eKool

Ülevaade eKooli võimalustest ning kasutusjuhend.


eKooli kasutajakontod ja arenguvestlused

Palume luua oma lapsele isiklik eKooli õpilase konto, et ta saaks ise enda andmetele, teadetele, õppematerjalile jms ligi. Oleme viimasel ajal kokku puutunud juhtumitega, kus õpilane logib eKooli sisse mitte enda, vaid lapsevanema konto kaudu. Sellisel moel aga anname signaali, et võõra konto kasutamine on vastuvõetav - mida see aga kindlasti olla ei tohiks.

Kogu info eKoolis ei ole lapsevanemale ka sageli nähtav, mistõttu on eriti oluline, et laps õpiks eKooli ise kasutama. Suuname lapsi kasutama internetti ja eKooli oma identiteediga, õpetates sel viisil vastutustundlikku ja viisaka internetikasutaja põhimõtteid.

Juhendid konto loomiseks:
https://wiki.ekool.eu/index.php/Uue_kasutaja_lisamine
juhend eKoolilt 


Kõikidel klassidel ja õpilastel on II poolaastal toimumas arenguvestlused, mille osana tuleb nii õpilasel kui ka lapsevanemal täita ekoolis ankeetküsitlus. Seda saavad nii laps kui ka lapsevanem täita ainult enda kontot kasutades (kehtib ka 1. klassi õpilaste puhul).

Igale õpilasele on kooli poolt tehtud e-posti aadress kujul eesnimi.perekonnanimi@sydalinna.edu.ee.
Võimalusel palume õpilasele luua eKooli kasutajakonto, kasutades kooli e-posti aadressi.


Küsimuste ja murede korral seoses eKooli või kooli e-posti kontodega  kirjutada aadressil anneli.kesksaar@sydalinna.edu.ee.

Viimati muudetud: 06.04.2021