Eesti Rulaliidu ettepanek

Põhja-Tallinna Valitsuse poole on pöördunud Eesti Rulaliit ettepanekuga paigaldada Kolde puiestee ja Ristiku tänava nurgal asuvale platsile (endisele parklale) avalikud linnaruumi väikevormid.

 Installatsioonid loovad suurepärase võimaluse noortele tänavaspordi harrastajatele ning on kõigile avalikult ja tasuta kasutatavad, samas on võimalik objekte ka lavatsina kasutada, mis kõnetab otseselt ka kohalikke elanikke. Antud installatsioonid on teisaldatavad ja hetkel on  laual idee, et Eesti Rulaliit paigaldab need üheks aastaks.

Pärast aastat on võimalik projektile uuesti peale vaadata ja mõelda, kas installatsioonid teisaldada või mitte. Eesti Rulaliit soovib koostöös Põhja-Tallinna Valitsusega Kolde puiesteele väikevormid paigaldada  seepärast, et Tallinna Kesklinnas ja Põhja-Tallinnas puuduvad sellistele linnaruumiobjektidele sobilikud ja vakantsed kohad.

 Põhja-Tallinna Valitsus soovib kindlasti arendada edasi mõtet, et lähitulevikus tekib antud alale Pelgulinna esindusväljak ning töö selles osas jätkub, sõltumata installatsioonide paigaldamisest. Oleme kohtunud Pelgulinna Seltsiga, et Pelgulinna väljaku mõtet arutada ja olemas on ka juba esimesed ideed teostuseks. Soovime kindlasti kaasata väljaku projekteerimisel kohalikke elanikke, et saada teada, milline väljak oleks just see Pelgulinna enda oma.

Praegusel hetkel on aga meie poole pöördunud Eesti Rulaliit, kes sooviks rajada platsile betoonist tänavaspordi arhitektuursed väikevormid ning ootame Põhja-Tallinna elanike seisukohti Eesti Rulaliidu mõttele 6. oktoobriks Põhja-Tallinna linnaosa  facebookis kui ka Põhja-Tallinna Valitsuse e-mailile pohja@tallinnlv.ee.

 

 

 

 

 

Ootame Põhja-Tallinna elanike seisukohti Eesti Rulaliidu mõttele 6. oktoobriks Põhja-Tallinna linnaosa  facebookis kui ka Põhja-Tallinna Valitsuse e-mailile pohja@tallinnlv.ee.

Situatsiooni plaan: https://www.upload.ee/image/6209325/Rula_installatsioon.png

Näidispaigutus: https://www.upload.ee/image/6209227/rula_1.jpg

Asendiplaan: https://www.upload.ee/image/6209213/Asendiplaan_rula.png 

 

Viimati muudetud: 14.10.2016