Supiköök

Supiköögiteenus on mõeldud inimestele, kellel ei ole piisavaid vahendeid endale ja oma perele toidu tagamiseks. Teenuse eesmärk on tagada inimesele soe toidukord.

Abi saab:

JK Taverni supiköögist aadressil Pae 19, mis pakub kohapeal söömise võimalust. Supiköök on avatud kõigile, kel on raskusi rahalise toimetuleku ja sellest tulenevalt ka toidukorra tagamisega. Keskmiselt saab päevas abi umbes 150 inimest. Supiköögist saab sooja kõhutäie (0,5 liitrit suppi ja 100 grammi leiba) igal päeval ajavahemikus 12.00-14.30.

Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi supiköögist aadressil Eha 8, kus toimub toidu jaotamine talongide alusel (talongide taotlemine toimub elukohajärgse linnaosa valitsuse sotsiaalhoolekande osakonnas). Talongidele on õigus inimesel, kellel puudub sissetulek (ainsaks sissetulekuks nt toimetulekutoetus). Talongide taotlemine toimub elukohajärgse linnaosa valitsuse sotsiaalhoolekande osakonnas. Keskmiselt saab abi 140 inimest päevas. Talongi alusel saab iga abivajaja oma anumasse kaasa võtmiseks 0.5 liitrit suppi ja 100 grammi leiba.

Päästearmee sotsiaalse rehabilitatsiooni keskusest „Lootusemaja“ aadressil Laevastiku 1a. Supiköök on avatud kõigile, kel on raskusi rahalise toimetuleku ja sellest tulenevalt ka toidukorra tagamisega. Supiköök on avatud teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval ajavahemikus 11:00-13:30. Täiendavalt on võimalik supiköögist saada kaasa leiba/saia.

 • Millest alustada

  JK Taverni supiköök - tule kohale;
  Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi supiköögis toimib toidu jaotamine talongide alusel. Talongide taotlemiseks tuleb pöörduda elukohajärgse linnaosavalitsuse sotsiaalhoolekande osakonda.

  Tulemus

  Toitlustamine.

  Mida teha siis, kui tulemus ei rahulda:

  Teavitada teenuse pakkujat.

  Kontaktinfo nägemiseks vali nimekirjast asutus:

 • Osutajad   Osutamiskohad