Võistlused Tallinnas

Eelolevate võistluste kohta leiate infot huvi.tallinn.ee 

2018. aasta kalenderplaan:

jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuni, juuli, august, september, oktoober, novemberdetsember

Kuupäev Ürituse nimi Spordiala Toimumise koht Peakorraldaja
JAANUAR
2.01.2018 Eesti teivashüppe GP Tallinna etapp kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Spordiklubi Kivilind
3.01.2018 MM valikmäng Eesti- Šveits
mehed rahvuskoondis käsipallis
käsipall Kalevi Spordihall Eesti Käsipalliliit
03.01-05.01.2018 XIV Baltic Sea Basketball Cup korvpall Audentese Spordihall Eesti Korvpalliliit
04.01-07.01.2018 "Tallinn 2018" rahvusvaheline noorteturniir males male Paul Kerese Malemajas Eesti Maleliit
6.01.2018 Võitlusspordiüritus "Warrior Fight III" poks Kalevi Spordihall Poksiklubi Kalev
6.01.2018 Pühapäevaliiga 2018 jalgpallis jalgpall Õismäe Sportmängude Hall MTÜ Nõmme Kalju FC
08.01-31.05.2018 Tallinna MV korvpallis
 A ja B vanuseklass
korvpall Kristiine Spordimaja
Õismäe Sportmängude Hall
Mittetulundusühing TMKL
11.01.-14.01.2018 Gliss Open 2018 iluuisutamine Škoda Jäähall MTÜ Uisuklubi Gliss
11.01-14.01.2018 Sulgpalli Euroopa Karikaetapi Yonex Estonian International korraldamine ja läbiviimine sulgpall TTÜ Spordihoone Eesti Sulgpalliliit
11.01-14.01.2018 Tüdrukute U15 vanuseklassi Euroopa noorte korvpalliliiga turniiri korraldus korvpall Audentese Spordikeskus AUDENTESE SPORDIKLUBI
11.01-14.01.2018 Euroopa Tütarlaste Korvpalliliiga EGBL U15 etapp korvpall Tallinna Linnamäe Vene Lütseum MTÜ Korvpalliklubi Tallinn
12.01-14.01.2018 XXVII rahvusvaheline kiirmaleturniir "Meenutades Paul Kerest" male Sokos Hotel Viru Mittetulundusühing EESTI SPORDISELTS KALEV
13.01.2018 Pühapäevaliiga 2018 jalgpallis jalgpall Õismäe Sportmängude Hall MTÜ Nõmme Kalju FC
13.01.2018 VK Janika Tallinn rahvusvaheline Talveturniir võimlemine Kalevi Spordihall Võimlemisklubi Janika Tallinn
14.01.2018  Tallinna 9. lahtised meistrivõistlused
 siserattal Wattbike
siserattasõit Arigato Spordiklubi MTÜ Pro Jalgratturite Klubi
16.01-17.01.2018 Tallinna Meistrivõistlused kergejõustikus U18 ja U20 vanuseklassile kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Audentese Spordiklubi
18.01.2018 TV-10 Olümpiastarti 2018. a hooaja Tallinna osavõistluse II etapp kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Spordiklubi Fortis
20.01.2018 Pühapäevaliiga 2018 jalgpallis jalgpall Õismäe Sportmängude Hall MTÜ Nõmme Kalju FC
20.01.2018 Audentese lahtine karikavõistlus ujumises ujumine Audentese Spordikeskus Audentese Spordiklubi
20.01.2018 Rahvusvaheline karateturniir ESTONIAN OPEN karate Kalevi Spordihall Eesti Karate Föderatsioon
20.01-21.01.2018 Euroopa U14 vanuseklassi  karikavõistlused vehklemises  vehklemine Sõle Spordikeskus Eesti Vehklemisliit
20.01-21.01.2018 Tallinna Meistrivõistlused
 poksis 2018
poks Lasnamäe Spordikompleks Eesti Poksiliit
21.01.2018 Sisedisc-golfi võistkondlik puttamise võistlus disc-golf Citystock ladu, Tallinn Live Agentuur OÜ
25.01-28.01.2018 Poiste U14 vanuseklassi Euroopa noorte korvpalliliiga (EYBL) turniiri korraldus korvpall Audentese Spordikeskus AUDENTESE SPORDIKLUBI
26.01-27.01.2018 Rahvusvaheline iluvõimlemise võistlus Winter Princess ja rühmvõimlemise võistlus Mall Kalve Memorial Cup võimlemine Kalevi Spordihall Võimlemisklubi Piruett
26.01-28.01.2018 Winter Cup by Head, 12- aastaste võistkonnavõistluse korraldus tennis Tallink Tennisekeskus Mittetulundusühing Eesti Tennise Liit
27.01.2018 Pühapäevaliiga 2018 jalgpallis jalgpall Õismäe Sportmängude Hall MTÜ Nõmme Kalju FC
27.01.2018 Tallinna Meistrivõistlused
lestaujumises 2018
lestaujumine Nõmme Ujula Spordiklubi Fortuna
27.01.2018 Rahvusvaheline Sisesõudmise võistlus ALFA 2018 sõudmine Tallinna Spordihall Tallinna Sõudeklubi 
28.01.2018  Tallinna 9. lahtised meistrivõistlused
 siserattal Wattbike
siserattasõit Arigato Spordiklubi MTÜ Pro Jalgratturite Klubi
31.01-04.02.2018 Meeste MM-valikturniiri korraldamine saalihoki Kalevi Spordihall Eesti Saalihoki Liit
VEEBRUAR
02.02.-03.02.2017 EA Permit Meeting rahvusvaheline mitmevõistlus Tallinn 2018 kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Eesti Kergejõustikuliit
3.02.2019 Pühapäevaliiga 2018 jalgpallis jalgpall Õismäe Sportmängude Hall MTÜ Nõmme Kalju FC
03.02-04.02.2018 Maailmakarikaetapp rula, rahvusvaheline ekstreemspordivõistlus Simple Session 2018 ekstreemsport Saku Suurhall Mittetulundusühing Elamussport
4.02.2018  Tallinna 9. lahtised meistrivõistlused
 siserattal Wattbike
siserattasõit Arigato Spordiklubi MTÜ Pro Jalgratturite Klubi
07.02-10.02.2018 Fed Cup, I grupp tennises tennis Tallink Tennisekeskus MTÜ Eesti Tennise Liit
09.02-10.02.2018 Tallinn Judo Cup 2018 judo Kalevi Spordihall Spordiklubi Ookami
10.02.2018 Pühapäevaliiga 2018 jalgpallis jalgpall Õismäe Sportmängude Hall MTÜ Nõmme Kalju FC
10.02.2018 2. curlinguturniir "Tallinn One Day Mixed Doubles Challenge 2018" curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
10.02.2018 XI Rahvusvaheline karateturniir "EDU-DO CUP 2018" karate Tallinna Spordihall Spordiklubi EDU-DO
16.02-18.02.2018 Maailmakarika etapp curlingus 2. curlingu segapaaride MK etapp "WCT Tallinn Masters Mixed Doubles 2018" curling Tondiraba Jäähall curlinguareenil Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
17.02.2018 Pühapäevaliiga 2018 jalgpallis jalgpall Õismäe Sportmängude Hall MTÜ Nõmme Kalju FC
17.02.2018 SportPromotion Diplomat Cup 2018 jalgpall Kalevi Spordihall OÜ SportPromotion
21.02.2018 Tallinna noorte karikavõistlus U14 ja U16 vanuseklassile kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Audentese Spordiklubi
22.02-24.02.2018 Ratastoolitennise Baltic Team Cup Tallinna etapp tennis Rocca Al Mare Tennisekeskus Eesti Invaspordi Liit
24.02.2018 Pühapäevaliiga 2018 jalgpallis jalgpall Õismäe Sportmängude Hall MTÜ Nõmme Kalju FC
24.02-25.02.2018 Tallinna Ju-Jutsu MV 2018, ju-jutsu fighting ju-jutsu Tallinna Õismäe Gümnaasium Spordikool BUSHINKAN
27.02.2018 Tallinna MV kergejõustikus
täiskasvanutele
kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Audentese Spordiklubi
MÄRTS
01.03-04.03.2018 Interclub võistlused iluuisutamises Tallinn Trophy Kids iluuisutamine Tondiraba Jäähall Tallinna Uisuklubide Liit
01.03.-04.03.2018 Tüdrukute U13 EYBLi 3. etapp korvpall Kristiine Pallimängude Maja MTÜ Eurokorvpall
02.03-03.03.2018 28. Rahvusvaheline karateturniir Tallinna Buldog karate Kalevi Spordihall Karateklubi IVL
3.03.2018 Pühapäevaliiga 2018 jalgpallis jalgpall Õismäe Sportmängude Hall MTÜ Nõmme Kalju FC
3.03-4.03.2018 Nõmme Talveliiga 2017/2018 III etapp jalgpall Männiku staadion MTÜ Mart Poomi Jalgpallikool/FC Nõmme United
4.03.2018  Tallinna 9. lahtised meistrivõistlused
 siserattal Wattbike
siserattasõit Arigato Spordiklubi MTÜ Pro Jalgratturite Klubi
08.03-09.03.2018 Tallinna Meistrivõistlused
kergejõustikus U16 ja U14 vanuseklassile
kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Audentese Spordiklubi
08.03-11.03.2018 Rahvusvahelise Euroopa Noorte korvpalli liiga (EYBL) Tallinna etapp korvpall Tiit Soku Korvpallikool Spordiklubi Nord
10.03.2018 Pühapäevaliiga 2018 jalgpallis jalgpall Õismäe Sportmängude Hall MTÜ Nõmme Kalju FC
10.03.2018 Judo turniir V. Klinkov memoriaal judo Lasnamäe Kergejõustikuhall Eesti Spordiselts Põhjakotkas
10.03.2018 Kristjan Palusalu maadluse noorteturniir 2018 maadlus TTÜ Spordihoone Tallinna Spordiselts Kalev
10.03.2018 EV 100 üle-eestiline noorte
 kiirturniiride sari 2018
male Paul Kerese Malemajas Tallinna Maleklubi
11.03.2018 Taekwondo turniir Hvarang Cup 2018 taekwondo Lasnamäe Kergejõustikuhall MTÜ HVARANG ITF
11.03.2018 SK Nord/Tallinna lahtised meistrivõistlused sportaeroobikas 2018 sportaeroobika Tallinna Ehte Gümnaasium Spordiklubi Nord
15.03-18.03.2018 Iluuisutamise võistlus Tallink Open Cup iluuisutamine Škoda Jäähall Mittetulundusühing Haabersti Uisukool
17.03.2018 Pühapäevaliiga 2018 jalgpallis jalgpall Õismäe Sportmängude Hall MTÜ Nõmme Kalju FC
17.03.2018 KV sportakrobaatikas 2018 "1. AkroKarikas" sportakrobaatika OMAsaal MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus
17.03.2018 Tallinna meistrivõistlused
 segapaaris curlingus 2018, I etapp
curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
17.03.2018 IV Muruturniir sulgpallis sulgpall Tondiraba Sulgpallihall Tallinna Sulgpalliklubi
17.03.2018 JK Jalgpallihaigla turniir Eduard
 Ellmanni karikale 2018 harrastusjalgpalluritele
jalgpall Lasnamäe KJH jalgpalliväljak Jalgpalliklubi Jalgpallihaigla
17.03-18.03.2018 Euroopa meistrivõistlused 2018 Mölkky International Tallinn Cup ja Mölkky Indoor European Championship  mölkky Kristiine Spordihall Eesti Mölkky Klubide Liit
17.03-18.03.2018 Apollo Cup 2018 jalgpall Männiku staadion MTÜ Mart Poomi Jalgpallikool/FC Nõmme United
22.03.2018 TV-10 Olümpiastarti 2018. a hooaja Tallinna osavõistluse III etapp kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Spordiklubi Fortis
24.03.2018 Pühapäevaliiga 2018 jalgpallis jalgpall Õismäe Sportmängude Hall MTÜ Nõmme Kalju FC
24.03.2018 EV 100 üle-eestiline noorte
 kiirturniiride sari 2018
male Paul Kerese Malemajas Tallinna Maleklubi
24.03.2018 Kalevi lahtised meistrivõistlused
rühmvõimlemises
rühmvõimlemine Kalevi Spordihall MTÜ EESTI SPORDISELTS KALEV
24.03-25.03.2018 Apollo Cup 2018 jalgpall Männiku staadion MTÜ Mart Poomi Jalgpallikool/FC Nõmme United
29.03-01.04.2018 U16 vanuseklassi 1. divisjoni EYBLi etapi korraldamine Tallinnas Korvpall Kristiine Spordimaja Spordiklubi Rim
30.03-01.04.2018 EstWrestFest 2018
Tallinn Open 2018 noorte turniir maadluses
maadlus Saku Suurhall EESTI MAADLUSLIIT
30.03-01.04.2018 Noorte jalgpalliturniir FC Levadia Pirita Cup 2018 jalgpall Maarjamäe staadion, Pirita Velodroom, Lasnamäe KJH jalgpallistaadion, Viimsi staadion Sport Events Group OÜ
31.03.-01.04.2018 Rahvusvahelised võistlused Elegance Cup 2018 võimlemine TTÜ Spordihoone Võimlemisklubi Elegance 
31.03.-01.04.2017 Vehklemisturniir "Anastassia Cup 2018" vehklemine Vilde tee vehklemissaal Vehklemisklubi Rünnak
31.03.-01.04.2017 Eesti Spordiselts Kalev lahtised
meistrivõistlused poksis
poks Kalevi Spordihall Poksiklubi Ring
APRILL
06.04-07.04.2018 Kristjan Palusalu XXXI mälestusvõistlused kreekarooma maadluses maadlus Kalevi Spordihall MTÜ EESTI SPORDISELTS KALEV
06.04-08.04.2018 Olümpia Cup 2018, U-15 vanuseklassile jäähoki Tondiraba Jäähall Hoki OÜ
7.04.2018  Maailma Kariakvõistluste 1. etapp castingus, Tallinn Indoor Cup 2018 casting EJL Jalgpallihall Tallinna Kalaspordi Klubi
7.04.2018 Tallinna 2018. a. lahtised meistrvõistlused
ujumises puuetega inimestele
ujumine Nõmme Ujula MTÜ Spordiklubi Meduus
07.04-08.04.2018 Maardu-Tallinn Open 2018 lauatennises lauatennis Kristiine Spordihall Maardu Lauatenniseklubi
07.04-08.04.2018 Est Muay Thai Kids Open 2018 muay thai Garant Spordisaal MTÜ Estonian Muay Thai Federation
07.04-08.04.2018 Maailmakarika etapp lauahokis Tallinn Cup 2018  lauahoki Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel MTÜ Eesti Lauahoki Liit
12.04-15.04.2018 Olümpia Cup 2018, U-14 vanuseklassile jäähoki Tondiraba Jäähall Hoki OÜ
14.04.2018 Tallinna meistrivõistlused
 segapaaris curlingus 2018, II etapp
curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
14.04.2018 EV 100 üle-eestiline noorte
 kiirturniiride sari 2018
male Paul Kerese Malemajas Tallinna Maleklubi
14.04-15.04.2018 9. Audentese Spordiklubi karikas judos judo Audentse Spordikeskus Audentese Spordiklubi
14.04-15.04.2018 35. Tallinn Open meisterujumises ujumine Nõmme Ujula Meisterujumise U-Klubi
18.04.2018 Tallinna 2018a MV
 orienteerumises, öine etapp
orienteerumine Vasalemma mittetulundusühing SRD Spordiklubi
20.04-11.06.2018 Tallinna MV korvpallis 2018
Rahvaliiga, naised, mehed
korvpall Kalevi Spordihall, Kristiine Spordimaja, Õismäe Sportmängude Hall Mittetulundusühing TMKL
20.04-22.04.2018 Olümpia Cup 2018, U-12 ja U-11 vanuseklassidele jäähoki Tondiraba Jäähall Hoki OÜ
21.04.2018 Tallinna meistrivõistlused
jalgratturite olümpiakrossis
jalgrattasõit Pirita Spordikeskus MTÜ Kalevi Jalgrattakool
21.04.2018 Tallinna Noorte Wushu/Kungfu Meistrivõistlused wushu/
kunfu
Tallinna Õismäe Gümnaasium Spordiklubi Julged
21.04.2018 Tallinna Ju-Jutsu MV 2018, ju-jutsu kata ju-jutsu Tallinna Õismäe Gümnaasium Spordikool BUSHINKAN
21.04.2018 Warrior Fight 4 poksis poks Saku Suurhall Poksiklubi Kalev
21.04.2018 19. rahvusvahelise Lembit Olli mälestusturniir kiirmales male Paul Kerese Malemajas Eesti Maleliit
21.04-22.04.2018 TKS Talkur IX kurtide meistrivõistlused bowlingus bowling Al Mare Bowling Tallinna Kurtide Spordiselts "TALKUR"
23.04-27.04.2018 Tallinna lahtised meistrivõistlused
võrkpallis U-12 ja U-14 vanuseklassile
võrkpall Õismäe Sportmängude Hall Tallinna Võrkpalliklubi
23.04-29.04.2018 Euroopa meistrivõistlused taekwondos 2018 taekwondo Tondiraba Jäähall Eesti Taekwondo Liit
27.04-29.04.2018 Ice Breaker Cup grade 3 purjetamine Tallinna laht Eesti Match Race Liit
28.04-29.04.2018 Tallinna lahtised MV saalihokis naistele "Tallinn Open 2018" saalihoki Õismäe Sportmängude Hall Väisänen OÜ
29.04.2018 EV 100 üle-eestiline noorte
 kiirturniiride sari 2018
male Paul Kerese Malemajas Tallinna Maleklubi
MAI
2.05.2018 Tallinna MV Jalgratturite Temposõidus/
Filter Temposõidu Karikasari 2018 I etapp
jalgrattasõit Jüri MTÜ Aerobike Cycling Agency
5.05.2018 Tallinna meistrivõistlused
võrkpallis 2018
võrkpall Audentese Spordihall Tallinna Spordiliit
05.05-06.05.2018 Vortex Cup 2018 kudo,
grappling,
sumo
Kristiine Spordimaja MTÜ VORTEX EESTI
SPORDIKESKUS
04.05-06.05.2018 Olümpia Cup 2018, U-10, U-13 ja U-16 vanuseklassidele jäähoki Tondiraba Jäähall Hoki OÜ
11.05.-13.05.2018 Noorte korvpalliturniir Tallinn Nord Cup 2018 Korvpall Tiit Soku Korvpallikool, TTÜ Spordihoone, Õismäe Sportmängude Hall, Kristiine Sport, Sõle Spordihall, Kristiine Spordimaja MTÜ MaxiSport
11.05-12.05.2018 35. Rahvusvaheline Tallinna Ralli autoralli Tallinn Mittetulundusühing Spordiklubi Edur
11.05-13.05.2018  Euroopa meistrivõistlused 2018 rühmvõimlemises võimlemine Kalevi Spordihall
Tallinna Spordihall
Mittetulundusühing EESTI VÕIMLEMISLIIT 
12.05.2018 Tallinna meistrivõistlused
 segapaaris curlingus 2018, III etapp
curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
12.05.2018 Tallinna Meistrivõistlused
 kriteeriumisõidus
jalgrattasõit Lillepi park, Pirita MTÜ Kalevi Jalgrattakool
12.05-13.05.2018 Rahvusvaheline Taekwondo Turniir "BaltCup" taekwondo Lasnamäe Kergejõustikuhall Katleri Taekwondoklubi
13.05.2018 Tallinna 2018a MV
 orienteerumises, lühiraja etapp
orienteerumine Vargamäe mittetulundusühing SRD Spordiklubi
13.05.2018 EV 100 üle-eestiline noorte
 kiirturniiride sari 2018
male Paul Kerese Malemajas Tallinna Maleklubi
16.05.2018 Tallinna MV Jalgratturite Temposõidus/
Filter Temposõidu Karikasari 2018 II etapp
jalgrattasõit Kiili MTÜ Aerobike Cycling Agency
17.05.2018 TV-10 Olümpiastarti 2018. a hooaja Tallinna osavõistluse IV etapp kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Spordiklubi Fortis
18.05.2018 Number One Selection taipoksis taipoks Tondiraba Jäähall MTÜ Estonian Muay Thai Federation
19.05.2018 TKS Talkur X kurtide meistrivõistlused segavõrkpallis võrkpall TTÜ Spordihall Tallinna Kurtide Spordiselts "TALKUR"
19.05.2018 Elektriratastooli saalihoki turniir Tallinnas 2018 saalihoki Kalevi Spordihall Eesti Elektriratastooli Saalihoki Klubi
19.05-02.06.2018 Estonian Junior Open,
12-18 - aastaste rahvusvaheline tenniseturniir
tennis Kadrioru Tennisekeskus Mittetulundusühing Eesti Tennise Liit
20.05.2018 Tallinna 2018. a. lahtised meistrivõistlused
epeevehklemises
vehklemine Audentese Spordikeskus Vehklemisklubi Tallinna Mõõk
21.05.2018 Tallinna Ju-Jutsu MV 2018, ju-jutsu grappling ju-jutsu Tallinna Õismäe Gümnaasium Spordikool BUSHINKAN
24.05-25.05.2018 Tour of Estonia 2018 avaetapp jalgrattasõit Tallinna vanalinn Klubi Tartu Maraton
25.05-27.05.2018 Hoki.ee Cup 2018 jäähoki Tondiraba Jäähall Hoki OÜ
26.05.2018 Rahvusvaheline karateturniir Baltic Grand Prix-Budo Cup 2018 karate Tallinna Spordihall Spordiklubi Budo
28.05-29.05.2018 Uno Palu noorte
 mitmevõistluse Karikavõistlused
kergejõustik Kadrioru staadion Nõmme Kergejõustikuklubi
30.05.2018 Tallinna MV Jalgratturite Temposõidus/
Filter Temposõidu Karikasari 2018 III etapp
jalgrattasõit Pirita MTÜ Aerobike Cycling Agency
JUUNI
1.06-2.06.2018 Sportakrobaatika võistlus "KevadAkro 2018" Pille Kuldkeppi mälestuseks sportakrobaatika OMAsaal MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus
1.06-3.06.2018 Maailmameistrivõistluste etapp enduros 2018 enduuro Tallinna Lauluväljak, Vabaduse väljak, Jõelähtme maastikusõidurada
Tallinn/Harjumaa
MOTOKLUBI REDMOTO RC/ AUTRA RACING
2.06-3.06.2018 Tallinna meistrivõistlused
 veemotospordis
veemotosport Tallinna Veemotoklubi Tallinna Veemotoklubi
2.06-3.06.2018  Euroopa karikavõistluste II etapp kiirusautomudelite  automudeli-
sport
Nõmme Noortemaja Eesti Automudelispordi Klubi
4.06.2018 U23 International Challenge Trophy: Eesti - Inglismaa jalgpall A Le Coq Arena EESTI JALGPALLI LIIT
4.06-5.06.2018 TV-10 Olümpiastarti 2018. a hooaja Tallinna osavõistluse finaaletapp kergejõustik Kadrioru staadion Spordiklubi Fortis
9.06.2018 Tallinna 2018a MV
 orienteerumises, tavaraja etapp
orienteerumine Koitjärve mittetulundusühing SRD Spordiklubi
9.06-10.06.2018 Iluvõimlemise rahvusvaheline turniir "NOORUS CUP 2018" võimlemine Kalevi Spordihall Võimlemisklubi Noorus
9.06-11.06.2018 Tallinn Handball Cup 2018  käsipall Tallinna Kuristiku Gümnaasium Spordiklubi HC Tallas
13.06.2018 Tallinna MV Jalgratturite Temposõidus/
Filter Temposõidu Karikasari 2018 IV etapp
jalgrattasõit Jüri MTÜ Aerobike Cycling Agency
15.06-17.06.2018 NeilPryde Baltic Cup Tallinn 2018 purjelauasõidus purjelauasõit Pirita Surfiklubi ja Tallinna laht Mittetulundusühing Team Extreme 
16.06.2018 Tallinna 2018a MV
 orienteerumises, rattaorienteerumise etapp
orienteerumine Männiku mittetulundusühing SRD Spordiklubi
16.06.2018 Tallinna Ju-Jutsu MV 2018,  ju-jutsu kobudo ju-jutsu Tallinna Õismäe Gümnaasium Spordikool BUSHINKAN
16.06-17.06.2018 Tallinna noorte suvised
 meistrivõistlused kergejõustikus
kergejõustik Kadrioru staadion Audentese Spordiklubi
24.06-01.07.2018 U-14 "19th Babolat Cup 2018" TE Junior Tour tennises tennis Tondiraba Tennisekeskus ALO OJASSALU TENNISEKLUBI
24.06-01.07.2018 Euroopa meistrivõistlused 2018 XIV rendžus ja gomokus  rendzu,
gomoku
Tallinna Huvikeskus Kullo Eesti Rendžuliit
28.06-01.07.2018 42. Rahvusvaheline Spinnakeri Regatt purjetamine Tallinna laht MTÜ Eesti Optimist Klassi Liit
30.06-01.07.2018 TKS Talkur VII kurtide meistrivõistlused rannavõrkpallis rannavõrkpall Nõmme Spordikeskus Tallinna Kurtide Spordiselts "TALKUR"
30.06-01.07.2018 Rahvusvaheline võistlus BMX krossis Balti- ja Skandinaaviamaade karikaetapp King of Tallinn ekstreem-sport Spot of Tallinn Spordiklubi Airpark 
JUULI
01.07-07.07.2018 U-18 "17th Tallink Cup 2018" ITF Junior Circuit tennises tennis Tondiraba Tennisekeskus ALO OJASSALU TENNISEKLUBI
05.07-08.07.2018 Noorte jalgpalliturniir Tallinn Cup 2018 jalgpall A Le Coq Arena (Sportland Arena, Nike Arena) Mittetulundusühing TallinnCup
25.07.2018 Tallinna MV Jalgratturite Temposõidus/
Filter Temposõidu Karikasari 2018 V etapp
jalgrattasõit Kiili MTÜ Aerobike Cycling Agency
27.07-29.07.2018 Euroopa meistrivõistlused 2018 veemotospordis klassidele GT-30, F-250 ja F-500 veemotosport Harku järve veespordibaas Eesti Veemoto Liit
30.07-02.08.2018 U16 Balti Matš 2018 korvpall Audentese Spordihall Eesti Korvpalliliit
AUGUST
4.08.2018 Ironman Tallinn 2018 triatlon Tallinn MTÜ IM Estonia
4.08.2018 Rannavõrkpalli võistlused Eestis rannavolle Kakumäe Sadam Eesti Võrkpalli Liit
8.08.2018 Tallinna MV Jalgratturite Temposõidus/
Filter Temposõidu Karikasari 2018 V etapp
jalgrattasõit Maardu MTÜ Aerobike Cycling Agency
08.08-12.08.2018 Euroopa meistrivõistlused 2018 match race purjetamises  purjetamine Kopli laht, Kakumäe sadam Eesti Match Race Liit
10.08-22.08.2018 Eesti meeste võrkpallikoondise EM valikmängud 2018 võrkpall Kalevi Spordihall Eesti Võrkpalli Liit
11.08.2018 Rahvusvaheline 3x3 korvpalli turniir Tallinn Open 2018 korvpall Vabaduse väljak Eesti 3x3 Korvpalli Liit
15.08.2018 Tallinna 2018a MV
 orienteerumises, sprindi etapp
orienteerumine Lilleküla mittetulundusühing SRD Spordiklubi
15.08-27.08.2018 2019 CEV Euroopa Meistrivõistluste naiste rahvuskoondise alagrupimängud võrkpall Kalevi Spordihall Eesti Võrkpalli Liit
24.08.2018 Balti Keti Velotuur/BalticChainTour 2018 jalgrattasõit Tallinn
Start Toompealt, finiš Pirital
Mittetulundusühing Pro Jalgratturite Klubi
SEPTEMBER
1.09.2018 Rannavõrkpalli võistlused rannavolle Rotermanni kvartal Eesti Võrkpalli Liit
07.09-09.09.2018 Maailmakarikaetapp curlingus 4. rahvusvaheline curlingu MK etapp "WCT Tallinn Season Starter 2018" curling Tondiraba Jäähall
peaareenil
Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
07.09-16.09.2018  Euroopa meistrivõistlused 2018 sulgpalliis juunioridele sulgpall Kalevi Spordihall Eesti Sulgpalliliit
21.09-23.09.2018 Maailmakariaetapp culringus  3. curlingu segapaaride MK etapp "WCT Tallinn Mixed Doubles International 2018" curling Tondiraba Jäähall curlinguareenil Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
22.09.2018 Number One taipoksis taipoks Tondiraba Jäähall MTÜ Estonian Muay Thai Federation
22.09.-23.09.2018 Maailmakarika etapp Estonian Open Championships 2018 võistlustantsus võistlustants Sõle Spordihoone Mittetulundusühing Esperanza
23.09-29.09.2018 Neidude U-17 EM-valikturniir 2018 jalgpall A Le Coq Arena, Kadrioru Staadion EESTI JALGPALLI LIIT
28.09-30.09.2018 Tallinna Nädala Regatt purjetamine Tallinna laht Eesti 470 Klaasiliit
OKTOOBER
04.10-06.10.2018 14. rahvusvaheline curlinguturniir "Tallinn Cup 2018" curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
05.10-7.10.2018 Maailmakarika etapp Tallinn International Horse Show 2018  ratsasport Saku Suurhall Eesti Ratsaspordi Liit
10.10-16.10.2018 U19 noormeeste EM-valikturniir 2018 jalgpall A Le Coq Arena, Kadrioru Staadion EESTI JALGPALLI LIIT
12.10-14.10.2018 2. curlinguturniir "Tallinn Wheelchair International 2018" curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
13.10-14.10.2018 Road to Number One taipoksis taipoks Garant Spordisaal MTÜ Estonian Muay Thai Federation
14.10.2018 TALLINN OPEN rahvusvaheline karateturniir karate Kalevi Spordihall Spordiklubi Taifu
19.10-20.10.2018 Märt Sepiku XXVII
mälestusturniir
korvpall Kristiine Spordimaja Siili Palliklubi
19.10-21.10.2018 Maailmakarikaetapp curlingus 3. rahvusvaheline curlingu MK etapp "WCT Tallinn Ladies International" curling Tondiraba Jäähall peaareenil Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
25.10-28.10.2018 U15 vanuseklassi EYBLi etapp korvpall Kristiine Spordimaja Spordiklubi Rim
27.10-04.11.2018 Paf Open, meeste tennise profiturniir tennis Tallink Tennisekeskus MTÜ Eesti Tennise Liit
NOVEMBER
01.11-03.11.2018 TKS Talkur kurtide veteranide meistrivõistlused võrkpallis võrkpall TTÜ Spordihall Tallinna Kurtide Spordiselts "TALKUR"
03.11-04.11.2018 Garant Cup 2018 kickboxingus kickboxing Garant Spordisaal MTÜ Estonian Muay Thai Federation
10.11-11.11.2018 Rahvusvaheline ujumisvõistlus "Kalev Open" ujumine Kalev SPA Mittetulundusühing Kalevi Ujumiskool
16.11-24.11.2018 Euroopa meistrivõistlused curlingus Le Gruyere AOP 2018 curling Tondiraba Jäähall Mittetulundusühing Eesti Curlingu liit
22.11-25.11.2018 Ida-Euroopa U17 meeste meistrivõistlused 2018 võrkpall Tallinna Lilleküla Gümnaasium Eesti Võrkpalli Liit
26.11-02.12.2017 Rahvusvahelised võistlused Iluusiutamises Tallinn Trophy 2018 iluuisutamine Tondiraba Jäähall Tallinna Uisuklubide Liit
DETSEMBER
1.12.2018 III Feliks Saakjani nimeline judoturniir judo Lasnamäe Kergejõustikuhall Mittetulundusühing BUDOLINN JUDOKOOL
4.12.2018 FAN kolmikvõistlus kergejõustikus kergejõustik Tallinna Spordihall Nõmme Kergejõustikuklubi
05.12-10.12.2018 Estonia 100 Wushu Cup wushu Lasnamäe Kergejõustikuhall Spordiklubi Julged
8.12-9.12.2018 Rahvusvaheline X korda toimuv iluvõimlemise võistlus "Jõuluturniir 2018" iluvõimlemine Kalevi Spordihall Spordiklubi Nord


Viimati muudetud: 19.03.2018