Põhja-Tallinna Linnaosa Valitsuse juhtkond

Aadress: Niine tn 2,
10414 Tallinn
Telefon: 645 7040
E-post: pohja@tallinnlv.ee


Linnaosa vanem - Peeter Järvelaid
Telefon: 645 7029
E-post: peeter.jarvelaid@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: üldjuhtimine, suhted linnavalitsuse ja linnaosa halduskoguga, linnaosa esindamine vabariigis ja välismaal, linnaosa eelarvevahendite käsutamine, rahandus ja eelarveküsimused, personalipoliitika, linnaosa majanduspoliitika, sotsiaalhoolekanne
Vastuvõtt: kokkuleppel (eelregistreerimise alusel telefonil 645 7010)

Haldussekretär - Anne Tammsaar
Telefon: 645 7002
E-post: anne.tammsaar@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: kantselei juhtimine, andmetöötlus, personaliküsimused, linnaosavalitsuses töö tagamine, halduskogu töö korraldamine

Nõunik - Elena Stern
Telefon: 645 7009
E-post: elena.stern@tallinnlv.ee 

Avalike suhete nõunik - Maksim Rogalski
Telefon: 645 7012
E-post: maksim.rogalski@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Meedia, Põhja-Tallinna Sõnumid
Vastuvõtt: kokkuleppel telefoni teel 645 7012

Jurist - Ahti Olesk
Telefon: 645 7031
E-post: ahti.olesk@tallinnlv.ee 
Vastuvõtt: kokkuleppel telefoni teel 645 7031

Peaspetsialist - Ronald Ross
Telefon: 645 7004
E-post: ronald.ross@tallinnlv.ee 

Eelarve peaspetsialist - Klarika Kure
Telefon: 645 7008
E-post: klarika.kure@tallinnlv.ee 

Viimati muudetud: 06.12.2019