Skip to content
Доступная среда
 °C
Поиск информации, услуг и т.п

Lasteaias töötavad

Lasteaias töötavad

Kollektiiv 2023.jpg

Lasteaia töötajad:
Juhtkond:

direktor Kristina Märks

õppealajuhataja Ülle Pais

pedagoog-metoodik Eve Hein

Logopeed Kristi Käärik - [email protected]

Eripedagoog Liis Ehavere-Garelis - [email protected]

Muusikaõpetaja Aire Sibbul - [email protected]

Liikumisõpetaja Anneli Lõokene - [email protected]

Kunstiõpetaja Rosi Rawat - [email protected]

Ujumisõpetaja Inna Adami - [email protected] 

Eesti keele õpetaja Monika Suls - [email protected]

Rühmade personal:

Mõmmikud (sõimerühm, A-korpus I. korrus) 

õpetaja Julia Prohhorova

õpetaja assistent Rea Mägi

õpetaja abi Viktoria Mokhonko

Pesamunad (sõimerühm, B-korpus I. korrus)  

õpetaja Mariina Nuia

õpetaja assistent Olga Morozova

õpetaja abi Tetiana Demchyk

Jänkukesed (sõimerühm, B-korpus I. korrus)

õpetaja Eveli Rüütel

õpetaja Reet Raudsepp

õpetaja abi Ele Agu

Naksitrallid (sobitusrühm, A-korpus I. korrus)

õpetaja Anneli Aasamets

õpetaja Angelika Borunova

õpetaja abi Aina Peterson

Päikeselapsed (aiarühm, A-korpus II. korrus)

õpetaja Mari-Liis Valgma

õpetaja Ester Klaaser

õpetaja abi  Maia Meženina

Kuldkalakesed (aiarühm, A-korpus II.korrus)

õpetaja Signe Brok

õpetaja assistent Natalja Stepanova

õpetaja abi Yulia Dziubenko

Mesimummid (aiarühm, A-korpus II.korrus)

õpetaja Cärol Kralla

õpetaja Ulvi Pai

õpetaja abi Angelika Paesalu

Lepatriinud (aiarühm, A-korpus II. korrus)

õpetaja Dagmar Lehis

õpetaja Tetiana Klymenko

õpetaja abi Alla Inno-Yakymenko

Naerulinnud (aiarühm, B-korpus II. korrus)

õpetaja Marika Juus

õpetaja Monika Katsev 

õpetaja abi Ene Alamaa

Sipsikud (aiarühm, B-korpus II. korrus)

õpetaja Rebeka Soots

õpetaja Carmen Sibbul

õpetaja abi  Anni Mänd

Õiekesed (aiarühm, B-korpus II. korrus)

õpetaja Kadri Karm

õpetaja assistent Kristi Roosvalt

õpetaja abi Anastassia Künap

Pererühm (aiarühm, B-korpus II. korrus)

õpetaja Heli Heinväli

õpetaja Ede Mittau

õpetaja abi Liudmyla Gramiak

Õpetaja abi basseinis: Tatjana Bauman

Köögi personal: Kristine Klettenberg, Anna Martõnova

Maja perenaine: Mari Rebane

Majahoidja: Oleg Aksjonov

Andekas ja loominguline kollektiiv:

Последнее изменение 04.04.2024