Jõulurull Põhjala Tehases

 

Talv on alanud aga väljas sajab vihma? Tahaks uisutada, kuid ei ole kohta? Põhjala Tehas pakub selleks ideaalse lahenduse Jõulurulli näol. Avatakse neli eelregistreerimisega töötuba, mille raames on võimalik tulla rulluisutama Põhjala Tehase ajaloolisse angaari (Marati 5, Kopli).

Kaasa võib võtta enda rulluisud, kuid kui sul neid ei ole, siis avatud ka laenutus:  3€/h ainult rulluisud ja  5€/h rulluisud  kaitsevarustusega. Iga järgnev tund poole hinnaga. Töötubades osalejad saavad soovi korral edasi uisutada nii kaua kui jaksavad :) Avatud ka kohvik.  NB! kohapeal ka kaardimakse võimalus.

12:00-12:30 Rulluisutamise baasõpe lastele (kuni 12a) registreeru siin

Baasõppe tunnis alustame kogu rulluisutamise õppimisega täiesti nullist - kõigepealt teeme kohapeal harjutusi, õpime olulisemaid asendeid ja saame selgeks rulluisutamise algteadmised.

13:00-13:30 Rulluisutamise baasõpe noortele ja täiskasvanutele (alates 13a) registreeru siin

Baasõppe tunnis alustame kogu rulluisutamise õppimisega täiesti nullist - kõigepealt teeme kohapeal harjutusi, õpime olulisemaid asendeid ja saame selgeks rulluisutamise algteadmised. 

14:00-14:30 Rullaeroobika registreeru siin

Rullaeroobika on lõbus tund muusika taustal, mis ei vaja erilist osavust rulluiskudel. Harjutused tulevad tõenäoliselt enamusele veidi tuttavad ette muudest treeningutest, neid on lihtsalt veidi uuendatud pidades silmas veerevaid rattaid jala all...On kõigile jõukohane!

16:00-16:30 Pro rulluisutaja pooltund (kõigile, kes tunnevad end rulluiskudel kindlamalt) registreeru siin

Sellesse tundi ootame eelkõige osalejaid, kes on varem juba rulluisutanud ning kes tahaks veidi edasijõudnumaid tehnikaid proovida. Oluline ei ole, kas oled laps, noor või täiskasvanu, vaid lihtsalt tahe osavamaks ja arukamaks rulluisutajaks saada!

Rohkem infot : Hanna-Marii Kaljas hanna@pohjalatehas.ee tel 58206660

Viimati muudetud: 29.11.2019