Rühmade Info

1. Vikerkaar - 3-6 aasta

Õpetajad:       

Vassiljeva Natalja: Natalja@mail.ru

Somelar Julia

  Õpetaja abi: Šatalova Irina: irina.shatalova.m@gmail.com 

Теlefon: 58080469

 

2. Rukkilill - 6-7 aasta

Õpetajad:  Jašina Tatjana: tatjanajasina@mail.ru

                   Rättel Alesja: alesjar@mail.ru              

 Õpetaja abi: Murnik Niina

Теlefon: 57841597

 

3. Päkapikk - 3-6 aasta

Õpetajad:  Zotikova Olga:_olga.vl@list.ru

                    Volmre Marina: marisem1980@mail.ru
Õpetaja abi: Komarovskaja Tatjana: tatjanakristi@mail.ru

Теlefon: 53718777

 

4. Meelespea - 1,5-3 aasta

Õpetajad: Jaagusoo Inna: innajaagusoo@mail.ru  

Assistent: Svitlana Makhotka: tosja74@bk.ru            

 Õpetaja abi: Galina Samoilova: samoilova@gmail.com

Теlefon: 53650551

 

5. Kelluke - tasandusrühm 3-7 aasta

Õpetajad: Liudmila Karepova

                   Morugin Olga: olga.morugin@gmail.com     

Logopeed: Inna Butt: buttinna@gmail.com                

Õpetaja abi: Ukolova Regina

Теlefon: 56292915

 

6. Kristallike - 6-7 aasta

 Õpetajad: Zabairatšnaja Valentina: valentina-zab@hot.ee

                     Avdejeva Svetlana: musja8787@mail.ru

Õpetaja abi: Gorbacheva Tatiana: tanusetska@rambler.ru

Теlefon: 58111356

 

7. Sipsik - 3-6 aasta

Õpetajad:  Pajanskaja Viktoria:  vikpai1963@gmail.com

                    Nataliia Kuzina:   

 Õpetaja abi: Pak Tatjana: leonanew@mail.ru

Теlefon: 58742484

 

8. Võilill - 1,5-3 aasta

Õpetaja: Kuzmitšova Ljudmilla: ljudmilla58@mail.ru   

                Jakim Ljubov: jakim32@mail.ru    

Õpetaja abi: Kozõreva Irina

Теlefon: 54564646

 

9. Pesakene - 3-6 aasta

 Õpetajad: Ovsjannikova Svetlana: Eespo@rambler.ru

                   Svetlana Tsvetkova: tsvetkova51@bk.ru               

Õpetaja abi: Fatina Larissa: lorka88@inbox.ru

Теlefon: 56078152

 

10. Lepatriinu - 3-6 aasta

Õpetajad: Tsando Galina: bella302@rambler.ru

                  Ševtšenko Liliya: liliya.liliya1987@gmail.com             

Õpetaja abi: Vashchenko Nina

Теlefon: 58299440

 

11. Kiireke - keelekümblusrühm 3-6 aasta                        

Õpetaja: Freymanis Julia: yulia_freimanis@mail.ru

Assistent: Lebedeva Diana: dianal@tlu.ee    

Õpetaja abi: Tamara Salmanovitš: tamara60@mail.ru

Теlefon: 58575089

 

12. Mesilane - 1,5-3 aasta

 Assistent Gazyura Diana: dianal@mail.ru 

  Assistent: Ševtšenko Irene: 

Õpetaja abiIrlanda Jakson: irlanda.jakson@gmail.com

 Теlefon: 58266082

Viimati muudetud: 28.02.2019