Pirita Linnaosa Valitsuse Linnamajanduse osakond

Aadress: Kloostri tee 6, 
11911 Tallinn 
Telefon: 645 7600
E-post: pirita@tallinnlv.ee 

Vastuvõtt
E 15.00 - 18.00
N 10.00 - 12.00

Osakonna juhataja - Merike Kalam
Telefon: 645 7615
E-post: merike.kalam@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: mänguväljakud, prügimajandus, valgustus, linnamööbel, liikluskünnised, tänavasildid ja majanumbrid, osakonna töö koordineerimine

Osakonna juhataja asetäitja - Malle Pahapill
E-post: Malle.Pahapill@tallinnlv.ee
Telefon: 645 7616 
Tegevusvaldkond: ranna hoolduse järelevalve, spordiväljakud, teemaa niitmine ja korrashoid, projekt „Hoovid korda“

Arhitekt - Tiina Paalberg
Telefon: 645 7612
E-post: tiina.paalberg@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: ehitusprojektide ja detailplaneeringute kooskõlastamine, maaküsimused

Peaspetsialist - Mariana Simson
Telefon: 645 7603 
E-post: mariana.simson@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist - Raul Metsik
E-post: raul.metsik@tallinnlv.ee 

Viimati muudetud: 06.03.2020