Tunnipiletid

Tunnipiletid on e-piletid,mis kehtivad ühistranspordis(liininumbrid 1–73).

Tunnipileteid saab osta vaid Ühiskaardile laaditud raha eest sõidu valideerimisel.

Ühiskaardile laaditud raha eest piletid

Hind

Tallinna 1h pilet

1.10 €

Tallinna 1h sooduspilet

0,55 €

Pilet aktiveerub ostmise hetkel ja kehtib piiramatu arvu sõidukordi kuni viimase valideeritud sõidu lõpuni. Kui transpordipäeva jooksul Ühiskaardi kontol oleva raha eest ostetud tunnipiletite maksumus ületab ühe päeva pileti maksumuse, siis arvestatakse tunnipiletid ümber ühe päeva piletiks.

Ühiskaardile laaditud raha eest saab valideerides osta ainult 1 tunni pileteid kuni 6-le inimesele.

  1. Valideeri enda reis
  2. vali noolega lisapiletite arv
  3. vajuta OK
  4. valideeri lisapiletite ost, viibutades uuesti Ühiskaartiga validaatori ees

Korduval valideerimisel pole vaja nooltega lisapiletite arvu valida. Ekraanil näidatakse veel kord teavet valideeritud sõidu kohta. Päevapiletiks ümberarvestus toimub ainult kaardi omanikule, teistele sõitjatele see ei laiene.

Alates 01.11.2018 saab ühissõiduki esiukse juures asuvas validaatoris täishinnaga tunnipileti ostuks lisaks Ühiskaardile kasutada ka Visa, Mastercard ja Maestro viipekaarti. Valideerimisel tuleb eelnevalt kontrollida, et näitate õiget kaarti - hoolimata Ühiskaardiga seotud sõiduõiguse olemasolust müüakse pangakaardi valideerimisel uus tunnipilet. Mitme kaardi üheaegne näitamine (näiteks rahakoti vahel) võib kaasa tuua soovimatu piletiostu.

Ostetud pileteid tagasi ei osteta, ümber ei vahetata ning sõitmata osa eest sõidupileti kehtivusaega ei pikendata ega raha ei tagastata.

Ühiskaardi kontol oleva sõidupileti omanik on kohustatud Ühiskaardi valideerima igal ühissõidukisse sisenemisel.

Viimati muudetud: 27.11.2018