LEHT UUENDAMISEL!

Avatud uste päevad on selleks õppeaastaks läbi, kuid kui soovid tutvuda kooliga, siis kõigile meie kooli 1. klassi määratud laste vanematele toimub mais kooli tutvustav koosolek ja peale koosolekut soovijatele ringkäik koolimajas. 

Muul ajal kooliga tutvumiseks palume saata e-kiri kerttu.molder@sydalinna.edu.ee (1.-3. klassi õppealajuhataja) või oppealajuhataja@sydalinna.edu.ee (4.-9. klassi õppealajuhataja). 


Alustad sügisel 2020 kooliteed?

Tule ja veeda vahva koolipäev Tallinna Südalinna Kooli kogupäevakoolis reedel, 28. veebruaril 2020 kell 9.00-15.00.

Saad osaleda ainetundides ja aktiivsetes vahetundides, süüa koolilõunat ning osaleda kogupäevakooli õhtuses huvitegevuses. Registreerimine ja lisainfo SIIT.


  • Kutsume lapsevanemaid neljapäeval, 27. veebruaril kell 16.30 Südalinna Kooli aulasse. Toimub koolivalmidust tutvustav seminar. Soovitame osaleda kõigil lapsevanematel, kelle laps asub  sügisel 1. klassi õppima. Palume registreerida SIIN.

AVATUD USTE PÄEVADEL KOOLIMAJAGA TUTVUMINE toimub laupäeval, 29. veebruaril kell 10.00-14.00.

Ringkäigud algavad igal täis- ja pooltunnil I korruse garderoobist. Viimane ringkäik algab kell 13.30. Ringkäigule ei ole vaja eelregistreerida.  Ootame kooliga tutvuma lapsi ja lapsevanemaid. 

Ringkäikudele on oodatud ka lapsed (koos vanemaga), kes soovivad sügisel asuda meie kooli 2.-9. klassi õppima.

NB! Kui on vajadus, et ringkäik oleks inglise keeles, siis palun andke sellest meile hiljemalt 27. veebruariks teada, sest saame selle organiseerida kella 10.00-ks ja/või kella 13.30-ks.

Lisainfo: kerttu.molder@sydalinna.edu.ee 


Viimati muudetud: 26.01.2021