Õpetajad

Intranet õpetajatele

Riina Abner
Riina Abner
2.a klassijuhataja, klassiõpetaja, matemaatika
riina.abner@sydalinna.edu.ee  


Piia Anemaa.jpg
Piia Anemaa
6.v ja 6.vv klassijuhataja, väikeklassi õpetaja
piia.anemaa@sydalinna.edu.ee 


Liina Ellakvere.jpg
Liina Ellakvere
7.a klassijuhataja, inglise keel, kogupäevakooli juhataja-koordinaator
liina.ellakvere@sydalinna.edu.ee 


Monika Ellakvere 
Monika Ellakvere
8.b klassijuhataja,  matemaatika 7.a klassile, õppealajuhataja II-III kooliastmes
oppealajuhataja@sydalinna.edu.ee 


555_93746.jpg
Maimo Freirik
individuaalõppe õpetaja 3.b klassi õpilastele
maimo.freirik@sydalinna.edu.ee 


Laura Gerassimova.jpg

Laura Gerassimova
3.b klassijuhataja, inimese- ja loodusõpetus II kooliastmes
laura.gerassimova@sydalinna.edu.ee 


Heli Hirs

Heli Hirs
1.a klassijuhataja, klassiõpetaja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
heli.hirs@sydalinna.edu.ee 


Marko Häelm
füüsika
marko.haelm@sydalinna.edu.ee


Aire Isand
Aire Isand
eesti keel ja kirjandus
aire.isand@sydalinna.edu.ee  


Marili Juhkam
Marili Juhkam
4.a klassijuhataja, klassiõpetaja, loodusõpetus, digiõpetus
marili.juhkam@sydalinna.edu.ee   


Seoriin Jõgise

Seoriin Jõgise
eesti keel ja kirjandus
seoriin.jogise@sydalinna.edu.ee


Kadarik.jpg 
Angelika Kadarik
muusikaõpetus 1.-5. klass, mudilas- ja poistekoori dirigent, humanitaarainete ja eesti
keele aineühenduse juht
angelika.kadarik@sydalinna.edu.ee  


Anneli Kesksaar
Anneli Kesksaar
5.a klassijuhataja, saksa keel, haridustehnoloog
anneli.kesksaar@sydalinna.edu.ee 


Katrin Kitkas
Katrin Kitkas
3.a klassijuhataja, klassiõpetaja, matemaatika, kunstiõpetus 1.a klassile
katrin.kitkas@sydalinna.edu.ee 


Regina Kivi

Regina Kivi
5.b klassijuhataja, inglise keel
regina.kivi@sydalinna.edu.ee 


Signe Kivi
Signe Kivi
2.b klassijuhataja, klassiõpetaja, ajalugu, eesti keel välispäritolu- ja uussisserändetaustaga õpilastele
signe.kivi@sydalinna.edu.ee 


Malle Koppel
Malle Koppel
9.b klassijuhataja, huvijuht
huvijuht@sydalinna.edu.ee 


Jelena Kozubnja

Jelena Kozubnja
vene keel
jelena.kozubnja@sydalinna.edu.ee 


Juhan Mettis
kehaline kasvatus
juhan.mettis@sydalinna.edu.ee 


Lea Kütt
Lea Kütt
4.b klassijuhataja, klassiõpetaja, eesti keel 2.a ja 2.b õpilaste rühmale
lea.kytt@sydalinna.edu.ee 


Kristi Laidvee
Kristi Laidvee
9.a klassijuhataja, kehaline kasvatus
kristi.laidvee@sydalinna.edu.ee 


 Andreas Laks.jpg

Andreas Laks
inglise keel
andreas.laks@sydalinna.edu.ee


Diana Lindsalu
abiõpetaja I kooliastmes ja kogupäevakoolis
diana.lindsalu@sydalinna.edu.ee 



Veronika Lepik
Veronika Taimla
geograafia 
veronika.taimla@sydalinna.edu.ee 
(lapsehoolduspuhkusel)


Anneli Lonks
Anneli Lonks
8.a klassijuhataja, inglise keel, võõrkeelte aineühenduse juht
anneli.lonks@sydalinna.edu.ee


Kerttu Mölder
Kerttu Mölder-Jevdokimov
I kooliastme õppealajuhataja, kunstiõpetus 6.v ja 6.vv, projektijuht, algõpetuse aineühenduse juht
kerttu.molder-jevdokimov@sydalinna.edu.ee 


Marit Nõmmik 2.jpg

Marit Nõmmik
5.c klassijuhataja, käsitöö ja kodundus
marit.nommik@sydalinna.edu.ee 


Jaanus Paasoja
Jaanus Paasoja
7.a klassijuhataja, infojuht, informaatika 9. klassile, robootika 1.-6. klassile
infojuht@sydalinna.edu.ee  


Sabina Palm

Sabina Palm
inglise keel I kooliastmes
sabina.palm@sydalinna.edu.ee


Mirjam Palumets
Mirjam Palumets
eesti keel välispäritolu- ja uussisserändetaustaga õpilastele; raamatukogu juhataja
raamatukogu@sydalinna.edu.ee 


Angela Pulkkinen-Kamel
vene keel
angela.pulkkinen-kamel@sydalinna.edu.ee


Kirke Raidmets
geograafia
kirke.raidmets@sydalinna.edu.ee 


rand.jpg 
Kati Rand
1.b klassijuhataja, klassiõpetaja, individuaalõppe õpetaja 1.a õpilastele
kati.rand@sydalinna.edu.ee 


Rain Rohtla
töö- ja tehnoloogiaõpetus
rain.rohtla@sydalinna.edu.ee 


Kristel Rosenthal
Kristel Rosenthal
ajalugu, ühiskonnaõpetus
kristel.rosenthal@sydalinna.edu.ee 


Mare Sadam

Mare Sadam
bioloogia, reaalainete aineühenduse juht
mare.sadam@sydalinna.edu.ee 


Jevgenija Martõnova
Jevgenija Martõnova
keemia
jevgenija.martonova@sydalinna.edu.ee 


Veronika Rei

Veronika Rei 
matemaatika II kooliastmes
veronika.rei@sydalinna.edu.ee



Janne Rits
Janne Schasmin
kehaline kasvatus, liikumise ja tervise aineühenduse juht
janne.schasmin@sydalinna.edu.ee 


Feysal Shabani

Feysal Shabani
5.b klassijuhataja, inglise keel
feysal.shabani@sydalinna.edu.ee 


Arvo Silm
Arvo Silm
matemaatika
arvo.silm@sydalinna.edu.ee 


Pille-Riin Talts.jpg

Pille-Riin Talts
6.a klassijuhataja, kunstiõpetus, inimeseõpetus, loodusõpetus
pille-riin.talts@sydalinna.edu.ee 


Tiina Toiger
Tiina Toiger
7.b klassijuhataja, muusikaõpetus 5.-9. klass
tiina.toiger@sydalinna.edu.ee 


Saara-Nette Tõugjas

Saara-Nette Tõugjas
6.b klassijuhataja, eesti keel ja kirjandus
saara-nette.tougjas@sydalinna.edu.ee 


555_95499.jpg

Anne Vremmert
8.v klassijuhataja, väikeklassi õpetaja
anne.vremmert@sydalinna.edu.ee

Viimati muudetud: 21.04.2021