Personal

Tallinna Suur-Pae Lasteaia logo

Saame tuttavaks!

2019/20 õppeaastal valverühm on 7. aiarühm JÄNKUKESED (B-korpus, 2. korrus).

В детском саду Суур-Пае 12 групп: 3 ясельные группы (для детей с 1,5 до 3 лет) и 9 групп детского сада (для детей с 3 до 7 лет).
Детский сад открыт по рабочим дням с 6:30 до 18:30.
Дежурная 7 группа "Зайчишки" (B-корпус, 2-й этаж) принимает детей утром с 6:30-7:00 и вечером с 18:00-18:30.

Родитель сообщает об отсутствии ребёнка или приходе в детский сад до 9:00 утра через электронную инфосистему ELIIS.EE  или по телефону 53028980 и 6 216 883.

Lapsi abistavad, toetavad ja suunavad Tallinna Suur-Pae Lasteaia õpetajad:

1.sõimerühm "Pääsukesed" "Ласточки" 1,5 - 2.a

Rühm on avatud kell 7:15-18:00

Õpetaja Veera Radionova

Õpetaja Natalia Demidenko 

Õpetaja abi Kristina Kivimägi

Veera.Radionova@suurpae.edu.ee

Natalja.Demidenko@suurpae.edu.ee

Kristina.Kivimagi@suurpae.edu.ee  

2.sõimerühm "Sipelgad" 2-3.a

Rühm on avatud kell 7:15-18:00

Õpetaja Anastassia Frolkova
Õpetaja Jekaterina Fjodorova
Õpetaja abi Tatjana Fedjakova

Anastassia.Frolkova@suurpae.edu.ee

Jekaterina.Fjodorova@suurpae.edu.ee

Tatjana.Fedjakova@suurpae.edu.ee

3.sõimerühm ÖÖKULLID

Rühm on avatud kell 7:00-18:00

Õpetaja Tatjana Motšernak
Õpetaja Natalja Bulskaja
Õpetaja abi Olga Obabko

Tatjana.Motsernak@suurpae.edu.ee

Natalja.Bulskaja@suurpae.edu.ee

Olga.Obabko@suurpae.edu.ee

4.aiarühm "Vikerkaar" 3-4-a. 
(keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames)

Rühm on avatud kell 7:00-18:00

Eesti keele õpetaja Olga Boris (metoodikakeskuse koordinaator)
Учитель Марина Олеговна Викс
Учитель Верника Николаевна Питьем-Котчетков
Помощник учителя Татьяна Ивановна Клаас

Olga.Boris@suurpae.edu.ee

Marina.Viks@suurpae.edu.ee

Veronika.Pitjem@suurpae.edu.ee

Tatjana.Klaas@suurpae.edu.ee

5.aiarühm "Mõmmikud" (osaline keelekümblus) (keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames)

Rühm on avatud kell 7:00-18:00

Eesti keele õpetaja Riina Kase Учитель эстонского языка Aljona Järv
Учитель Ирина Владимировна Родионова 
Помощник учителя Алла Кришчук

Riina.Kase@suurpae.edu.ee

Aljona.Jarv@suurpae.edu.ee

Irina.Rodionova@suurpae.edu.ee

Alla.Kristsuk@suurpae.edu.ee

6.aiarühm "Liblikad" 3-6.a(keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames)

Rühm on avatud kell 7:00-18:00

Eesti keele õpetaja Olga Kolessova, Evelina Semenets

Учитель Ирина Ивановна Пачковская
Учитель Светлана Егоровна Пахарева
Помощник учителя Галина Викторовна Бурлакова

Olga.Kolessova@suurpae.edu.ee

Evelina.Semenets@suurpae.edu.ee

Irina.Patskovskaja@suurpae.edu.ee

Svetlana.Pahhareva@suurpae.edu.ee

Galina.Burlakova@suurpae.edu.ee

7.aiarühm "Jänkukesed" 6-7.a (Keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames)

Rühm on avatud kell 6:30-18:30

Eesti keele õpetaja Helle Imme  
Учитель Галина Агронова
Учитель Екатерина Юрьевна Гаврильченко
Помощник учителя Людмила Ивановна Смирная

Helle.Imme@suurpae.edu.ee 

Galina.Agronova@suurpae.edu.ee

Jekaterina.Gavriltsenko@suurpae.edu.ee

Ljudmila.Smirnaja@suurpae.edu.ee

8.aiarühm "Jaaniussikesed" 

3-4a. 

(Keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames)

Rühm on avatud kell 7:00-18:00

Учитель Валентина Васильевна Тазаткина

Учитель Светлана Олеговна Бахтинова Помощник учителя Юлия Леонидовна Суворова

Valentina.Tazatkina@suurpae.edu.ee

Svetlana.Bahtinova@suurpae.edu.ee

Julija.Suvorova@suurpae.edu.ee

9.aiarühm "Tähekesed" 5-6.a (osaline keelekümblus)

Rühm on avatud kell 7:00-18:00

Eesti keele õpetaja Valentina Shevina
Учитель Анастасия Васильевна Хомина
Помощник учителя Ольга Миллер

Valentina.Shevina@suurpae.edu.ee

Anastassia.Homina@suurpae.edu.ee

Olga.Miller@suurpae.edu.ee

10.aiarühm "Vesikiilid" 5-6-a. (Keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames)

Rühm on avatud kell 7:00-18:00

Eesti keele õpetaja Oona Meel
Учитель Татьяна Ивановна Пронина
Учитель Валентина Владимировна Мозжухина
Помощник учителя Любовь Порфирьевна Макеева

Oona.Meel@suurpae.edu.ee

Tatiana.Pronina@suurpae.edu.ee

Valentina.Mozzuhhina@suurpae.edu.ee

Liubov.Makeeva@suurpae.edu.ee

11.aiarühm "Mesimummud (osaline keelekümblus)

Rühm on avatud kell 7:00-18:00

Eesti keele õpetaja Tiina Kannike
Учитель Эрика Ильмаровна Сокк
Помощник учителя Светлана Викторовна Серова

Tiina.Kannike@suurpae.edu.ee

Erika.Sokk@suurpae.edu.ee

Svetlana.Serova@suurpae.edu.ee

12.aiarühm "Lepatriinud" 4-5a. 

(Keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames)  

Rühm on avatud kell 7:00-18:00

Eesti keele õpetaja Olga Nedobežkina
Учитель Елена Фёдоровна Пащенко
Учитель Елена Реневна Ярв
Помощник учителя Юлия Зарубина 

Olga.Nedobezkina@suurpae.edu.ee

Jelena.Pashchenko@suurpae.edu.ee

Jelena.Jarv@suurpae.edu.ee

Julia.Zarubina@suurpae.edu.ee

Мы рады встрече с вами!

1.sõimerühm "Pääsukesed" Õpetaja Veera Radionova E-post: Veera.Radionova@suurpae.edu.ee 

53028980

1,5-2.a lapsed, vene õppekeel Õpetaja Natalia Demidenko

E-post: 

Natalia.Demidenko@suurpae.edu.ee

ELIIS.ee  
Rühm on avatud kell 7:15 – 18:00 Õpetaja abi Kristina Kivimägi Kristina.Kivimagi@suurpae.edu.ee
2 sõimerühm "Sipelgad" Õpetaja Anastassia Frolkova E-post: Anastassia.Frolkova@suurpae.edu.ee 53028980
2-3.a lapsed, vene õppekeel Õpetaja Jekaterina Fjodorova E-post: Jekaterina.Fjodorova@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:15 – 18:00 Õpetaja abi Tatjana Fedjakova E-post Tatjana.Fedjakova@suurpae.edu.ee
3.sõimerühm "Öökullid" Õpetaja Tatjana Motšernak

E-post: Tatjana.Motsernak@suurpae.edu.ee 

53028980
1,5-3.a lapsed, vene õppekeel Õpetaja Natalja Bulskaja

E-post: Natalja.Bulskaja@suurpae.edu.ee

ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:00 – 18:00 Õpetaja abi Olga Obabko E-post: Olga.Obabko@suurpae.edu.ee
4.aiarühm "Vikerkaar"
(Keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames)

Õpetaja Marina Viks

Õpetaja Veronika Pitjem-Kochetkov

E-post: Marina.Viks@suurpae.edu.ee

E-post:  Veronika.Pitjem@suurpae.edu.ee

53028980
3-4.a lapsed Eesti keele õpetaja Olga Boris (metoodikakeskuse koordinaator)  E-post: Olga.Boris@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:00 Õpetaja abi Tatjana Klaas  Tatjana.Klaas@suurpae.edu.ee

5.aiarühm "Mõmmikud"
osaline keelekümblus eesti/vene

Õpetaja Aljona Järv E-post: Aljona.Jarv@suurpae.edu.ee 53028980
3-4.a lapsed Õpetaja Irina Rodionova

E-post: Irina.Rodionova@suurpae.edu.ee

ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:00 Õpetaja abi Alla Krištšuk E-post: Alla.Kristsuk@suurpae.edu.ee

6.aiarühm "Liblikad"

Õpetaja Irina Patškovskaja E-post: Irina.Patskovskaja@suurpae.edu.ee 53028980

 

Õpetaja Svetlana Pahhareva E-post: Svetlana.Pahhareva@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
3-6.a lapsed (Keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames)

Eesti keele õpetaja Olga Kolessova (on rühmas E, T, K)

Eesti keele õpetaja (on rühmas N, R) Evelina Semenets

E-post: Olga.Kolossova@suurpae.edu.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:15 Õpetaja abi Galina Burlakova E-post: Galina.Burlakova@suurpae.edu.ee
7.aiarühm "Jänkukesed" Eesti keele õpetaja Helle Imme E-post: Helle.Imme@suurpae.edu.ee

6-7.a lapsed

Keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames)

Õpetaja Jekaterina Gavriltšenko

Õpetaja Galina Agronova

E-post: 

Jekaterina.Gavriltsenko@suurpae.edu.ee

Galina.Agronova@suurpae.edu.ee

ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:15 Õpetaja abi Ljudmilla Smirnaja E-post: Ljudmilla.Smirnaja@suurpae.edu.ee

8.aiarühm "Jaaniussikesed" 3-4a.
Keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames)

Õpetaja Svetlana Bahtinova

Õpetaja Valentina Tazatkina

E-post: Svetlana.Bahtinova@suurpae.edu.ee

E-post: Valentina.Tazatkina@suurpae.edu.ee

3-4.a lapsed Eesti keele õpetaja Irina Jeršova E-post:
ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:00 Õpetaja abi Julia Suvorova

9.aiarühm "Tähekesed" 5-6.a osaline keelekümblus, eesti/vene

Õpetaja Valentina Shevina

Õpetaja Anastassia Homina

E-post: Valentina.Shevina@suurpae.edu.ee

E-post: Anastassia.Homina@suurpae.edu.ee

 Rühm on avatud kell 6:30-18:30

Õpetaja abi Olga Miller ELIIS.ee
10.aiarühm "Vesikiilid" Õpetaja Tatiana Pronina E-post: Tatiana.Pronina@suurpae.edu.ee 53028980
5-6.a lapsed Õpetaja Valentina Mozžuhhina E-post: Valentina.Mozzuhhina@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames)

Eesti keele õpetaja Oona Meel

Oona.Meel@suurpae.edu.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:00 Õpetaja abi Liubov Makeeva E-post: Liubov.Makeeva@suurpae.edu.ee
11.aiarühm "Mesimummud"
osaline keelekümblus, eesti/vene
Õpetaja Tiina Kannike E-post: Tiina.Kannike@suurpae.edu.ee 53028980
6-7.a lapsed Õpetaja Erika Sokk E-post: Erika.Sokk@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:00 Õpetaja abi Svetlana Serova
12.aiarühm "Lepatriinud" 4-5a. Õpetaja Jelena Järv E-post: Jelena.Jarv@suurpae.edu.ee 53028980
Õpetaja Elena Pashchenko E-post: Jelena.Pashchenko@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Keelekümblus 2018-2022 projekti "Kolmas eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas" raames) Eesti keele õpetaja Olga Nedobežkina on rühmas iga päev kell 8:00-11:30 E-post: Olga.Nedobezkina@suurpae.edu.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:00 Õpetaja abi Julija Zarubina

 

Spetsialistid

  • Logopeed Olga Tarlõkova
Telefon:   +372 53584842  
e-mail:  Olga.Tarlokova@suurpae.edu.ee  
Vastuvõtt: Eelneval kokkuleppel  

  • Muusikaõpetaja Larissa Borzenko
Telefon:   6216 883  
e-mail:  Larissa.Borzenko@suurpae.edu.ee  
Vastuvõtt: E 7.30–17.00, K 7.30 – 12.30, N 7.30–17.00  

  • Eesti keele kui teise keele мetoodikakeskuse koordinaator Olga Boris
Telefon:    +372 58091314
 
e-mail:  Olga.Boris@suurpae.edu.ee 
 
Vastuvõtt: Eelneval kokkuleppel teisipäeval ja neljapäeval kell 13:00-15:00  

  • Liikumisõpetaja  
e-mail:     
Vastuvõtt:   

 

 

Viimati muudetud: 18.10.2019