Põhja-Tallinna Valitsuse juhtkond

Aadress: Niine tn 2,
10414 Tallinn
Telefon: 645 7040
E-post: pohja@tallinnlv.ee


Linnaosa vanem - Peeter Järvelaid64480543_619919475186715_4378968562727911424_n.jpg
Telefon: 645 7029
E-post: peeter.jarvelaid@tallinnlv.ee

Tegevusvaldkond: üldjuhtimine, suhted linnavalitsuse ja linnaosa halduskoguga, linnaosa esindamine vabariigis ja välismaal, linnaosa eelarvevahendite käsutamine, rahandus ja eelarveküsimused, personalipoliitika, linnaosa majanduspoliitika, sotsiaalhoolekanne.

Vastuvõtt: esmaspäeval kella 16.00 – 18.00 ning muudel aegadel vastavalt vajadusele (eelregistreerimise alusel telefonil 645 7000).

Linnaosa vanema asetätija - Manuela Pihlap
Telefon: 645 7006
E-post: manuela.pihlap@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: linnamajandus
Vastuvõtt: kokkuleppel (eelregistreerimise alusel telefonil 645 7000)

Haldussekretär - Anne Tammsaar
Telefon: 645 7002
E-post: anne.tammsaar@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: kantselei juhtimine, andmetöötlus, personaliküsimused, linnaosavalitsuses töö tagamine, halduskogu töö korraldamine

Nõunik - Vladimir Vlassov
Telefon: 645 7001
E-post: vladimir.vlassov@tallinnlv.ee 

Avalike suhete nõunik - Violetta Lanman
Telefon: 645 7012
E-post: violetta.lanman@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: Meedia, Põhja-Tallinna Sõnumid
Telefon: 645 7012

Jurist - Ahti Olesk
Telefon: 645 7031
E-post: ahti.olesk@tallinnlv.ee 
Vastuvõtt: kokkuleppel telefoni teel 645 7031

Eelarve peaspetsialist - Klarika Kure
Telefon: 645 7008
E-post: klarika.kure@tallinnlv.ee 

Viimati muudetud: 27.01.2021