Personal

Tallinna Suur-Pae Lasteaia logo  

Saame tuttavaks!

2018/19 õppeaastal valverühm on 9.aiarühm VIKERKAAR (A-korpus, 2.korrus).

Lapsi abistavad, toetavad ja suunavad Tallinna Suur-Pae Lasteaia õpetajad:

1.sõimerühm ÖÖKULLID Õpetaja Tatjana Motšernak   E-post: Tatjana.Motsernak@suurpae.edu.ee 

53028980

1,5-3.a lapsed, vene õppekeel Õpetaja Natalja Bulskaja

E-post: Natalja.Bulskaja@suurpae.edu.ee

ELIIS.ee  
Rühm on avatud kell 7:00 – 18:00 Õpetaja abi Inna Bušanova
2 sõimerühm SIPELGAD Õpetaja Tatjana Mihhailova E-post: Tatjana.Mihhailova@suurpae.edu.ee 53028980
1,5-3.a lapsed, vene õppekeel Õpetaja Irina Mikhaylova   E-post: Irina.Mikhaylova@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:00 – 18:00 Õpetaja abi Tatjana Fedjakova E-post Tatjana.Fedjakova@suurpae.edu.ee
3.sõimerühm JAANIUSSIKESED Õpetaja Valentina Tazatkina

E-post: Valentina.Tazatkina@suurpae.edu.ee 

53028980
1,5-3.a lapsed, vene õppekeel Õpetaja Svetlana Bahtinova

E-post: Svetlana.Bahtinova@suurpae.edu.ee

ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:00 – 18:00 Õpetaja abi Julia Suvorova E-post: Julia.Suvorova@suurpae.edu.ee
4.aiarühm TÄHEKESED
osaline keelekümblus eesti/vene
Õpetaja Valentina Shevina E-post: Valentina.Shevina@suurpae.edu.ee 53028980
3-4.a lapsed Õpetaja Anastassia Homina E-post: Anastassia.Homina@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:00 Õpetaja abi Irina Lukiyanova

5.aiarühm MÕMMIKUD
osaline keelekümblus eesti/vene

Õpetaja Aljona Järv E-post: Aljona.Jarv@suurpae.edu.ee 53028980
3-4.a lapsed Õpetaja Irina Rodionova

E-post: Irina.Rodionova@suurpae.edu.ee

ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:00 Õpetaja abi Svetlana Poltavets E-post: Svetlana.Poltavets@suurpae.edu.ee
6.aiarühm LIBLIKAD Õpetaja Irina Patškovskaja E-post: Irina.Patskovskaja@suurpae.edu.ee 53028980
6-7.a lapsed, vene õppekeel Õpetaja Svetlana Pahhareva E-post: Svetlana.Pahhareva@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Eestikeelne õpetaja Olga Kolossova on rühmas esmaspäevast neljapäevani kell 7:45-14:00 E-post: Olga.Kolossova@suurpae.edu.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:15 Õpetaja abi Galina Burlakova E-post: Galina.Burlakova@suurpae.edu.ee
7.aiarühm JÄNKUKESED Õpetaja Natalja Kütt E-post: Natalja.Kutt@suurpae.edu.ee 53028980
3-6.a lapsed, vene õppekeel Õpetaja Jekaterina Gavriltšenko E-post:Jekaterina.Gavriltsenko@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Eestikeelne õpetaja Alina Korotkova E-post: Alina.Korotkova@suurpae.edu.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:15 Õpetaja abi Ljudmilla Smirnaja E-post: Ljudmilla.Smirnaja@suurpae.edu.ee

8.aiarühm PÄÄSUKESED
osaline keelekümblus eesti/vene

Õpetaja Veera Radionova E-post: Veera.Radionova@suurpae.edu.ee 53028980
6-7.a lapsed Õpetaja Galina Kuznetsova E-post: Galina.Kuznetsova@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:00 Õpetaja abi Galina Agronova E-post: Galina.Agronova@suurpae.edu.ee
9.aiarühm VIKERKAAR Õpetaja Marina Viks E-post: Marina.Viks@suurpae.edu.ee 53028980
6-7.a lapsed, vene õppekeel Õpetaja Veronika Pitjem-Kotšetkov E-post: Veronika.Pitjem@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 6:30-18:30 Eestikeelne õpetaja Evelina Semenets on rühmas iga päev kell 7:45-14:00 E-post: Evelina.Semenets@suurpae.edu.ee
Õpetaja abi Tatjana Klaas
10.aiarühm VESIKIILID Õpetaja Tatiana Pronina E-post: Tatiana.Pronina@suurpae.edu.ee 53028980
4-5.a lapsed, vene õppekeel Õpetaja Valentina Mozžuhhina E-post: Valentina.Mozzuhhina@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Eesti keele kui teise keele õpetaja Maria Mikheenko on rühmas 3 korda nädalas 8:50-10:35 (E,T,R, kolmapäevati - individuaalne tegevus lastega) E-post: Maria.Mikheenko@suurpae.edu.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:00 Õpetaja abi Liubov Makeeva E-post: Liubov.Makeeva@suurpae.edu.ee
11.aiarühm MESIMUMMUD
osaline keelekümblus, eesti/vene
Õpetaja Tiina Kannike E-post: Tiina.Kannike@suurpae.edu.ee 53028980
5-6.a lapsed Õpetaja Erika Sokk E-post: Erika.Sokk@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:00 Õpetaja abi Svetlana Serova
12.aiarühm LEPATRIINUD Õpetaja Jelena Järv E-post: Jelena.Jarv@suurpae.edu.ee 53028980
3-4.a lapsed, vene õppekeel Õpetaja Elena Pashchenko E-post: Jelena.Pashchenko@suurpae.edu.ee ELIIS.ee
Eesti keele õpetaja Olga Nedobežkina on rühmas iga päev kell 8:00-11:30 E-post: Olga.Nedobezkina@suurpae.edu.ee
Rühm on avatud kell 7:00-18:00 Õpetaja abi Julija Zarubina

 

Spetsialistid

  • Logopeed Olga Tarlõkova
Telefon:   +372 53584842  
e-mail:  Olga.Tarlokova@suurpae.edu.ee  
Vastuvõtt: Eelneval kokkuleppel  

  • Muusikaõpetaja Larissa Borzenko
Telefon:   6216 883  
e-mail:  Larissa.Borzenko@suurpae.edu.ee  
Vastuvõtt: E 7.30–17.00, K 7.30 – 12.30, N 7.30–17.00  

  • Eesti keele kui teise keele мetoodikakeskuse koordinaator Piret Kollo
Telefon:    +372 56216706  
e-mail:  Piret.Kollo@suurpae.edu.ee või Piret.Kollo@gmail.com  
Vastuvõtt: Eelneval kokkuleppel kolmapäeval ja neljapäeval kell 14:00-16:00  

  • Eesti keele õpetaja Maria Mikheenko  (10.aiarühm VESIKIILID, 04.aiarühm TÄHEKESED, 05.aiarühm MÕMMIKUD, 08.aiarühm PÄÄSUKESED, 11.aiarühm MESIMUMMUD)
Telefon:   +372 556628496216883  
e-mail:  Maria.Mikheenko@suurpae.edu.ee  
Vastuvõtt: E-R    Kell  7:30-14:00, K kell 7:30-17:00  

  • Eesti keele õpetaja Olga Nedobežkina (12.aiarühm LÕVIPOJAD alates 8:00-11:30)
e-mail:  Olga.Nedobezkina@suurpae.edu.ee  
Vastuvõtt:  E-R    Kell  8:30-12:00  

  • Liikumisõpetaja  Alina Vähesoo
e-mail:  Alina.Vahesoo@suurpae.edu.ee  
Vastuvõtt:  Teisipäev ja reede Kell  8.00-16.00  

 

 

Viimati muudetud: 01.11.2018