Tallinna Paekaare Lasteaia õpetajad

Merike Peetso Merike.Peetso@paekaarela.edu.ee

Aire Jauk Aire.Jauk@paekaarela.edu.ee

Ele Valge Ele.Valge@paekaarela.edu.ee

Irina Balõbina Irina.Balobina@paekaarela.edu.ee

Yordanka Kitter Yordanka.Kitter@paekaarela.edu.ee

Irina Kokurina Irina.Kokurina@paekaarela.edu.ee 

Julia Viru-Seppago Julia.Viru-Seppago@paekaarela.edu.ee

Kristina Guštšuk kristina.gustsuk@paekaarela.edu.ee

Sirjeli Tombak sirjeli.tombak@paekaarela.edu.ee

Nadia Karakulova Nadia.Karakulova@paekaarela.edu.ee

Kaire Kindel kaire.kindel@paekaarela.edu.ee

Marina Prigortšenko Marina.prigortsenko@paekaarela.edu.ee

Zoja Stepanova Zoja.Stepanova@paekaarela.edu.ee

Piret Kollo piret.kollo@paekaarela.edu.ee 

Meida Kaevand Meida.Kaevand@paekaarela.edu.ee

Maie Tamme maie.tamme@paekaarela.edu.ee 

Ülle Kanemägi Ulle.Kanemagi@paekaarela.edu.ee

Ülle Ööbik ulle.oobik@paekaarela.edu.ee

Kairit Sööt kairit.soot@paekaarela.edu.ee

Agnes Maasik agnes.maasik@paekaarela.edu.ee

Ruth Jürine ruth.jurine@paekaarela.edu.ee

Marju Mägi marju.magi@paekaarela.edu.ee

Mari-Liin Laev mari-liin.laev@paekaarela.edu.ee

Sirli Aari sirli.aari@paekaarela.edu.ee

Erika Kappet - liikumisõpetaja Erika.Kappet@paekaarela.edu.ee

Igor Filin - ujumisõpetaja Igor.Filin@paekaarela.edu.ee

Liina Kask - logopeed liinaliinakask@gmail.com 

Tuuliki Villand - muusikaõpetaja tuuliki.villand@paekaarela.edu.ee

Külli Remsu - eesti keele õpetaja

Evelin Metsik (lapsehoolduspuhkusel)

 

Lasteaia lehekülge haldab:

Kati Tiryaki, direktori asetäitja majanduse alal

e-post: kati.tiryaki@paekaarela.edu.ee

Viimati muudetud: 19.01.2021