Rühmad

Invaliidi 5 maja

 

Mesimummid

3-6 a

 

Telef. 56168471

Õpetaja Tiia Kleis

tiia.kleis@janku.edu.ee

Õpetaja Eha Kaukver

eha.kaukver@janku.edu.ee

Õpetaja abi Kaija Kuul

 

Säralilmad

3-4 a

 

Telef. 56061241

Õpetaja Tiiu Tommula

tiiu.tommula@janku.edu.ee

Õpetaja   Reine Järve

reine.jarve@janku.edu.ee

Õpetaja abi Eliis Pent

 

Mõmmikud

6-7 a

 

Telef. 53853851

Õpetaja Anneli Saatväli    

anneli.saatvali@janku.edu.ee

Õpetaja Eha Nass               

eha.nass@janku.edu.ee

Õpetaja abi Birgit Ellam

 

Jänkukesed

3-6 a

 

Telef.  58462718

Õpetaja Helle Valle   

helle.valle@janku.edu.ee

Õpetaja Ingrid Roosaar    

ingrid.roosaar@janku.edu.ee

Õpetaja abi Marika Pent

Liivalaia 7 maja

 

Tupsutriinud

Sõim 1,5-3 a

 

Telef. 6 461 449

Õpetaja Kristiina Aruste

kristiina.aruste@janku.edu.ee

Õpetaja assistent Ave Arhipov

ave.arhipov@janku.edu.ee

Õpetaja abi Merike Ptitson

 

Vandersellid

Liitrühm 3-5 a

 

Telef.  6 461 449

Õpetaja Elerin Metsma        

Elerin.Metsma@janku.edu.ee

Õpetaja Pille Kirsi

Pille.Kirsi@janku.edu.ee

Õpetaja abi Merli Kotkas

 

Naksitrallid

Liitrühm 5-7 a

 

Telef.  6 463 095

Õpetaja Laura Nõu

laura.nou@janku.edu.ee

Õpetaja Lembi Lõhmus

Lembi.Lohmus@janku.edu.ee

Õpetaja abi Diana Tamulina

 

 

 

 

 

 

 

Viimati muudetud: 12.10.2018