Kooliga tutvumine

Alustad sügisel 2019 kooliteed?

Ootame kõikide sügisel kooliteed alustavate laste vanemaid koosolekule 30. mail kell 17.30 kooli aulasse. Tutvustame kooli, saab registreerida oma lapse juunis toimuvale tutvumispäevale ning esitada dokumente (ja saada nende kohta lisainfot). Koosoleku lõpus on võimalus osaleda koolimaja ringkäigul. 

Juunis toimub kõigile koolikoha vastu võtnud lastele tutvumispäev, kus lastele toimuvad erinevad mängulised tegevused rühmades. Tutvumispäeva eesmärgiks on lastele kooli tutvustamine, klasside komplekteerimine ja tugisüsteemi vajaduste kaardistamine uueks õppeaastaks.


Tule ja veeda vahva koolipäev Tallinna Südalinna Kooli kogupäevakoolis reedel, 1. märtsil 2019 kell 9.00-15.00.

Saad osaleda ainetundides ja aktiivsetes vahetundides, süüa koolilõunat ning osaleda kogupäevakooli õhtuses huvitegevuses. Registreerimine ja lisainfo SIIT.


AVATUD USTE PÄEVADEL KOOLIMAJAGA TUTVUMINE toimub laupäeval, 2. märtsil kell 10.00-14.00.

Ringkäigud algavad igal täis- ja pooltunnil I korruse garderoobist. Viimane ringkäik algab kell 13.30. Ringkäigule ei ole vaja eelregistreerida. Ootame osalema lapsi ja lapsevanemaid.

Ringkäikudele on oodatud ka lapsed (koos vanemaga), kes soovivad sügisel asuda meie kooli 2.-9. klassi õppima.

NB! Kui on vajadus, et ringkäik oleks inglise keeles, siis palun andke sellest meile hiljemalt 27. veebruariks teada, sest saame selle organiseerida kella 10.00-ks ja/või kella 13.30-ks.

Lisainfo: kerttu.molder@sydalinna.edu.ee 


Muul ajal kooliga tutvumiseks palume kirjutada e-kiri ühel järgnevatest aadressidest:

oppealajuhataja@sydalinna.edu.ee 
kerttu.molder@sydalinna.edu.ee 

Viimati muudetud: 21.05.2019