Põhja-Tallinna Linnaosa Valitsuse Sotsiaalhoolekande osakond

Aadress: Niine tn 2,
10414 Tallinn
Telefon: 645 7040
E-post: pohja@tallinnlv.ee


Põhja-Tallinna Linnaosa Valitsuse Sotsiaalhoolekande osakonna teenused


Vastuvõtt

  • Hooldajatoetus ja hooldajaks määramine  (telefon: 6457094)
    E 9.00 - 12.00, 14.00 - 18.00 ja N 9.00 - 12.00
  • Sotsiaalpinnad (telefon: 6457085)
    E 9.00 - 12.00, 14.00 - 18.00 ja N 9.00 - 12.00
  • Erivajadustega inimeste hoolekanne (telefon: 6457086; 6457093)
    E 9.00 - 12.00, 14.00 - 18.00 
    T 9.00 - 12.00, 14.00 - 16.00 
    N 9.00 - 12.00 
  • Eestkoste (telefon: 6457037)
    E 16.00 - 18.00 ja N 10.00 - 12.00


Sotsiaalhoolekande osakonna juhataja - Mart-Peeter Erss
Telefon: 645 7072
E-post: mart-peeter.erss@tallinnlv.ee 
Vastuvõtt: E 16.00 - 18.00 ja N 10.00 - 12.00

Vanemspetsialist - Dagmar Kallas
Telefon: 645 7071
E-post: dagmar.kallas@tallinnlv.ee 



Sotsiaalteenuste talitus

Sotsiaalteenuste talituse juhataja - Kai Keller
Telefon: 645 7087
E-post: kai.keller@tallinnlv.ee 
Vastuvõtt: E 16.00 - 18.00 ja N 10.00 - 12.00

Peaspetsialist - Kärol Piirits
Telefon: 645 7037
E-post: karol.piirits@tallinnlv.ee 

Peaspetsialist - Kaili Õunmann
Telefon: 645 7093
E-post: kaili.ounmann@tallinnlv.ee 

Peaspetsialist - Anita Veskus
Telefon: 645 7086
E-post: anita.veskus@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist - Piret Kruuser
Telefon: 645 7094
E-post: piret.kruuser@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist - Anna Jelinevitš
Telefon: 645 7098
E-post: anna.jelinevits@tallinnlv.ee 

Koduteenuste peaspetsialist - Ülle Laidvee
Telefon: 645 7082
E-post: ylle.laidvee@tallinnlv.ee 
Vastuvõtt: E 16.00 - 18.00 ja N 10.00 - 12.00

Eluasemeteenuste vanemspetsialist - Eve Ringo 
Telefon: 645 7085
E-post: eve.ringo@tallinnlv.ee 



Lastekaitse talitus

Vastuvõtt
E 9.00 - 12.00, 14.00 - 18.00 
N 9.00 - 12.00, 14.00 - 16.00

Lastekaitse talituse juhataja - Katrin Laur
Telefon: 645 7075
E-post: katrin.laur@tallinnlv.ee 

Lastekaitse peaspetsialist - Kadri Pettai
Telefon: 645 7079
E-post: kadri.pettai@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Julia Silgitski
Telefon: 645 7038
E-post: julia.silgitski@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Jaana Terik
Telefon: 645 7021
E-post: jaana.terik@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Marit Pauk
Telefon: 645 7078
E-post: marit.pauk@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Ksenia Abramova
Telefon: 645 7097
E-post: ksenia.abramova@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Jana Björn
Telefon: 645 7027
E-post: jana.bjorn@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Viive Lindsalu
Telefon: 645 7077
E-post: viive.lindsalu@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Külli Oja
Telefon: 645 7076
E-post: kylli.oja@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Haldi Palang
Telefon: 645 7011
E-post: haldi.palang@tallinnlv.ee 



Sotsiaaltoetuste talitus

Vastuvõtt
E 9.00 - 12.00, 14.00 - 18.00 
T,N 9.00 - 12.00, 14.00 - 16.00 
R 9.00 - 12.00

Osakonna juhataja asetäitja-talituse juhataja - Malle Virunurm
Telefon: 645 7070
E-post: malle.virunurm@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist - Sirje Žuravljova
Telefon: 645 7092
E-post: sirje.zuravljova@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist - Küllike Saks
Telefon: 6457081
E-post: kyllike.saks@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist - Helen Elmers
Telefon: 6457036
E-post: helen.elmers@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist - Aino Solodov
Telefon: 6457022
E-post: aino.solodov@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist - Ann-Marii Voogre
Telefon: 6457020
E-post: ann-marii.voogre@tallinnlv.ee 

Spetsialist - Kersti Lahne
Telefon: 6457095
E-post: kersti.lahne@tallinnlv.ee 

Spetsialist - Alina Juhanson
Telefon: 6457016
E-post: alina.juhanson@tallinnlv.ee 

Spetsialist - Luule Brinkmann
Telefon: 6457083
E-post: luule.brinkmann@tallinnlv.ee 

Andmetöötleja - Urve Salus
Telefon: 6457096
E-post: urve.salus@tallinnlv.ee 

Viimati muudetud: 06.12.2019