Õpetajad

Intranet õpetajatele

Riina Abner
Riina Abner
klassiõpetaja, matemaatika
4.A klassijuhataja
riina.abner@sydalinna.edu.ee  


Piia Anemaa.jpg

Piia Anemaa
väikeklassi õpetaja
4.V ja 4.VV klassijuhataja
piia.anemaa@sydalinna.edu.ee 


Mare Aret

matemaatika
mare.aret@sydalinna.edu.ee 


Edith Asveit
Edith Asveit
eesti keel ja kirjandus
edith.asveit@sydalinna.edu.ee


Liina Ellakvere
5A klassijuhataja,
kogupäevakooli juhataja-koordinaator
liina.ellakvere@sydalinna.edu.ee 


Monika Ellakvere 

Monika Ellakvere
füüsika
9.V klassijuhataja
oppealajuhataja@sydalinna.edu.ee 


Maimo Freirik
individuaalõppe õpetaja
maimo.freirik@sydalinna.edu.ee 


Laura Gerassimova.jpg

Laura Gerassimova
1.B klassijuhataja, inimeseõpetuse õpetaja 
laura.gerassimova@sydalinna.edu.ee 


Liis Hennok
abiõpetaja
liis.hennok@sydalinna.edu.ee 


Heli Hirs
Heli Hirs
klassiõpetaja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
3.A klassijuhataja
heli.hirs@sydalinna.edu.ee 


Aire Isand
Aire Isand
eesti keel ja kirjandus
aire.isand@sydalinna.edu.ee  


Juhkam.jpg
Marili Juhkam
klassiõpetaja
2.A klassijuhataja
marili.juhkam@sydalinna.edu.ee   


Kadarik.jpg 
Angelika Kadarik
muusikaõpetus
angelika.kadarik@sydalinna.edu.ee  


Anneli Kesksaar
Anneli Kesksaar
saksa keel, digiõpetus, haridustehnoloog
8.B klassijuhataja
anneli.kesksaar@sydalinna.edu.ee 


Katrin Kitkas
Katrin Kitkas
klassiõpetaja, matemaatika
1.A klassijuhataja
katrin.kitkas@sydalinna.edu.ee 


Regina Kivi

Regina Kivi
inglise ja vene keel
8.A klassijuhataja
regina.kivi@sydalinna.edu.ee 


Signe Kivi
Signe Kivi
klassiõpetaja, ajalugu, eesti keel välispäritolu- ja uussisserändetaustaga õpilastele
4.B klassijuhataja
signe.kivi@sydalinna.edu.ee 


Malle Koppel
Malle Koppel
7.B klassijuhataja, huvijuht
huvijuht@sydalinna.edu.ee 


Jelena Kozubnja

Jelena Kozubnja
vene keel
jelena.kozubnja@sydalinna.edu.ee 


Mihkel Kurg
Mihkel Kurg
kehaline kasvatus, tervisenõukogu juht
mihkel.kurg@sydalinna.edu.ee 


Lea Kütt
Lea Kütt
klassiõpetaja, matemaatika
2.B klassijuhataja
lea.kytt@sydalinna.edu.ee 


Kristi Laidvee
Kristi Laidvee
kehaline kasvatus
7.A klassijuhataja
kristi.laidvee@sydalinna.edu.ee 


 Andreas Laks.jpg

Andreas Laks
inglise keel
andreas.laks@sydalinna.edu.ee


Veronika Lepik
Veronika Taimla
geograafia, loodusõpetus
veronika.lepik@sydalinna.edu.ee 


Anneli Lonks
Anneli Lonks
inglise keel
6.A klassijuhataja
anneli.lonks@sydalinna.edu.ee


Kerttu Mölder
Kerttu Mölder
projektijuht, kunstiõpetus, abiõpetaja
6.B klassijuhataja
kerttu.molder@sydalinna.edu.ee 


Marit Nõmmik 2.jpg

Marit Nõmmik
käsitöö ja kodundus
marit.nommik@sydalinna.edu.ee 


Jaanus Paasoja
Jaanus Paasoja
infojuht, informaatika, robootika
5.A klassijuhataja
infojuht@sydalinna.edu.ee  

 


Mirjam Palumets
Mirjam Palumets
eesti keel välispäritolu- ja uussisserändetaustaga õpilastele; raamatukogu juhataja
raamatukogu@sydalinna.edu.ee 


rand.jpg 
Kati Rand
klassiõpetaja
3.C klassijuhataja
kati.rand@sydalinna.edu.ee 


Kristel Rosenthal
Kristel Rosenthal
ajalugu ja ühiskonnaõpetus
kristel.rosenthal@sydalinna.edu.ee 


Mare Sadam.jpg

Mare Sadam
bioloogia
mare.sadam@sydalinna.edu.ee 


Kirsti Saluäär
kogupäevakooli abiõpetaja
kirsti.saluaar@sydalinna.edu.ee 


Mariliis Samberk
Mariliis Samberk
keemia
mariliis.samberk@sydalinna.edu.ee 


Janne Rits
Janne Schasmin
kehaline kasvatus
9.A klassijuhataja
janne.rits@sydalinna.edu.ee 


Ülle Schwede
Ülle Schwede
klassiõpetaja, inglise keel
3.B klassijuhataja
ylle.schwede@sydalinna.edu.ee 


Feysal Shabani
inglise keel
feysal.shabani@sydalinna.edu.ee 


Arvo Silm
Arvo Silm
matemaatika
arvo.silm@sydalinna.edu.ee 


Pille-Riin Talts.jpg

Pille-Riin Talts
kunstiõpetus, inimeseõpetus, abiõpetaja
pille-riin.talts@sydalinna.edu.ee 


Anne-Kai Toht
Anne-Kai Toht
kunstiõpetus
anne-kai.toht@sydalinna.edu.ee 


Tiina Toiger
Tiina Toiger
muusikaõpetus
5.B klassijuhataja
tiina.toiger@sydalinna.edu.ee 


Saara-Nette Tõugjas
abiõpetaja, kogupäevakooli abiõpetaja
saara-nette.tougjas@sydalinna.edu.ee 


Martin Vaht
Martin Vaht
poiste tööõpetus
6.B klassijuhataja
martin.vaht@sydalinna.edu.ee 


Kristi Vettner
abiõpetaja
kristi.vettner@sydalinna.edu.ee 


Anne Vremmert
Anne Vremmert
väikeklassi õpetaja
6.V / 7.V klassijuhataja
anne.vremmert@sydalinna.edu.ee


Marie-Christine Väli-Adams
Marie-Christine Väli-Adams
(lapsehoolduspuhkusel)
marie-christine.vali-adams@sydalinna.edu.ee

Viimati muudetud: 15.02.2019