Tallinna Lasteaed Südameke rühmad

Pärnu mnt 109a hoone                                                               

Rõõmurullid

Rühm on avatud 7.30- 18.00

roomurull@sydameke.edu.ee

Tel: 5193 1462

Õpetaja: Mirjam Saia

Õpetaja assistent: Kaidi Konsar

Õpetaja abi: Natalja Ivanova

Lõvikutsikad

Rühm on avatud 7.30- 18.00

lovikutsikas@sydameke.edu.ee

Tel: 5198 5483

Õpetajad: Ülle Mägi ja Janika Oleinikova

Õpetaja abi: Natalja Ivanova

Rukkililled

Rühm avatud 7.30- 17.50

rukkilill@sydameke.edu.ee

Tel: 5190 1893

Õpetajad: Marija Esper ja Rima Tsõmbaljuk

Õpetaja abi: Evi Makarova

Päiksekesed

Keelekümblusrühm

Rühm avatud 7.00- 19.00

paikene@sydameke.edu.ee

Tel: 5192 5127

Õpetajad: Jelena Titko ja Getlyn Sarapik

Õpetaja abi: Svetlana Dvoskina

Pääsukesed

Rühm on avatud 7.30-18.00

paasuke@sydameke.edu.ee

Tel: 5342 1207

Õpetajad: Olga Nikolajeva ja Inna Lavrenchuk

Õpetaja abi: Maria Konstantinova

Sipsikud

Rühm on avatud kell 7.30-18.00

sipsikud@sydameke.edu.ee

Tel: 5199 7609

Õpetajad: Marina Lebedeva ja Valentina Pavlovskaja

Õpetaja abi: Jelena Petrova

Täpikud

Rühm on avatud kell 7.30-18.00

tapikud@sydameke.edu.ee

Tel: 5194 1971

Õpetaja: Anastassia Möldre

Õpetaja assistent: Linda Koltsin

Õpetaja abi: Kristina Zuikova

Pääsusabad

Rühm on avatud kell 7.30-18.00

paasusabad@sydameke.edu.ee

Tel: 5192 8430

Õpetajad: Ülle Sütt ja Õnne Tammik

Õpetaja abi: Siiri Seimar

Saku tn 7 hoone

Õnneterakesed

Rühm on avatud 7.30- 18.00

onneterakesed@sydameke.edu.ee

Tel: 5194 1918

Õpetaja: Kärt Nõlvaku

Õpetaja assistent: Heily Gavrilova

Õpetaja abi:  Ilona Koršunova

Rõõmuterakesed

Tasandusrühm

Rühm on avatud 7.30- 18.00

roomuterakesed@sydameke.edu.ee

Tel: 5194 1344

Õpetajad: Irina Gordejeva ja Julia Zelenova

Logopeed: Galina Movrenko

Õpetaja abi: Veera Koršunova

Kullaterakesed

Keelekümblusrühm

Rühm on avatud 7.00- 19.00

Tel: 5194 0787

kullaterakesed@sydameke.edu.ee

Õpetajad: Galina Karamõševa ja Ülla Träss

Õpetaja abi: Olga Kozubnya

Eesti keele õpetaja: Natalja Beek

Muusikaõpetaja: Irina Šarapova

Muusikaõpetaja: Meeli Meiel

Liikumisõpetaja: Larissa Malõševa

 

 

Lehekülge haldab  Margit Hiiet

Tel: 58865255  Margit.Hiiet@sydameke.edu.ee

 

Viimati muudetud: 22.11.2018