Rühmad

Invaliidi 5 maja

 

Mesimummid

3-4 a

 

Telef. 56168471

Õpetaja Tiia Kleis

tiia.kleis@janku.edu.ee

Õpetaja Eha Kaukver

eha.kaukver@janku.edu.ee

Õpetaja abi Kaija Kuul

 

Lepatriinud

6-7a

 

Telef. 56061241

Õpetaja Jana Runno   

jana.runno@janku.edu.ee

Õpetaja Ly Gailon    

ly.gailon@janku.edu.ee

Õpetaja abi Pille Jäätma

 

Mõmmikud

3-6a

 

Telef. 53853851

Õpetaja Anneli Saatväli    

anneli.saatvali@janku.edu.ee

Õpetaja Eha Nass               

eha.nass@janku.edu.ee

Õpetaja abi Birgit Ellam

 

Jänkukesed

3-6a

 

Telef.  58462718

Õpetaja Helle Valle   

helle.valle@janku.edu.ee

Õpetaja Ingrid Roosaar    

ingrid.roosaar@janku.edu.ee

Õpetaja abi Merli Kotkas

Liivalaia 7 maja

 

Tupsutriinud

Sõim 1,5-3a

 

Telef. 6 461 449

Õpetaja Reine Järve  

 reine.jarve@janku.edu.ee

Õpetaja assistent Ave Arhipov

ave.arhipov@janku.edu.ee

Õpetaja abi Merike Ptitson

 

Vandersellid

Liitrühm 3-5a

 

Telef.  6 461 449

Õpetaja Elerin Metsma        

Elerin.Metsma@janku.edu.ee

Õpetaja Pille Kirsi

Pille.Kirsi@janku.edu.ee

Õpetaja abi Krike Alev

 

Naksitrallid

Liitrühm 5-7a

 

Telef.  6 463 095

Õpetaja Maarja Tarros

Maarja.Tarros@janku.edu.ee

Õpetaja Lembi Lõhmus

Lembi.Lohmus@janku.edu.ee

Õpetaja abi Diana Tamulina

 

 

 

 

 

 

 

Viimati muudetud: 16.02.2018