuse (Tallinna Prantsuse Lütseum)

Viimati muudetud: 01.11.2018