Troopikapidu lasteaias Südameke

Troopikapidu Tallinna Lasteaias Südameke

 

Selleks, et varsti saabuva kevade ja suve ootusaeg kiiremini mööduks pidasime 30. jaanuaril maha esimest korda meie lasteaia ühe troopikapeo. Kui reedel, enne pidu oli õues nii soe, et tundus nagu kevad on kohe kohal ja saaks isegi pidu õues pidada, siis esmaspäevaks ehk peopäevaks oli maha saadud taaskord lumi.

Peol osalesid lapsed Pääsusabade, Rõõmurullide, Mullikeste ja Rukkilillede rühmast. Lapsed olid kostümeeritud mõneks troopiliseks loomaks või putukaks ning oli ka neid kes olid kapisügavusest välja otsinud oma kõige soojema ilma riideed ja need endile selga pannud. 

Peo alguses õpetas ahvitüdruk kõigile pidulistele sambat, mida tantsiti hoolega kaasa. Peale tantsu saime tuttavaks mõningate troopikas elavate loomadega. Kõigil lastel tuli näidata mismoodi kõnnivad ahvid, krokodill jt loomad.

Eelnevad tegevused olid soojendusharjutusteks peo lõpus toimunud limbovõistlusele. Limbo mäng oli väga lõbus ja meeleolukas. Kogu peo vältel oli ka avatud fotonurk, kus pidulised said teha pilte palmipuude all. 

 

Kogu pidu oli meeldejääv ja lõbus!

Mirjam Saia

Tervisemeeskonna juht

Viimati muudetud: 21.04.2017