Tallinna nutikuu

Nutikuu jõudis meie koolidesse sel aastal ootamatult vara ja kaasahaaravalt. Kui tavaliselt on Tallinnas nutikuuks aprill, kus kõik haridusasutused saavad jagada, mida huvitavat nad teevad õppimise loomingulisemaks ja nutikamaks muutmisel, digipädevuste tõstmiseks ja lõimimiseks erinevatesse õppeainetesse, siis käesoleval aastal haaras "nutituhin" haridusasutusi juba märtsi keskpaigast. Õpetajad, lapsed ja vanemad kasutavad agaralt distants- ja digiõppe võimalusi ning jagavad kogemusi erinevates Facebooki gruppides.

Nutikuu Tallinnas toetab koolide, lasteaedade ja huvikoolide innovatsiooni ja initsiatiivi mõelda loominguliselt, "kastist välja", teha koostööd, kasutada ja katsetada põnevaid õppimisviise ja digilahendusi, et muuta õppimine õpilaste jaoks ja õpetamine õpetajatele põnevaks ja ka elulähedasemaks.

Nutikuu Tallinnas 2020 on "järg" Nutikuule Tallinnas 2019, 2018, 2017 ja 2016. Aastal 2016 korraldasid nutikuu üritusi erinevad Tallinna koolid, aastatel 2017-2018 lisandusid neile ka lasteaiad.

Nutikuul saavad näidata oma nutikust Tallinna üldhariduskoolid, lasteaiad ja huvikoolid. 

Registreeri oma haridusasutuse nutikuu üritus:

 

Auhinnad

  • “Nutitund igasse kooli” Facebooki grupis kogemusi jagavate Tallinna õpetajate vahel loosime välja auhinnad – distantsõppe sülearvuti, distantsõppe tahvelarvutid, 360-kaamerad, graafikalauad ja muud „nänni“. 
  • Kõigi Limesurveys oma kooli poolt kavandatavate tulevaste digiürituse ideekavade esitajate vahel loosime välja auhinnad. 
  • Suuremate (Tallinna koolide või linnaosa koolide vms) nutiürituste korraldajaile auhinnad!


Nutikuu suuremad üritused 2020

Tutvu Nutikuu suuremate ürituste ajakavaga (täiendamisel)

Distants- ja digiõppe korraldamise abistav materjalEelmise aasta nutikuu arvudes

Aastal 2019 korraldasid Tallinna koolid ja lasteaiad Nutikuu jooksul üle 300 nutika ürituse, millest suurem osa oli suunatud kooli või lasteaia oma lastele, õpetajatele, lapsevanematele. 

Suuremaid üritusi, millest suur osa olid ülelinnalised, viisid koolid ja lasteaiad Nutikuu 2019 jooksul üle 40.

Viimati muudetud: 25.03.2020