rabajooks (9).png

Rabajooks2.JPG 

95. rabajooks toimub pühapäeval, 24. aprillil 2022 kell kell 11.00 alguse ja lõpuga Harku-Nõmme terviseraja idaparklas. Jooksust osavõtt on kõigile tasuta! Oma osalemisest anna teada sündmuse Facebooki lehel.  

Rabajooksu põhistart on kell 11.00, seejärel antakse 5-minutilise vahega starte kuni 11:40-ni. Autasustatakse põhistardi kolme paremat meeste, naiste, poiste ning tüdrukute arvestuses. 

Selveri Lastejooks

Rabajooksu raames korraldab Spordiselts Kalev algusega kell 11.45 Selveri lastejooksu kolmes vanuseklassis: kuni 6, kuni 8 ja kuni 12-aastastele. 

Lapsi tulevad rõõmustama Tibu, Hundu ja Sõbrad. Kõikidele lastele on auhinnad. 

Osaleja meelespea: 

  • Tule sündmusele aegsasti jala, ratta või ühistranspordiga. Parkimisvõimalused kohapeal ning kõrvalolevatel tänavatel on piiratud.
  • Kuigi Rabajooksu rada on püsinud aastakümneid samasugusena, tutvu eelnevalt rajaplaaniga. Kui leiad aega, võid raja eelnevalt läbida. 
  • Osale võistlusel vaid juhul, kui oled terve. Haigena jooksmine ei ole tervislik ei sulle ega teistele. 
  • Esimesed 2000 lõpetajat saavad legendaarse Rabajooksu vimpli, mida on välja antud alates 1974. aastast. Lisaks panevad auhindu välja jooksu koostööpartnerid.  
  • Rabajooksu raames toimub eraldi lastejooks kuni 8-aastastele lastele (info täpsustub). 

Rabajooksu korraldab Nõmme Linnaosa Valitsus. Sündmust toetavad: Nordic Milk OÜ, Ballzy, Vorstiabi, Nõmme malevkond ja Naiskodukaitse Nõmme jaoskond. 

Eesti üks vanimaid jooksuvõistlusi

Rabajooks kuulub Eesti TOP10 vanima jooksuvõistluse hulka. Esimene start Harku metsa radadel anti juba 1974. aastal. Loe Rabajooksu ajaloost lähemalt.

Kontsert

95. Rabajooksu lõpetab Karl-Erik Taukar kell 16.00 Vabaduse pargis toimuva kontserdiga. Kontsert on kõigile tasuta!

Kontakt

Liis.Ivaste@tallinnlv.ee / 645 7343