Skip to content
Доступная среда
 °C
Поиск информации, услуг и т.п

Ученическое представительство (УП)

Ученическое представительство (УП)

Klass Koosseis Valdkonnad Juhtkond
12 Aleksandra Morgunenko Kooli arendamise tiim, Personalitiim Õpilasesinduse president,
kooli arendamise tiimi juht
12 Alina Šornikova Meediatiim,
Personalitiim
Meediatiimi juht
12 Anastassia Zujeva Personalitiim, Kunst ja muusikatiim Personalitiimi juht
12 Andrei Mihhailov Ennastjuhtiva õppija tiim,
Kooli arendamise tiim
Ideede looja ja projektide juht
12 Darja Kuprijanova Ennastjuhtiva õppija tiim,
Kooli arendamise tiim,
Personalitiim, Meediatiim
Õpilasesinduse asepresident, Hoolekogu esindaja
12 Polina Klopovskaja Ennastjuhtiva õppija tiim,
Personalitiim
Ennastjuhtiva õppija tiimi juht
12 Sofija Buzetskaja Kunsti- ja muusikatiim  
11 Angelina Russina Meediatiim,
Kooli arendamise tiim
 
11 Arina Polegina Meediatiim,
Kooli arendamise tiim
 
11 Artjom Tserkassov Meediatiim  
10a Alan Ganbin Kunsti ja muusikatiim,
Ennastjuhtiva õppija tiim, Sporditiim,
Personalitiim
Sporditiimi juht
10a Anna-Maria Kutsar Meediatiim  
10a Arina Bashkirova Meediatiim,
Sporditiim
 
10a Darja Nefteva Kunsti ja muusikatiim,
Kooli arendamise tiim,
Personalitiim
Kunsti- ja muusikatiimi juht
10a Grigori Vinokurov Meediatiim  
10a Olena Matviichuk Kunsti ja muusikatiim,
Meediatiim
 
10a Rodion Krylov Kooli arendamise tiim  
10a Taisia Мaslykova Kunsti ja muusikatiim,
Meediatiim, Kooli
arendamise tiim
 
10b Emilien Žestjakov Sporditiim  
10b Ksenija Pismenjuk Ennastjuhtiva õppija tiim  
10b Pavel Rumjanovski Ennastjuhtiva õppija tiim  
10b Sofja Vainik Ennastjuhtiva õppija tiim  
9A Taisia Illamaa Kunsti ja muusikatiim  
9B Alisa Norbak-Nurmbah Kunsti ja muusikatiim,
Ennastjuhtiva õppija tiim
 
9B Irina Martsenkevych Kunsti ja muusikatiim,
Meediatiim
 
9B Rinat Osipov Sporditiim  
9B Varvara Smirnova Kunsti- ja muusikatiim, Meediatiim  
8A Polina Ovtsarenko Kunsti- ja muusikatiim,
Meediatiim
 
8A Alesja Vesselova Kunsti- ja muusikatiim,
Meediatiim
 
7A Airis Kase Kunsti ja muusikatiim,
Ennastjuhtiva õppija tiim
 
7a Aljona Rakitjanski Kunsti ja muusikatiim,
Meediatiim
 
7a Matvei Amosov Meediatiim, Sporditiim  
7a Polina Ponomarenko Kunsti- ja muusikatiim,
Meediatiim, Kooli arendamise tiim
 

Kontaktid: 

ÕE: [email protected]

President:
Aleksandra Morgunenko
[email protected]

Asepresident:
Darja Kuprijanova
[email protected]

Õpilasesinduse koordinaator:
Olga Gavrilova
[email protected]

Последнее изменение 21.02.2024