Rühmad

Õppekeel rühmades on eesti keel. 

Tõrukesed (1,5 - 3 aastased)

Avatud 7.30 - 18.00

Õpetaja: Ene Nisumaa

e-post: ene.nisumaa@piritakose.edu.ee 

Assistent: Elve Oago

Assistent: Eve Purde

Rühma telefon: 51909939

Siilikesed (1,5 - 3 aastased)

Avatud 7.30 - 18.00

Õpetaja: Liis Pihlak

 e-post: liis.pihlak@piritakose.edu.ee 

Assistent: Merili Käpp

e-post: merili.kapp@piritakose.edu.ee 

Assistent: Maria Tarvas

e-post: maria.tarvas@piritakose.edu.ee 

Rühma telefon: 58876881

Sipelgad (2 - 4 aastased)

Avatud 7.30 - 18.00

Õpetaja: Mirjam Muhk

e-post: mirjam.muhk@piritakose.edu.ee  

Assistent: Eha Egel

Assistent: Reet Ammon

Rühma telefon: 53095510

Käbikesed (2 - 4 aastased)

Avatud 7.30 - 18.00

Õpetaja: Maria Noormaa

e-post: maria.noormaa@piritakose.edu.ee 

Assistent: Külli Kaar

Assistent: Piret Raudam

Rühma telefon: 58860390

Maasikad (6 - 7 aastased)

Avatud 7.00 - 19.00                                                         

Õpetajad:

                 Anu Kaldjärv   

e-post: anu.kaldjarv@piritakose.edu.ee 

                 Cäroly Ott    

e-post: caroly.ott@piritakose.edu.ee                   

Õpetaja abi: Olga Tsõpova                                                  

Rühma e-post: maasikad.piritakose@gmail.com

Rühma telefon: 58877304

Pihlamarjad (3 - 7 aastased)

 Avatud 8.00-18.00

Õpetajad: 

                    Ester Jõesaar

e-post: ester.joesaar@piritakose.edu.ee

                    Maarja Kooskora

e-post: maarja.kooskora@piritakose.edu.ee

Õpetaja abi: Birsen Bahri

Rühma telefon: 58550884

 Lepatriinud (5 - 6 aastased)

 Avatud 7.00 - 19.00

Õpetajad:  

                 Eha Tedder

e-post: eha.tedder@piritakose.edu.ee 

                 Kirsika Halliko

e-post: kirsika.halliko@piritakose.edu.ee 

Õpetaja abi: Galina Rumjantseva

Rühma e-post: lepatriinud.piritakose@gmail.com

Rühma telefon: 58845626

Kellukesed (4 - 5 aastased)

Avatud 8.00-18.00

Õpetajad:

                 Kaidi Koppel

e-post: kaidi.koppel@piritakose.edu.ee 

                 Kersti Kaevats 

e-post: kersti.kaevats@piritakose.edu.ee 

Õpetaja abi: Kristina Djužev

Rühma telefon: 58874462

Liikumisõpetaja: Reeli Vau 

e-post: reeli.vau@piritakose.edu.ee 

Muusikaõpetaja: Eve Olgo  

e-post: eve.olgo@piritakose.edu.ee 

 

Viimati muudetud: 13.12.2019