Spetsialistid

  • Logopeed Olga Tarlõkova
Telefon:   +372 53584842  
e-mail:  Olga.Tarlokova@suurpae.edu.ee  
Vastuvõtt: Eelneval kokkuleppel  

  • Muusikaõpetaja Larissa Borzenko
Telefon:   6216 883  
e-mail:  Larissa.Borzenko@suurpae.edu.ee  
Vastuvõtt: E 7.30–17.00, K 7.30 – 12.30, N 7.30–17.00  

  • Eesti keele kui teise keele мetoodikakeskuse koordinaator Piret Kollo
Telefon:    +372 562161706  
e-mail:  Piret.Kollo@suurpae.edu.ee või Piret.Kollo@gmail.com  
Vastuvõtt: Eelneval kokkuleppel kolmapäeval ja neljapäeval kell 14:00-16:00  

  • Eesti keele õpetaja Maria Mikheenko  (07.aiarühm JÄNKUKESED, 05.aiarühm JAANIUSSIKESED, 10.aiarühm VESIKIILID, 11.aiarühm MESIMUMMUD)
Telefon:   +372 556628496216883  
e-mail:  Maria.Mikheenko@suurpae.edu.ee  
Vastuvõtt: E-R    Kell  7:30-14:00, K kell 7:30-17:00  

  • Eesti keele õpetaja Olga Nedobežkina (04.aiarühm TÄHEKESED, 08.aiarühm PÄÄSUKESED, 06.aiarühm LIBLIKAD, 09.aiarühm VIKERKAAR, 12.aiarühm LÕVIPOJAD)
e-mail:  Olga.Nedobezkina@suurpae.edu.ee  
Vastuvõtt:  E-R    Kell  8:30-12:00  

  • Liikumisõpetaja  Alina Vähesoo
e-mail:  Alina.Vahesoo@suurpae.edu.ee  
Vastuvõtt:  Teisipäev ja reede Kell  8.00-16.00  

 

 

Viimati muudetud: 01.11.2018