Õpetajad

Intranet õpetajatele

Riina Abner
Riina Abner
1.a klassijuhataja, klassiõpetaja, matemaatika
riina.abner@sydalinna.edu.ee  


Piia Anemaa.jpg
Piia Anemaa
5.v ja 5.vv klassijuhataja, väikeklassi õpetaja
piia.anemaa@sydalinna.edu.ee 


Mare Aret
matemaatika
mare.aret@sydalinna.edu.ee 


Edith Asveit
Edith Asveit
eesti keel ja kirjandus
edith.asveit@sydalinna.edu.ee


Liina Ellakvere.jpg
Liina Ellakvere
6.a klassijuhataja, inglise keel, kogupäevakooli juhataja-koordinaator
liina.ellakvere@sydalinna.edu.ee 


Monika Ellakvere 
Monika Ellakvere
7.b klassijuhataja, õppealajuhataja
oppealajuhataja@sydalinna.edu.ee 


555_93746.jpg
Maimo Freirik
individuaalõppe õpetaja

maimo.freirik@sydalinna.edu.ee 


Laura Gerassimova.jpg

Laura Gerassimova
2.b klassijuhataja, inimese- ja loodusõpetus
laura.gerassimova@sydalinna.edu.ee 

 


Heli Hirs
Heli Hirs
4.a klassijuhataja, klassiõpetaja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
heli.hirs@sydalinna.edu.ee 


Marko Häelm
füüsika
marko.haelm@sydalinna.edu.ee


Aire Isand
Aire Isand
eesti keel ja kirjandus
aire.isand@sydalinna.edu.ee  


Juhkam.jpg
Marili Juhkam
3.a klassijuhataja, klassiõpetaja, loodusõpetus
marili.juhkam@sydalinna.edu.ee   


Kadarik.jpg 
Angelika Kadarik
muusikaõpetus 1.-4. klass, mudilas- ja poistekoori dirigent
angelika.kadarik@sydalinna.edu.ee  


Anneli Kesksaar
Anneli Kesksaar
9.b klassijuhataja, saksa keel, digiõpetus, haridustehnoloog
anneli.kesksaar@sydalinna.edu.ee 


Katrin Kitkas
Katrin Kitkas
2.a klassijuhataja, klassiõpetaja, matemaatika
katrin.kitkas@sydalinna.edu.ee 


Regina Kivi

Regina Kivi
9.a klassijuhataja, inglise ja vene keel
regina.kivi@sydalinna.edu.ee 


Signe Kivi
Signe Kivi
1.b klassijuhataja, klassiõpetaja, ajalugu, eesti keel välispäritolu- ja uussisserändetaustaga õpilastele
signe.kivi@sydalinna.edu.ee 


Malle Koppel
Malle Koppel
8.b klassijuhataja, vene keel, huvijuht
huvijuht@sydalinna.edu.ee 


Jelena Kozubnja

Jelena Kozubnja
vene keel
jelena.kozubnja@sydalinna.edu.ee 


Mihkel Kurg
Mihkel Kurg
5.b klassijuhataja, kehaline kasvatus, tervise ja liikumise aineühenduse juht
mihkel.kurg@sydalinna.edu.ee 


Lea Kütt
Lea Kütt
3.b klassijuhataja, klassiõpetaja, matemaatika
lea.kytt@sydalinna.edu.ee 


Kristi Laidvee
Kristi Laidvee
8.a klassijuhataja, kehaline kasvatus
kristi.laidvee@sydalinna.edu.ee 


 Andreas Laks.jpg

Andreas Laks
inglise keel
andreas.laks@sydalinna.edu.ee


Veronika Lepik
Veronika Taimla
geograafia
veronika.lepik@sydalinna.edu.ee 


Anneli Lonks
Anneli Lonks
7.a klassijuhataja, inglise keel
anneli.lonks@sydalinna.edu.ee


Kerttu Mölder
Kerttu Mölder
kunstiõpetus 5.v ja 5.vv, projektijuht, I kooliastme õppealajuhataja
kerttu.molder@sydalinna.edu.ee 


Marit Nõmmik 2.jpg

Marit Nõmmik
käsitöö ja kodundus
marit.nommik@sydalinna.edu.ee 


Jaanus Paasoja
Jaanus Paasoja
6.a klassijuhataja, infojuht, informaatika, robootika
infojuht@sydalinna.edu.ee  

 


Mirjam Palumets
Mirjam Palumets
eesti keel välispäritolu- ja uussisserändetaustaga õpilastele; raamatukogu juhataja
raamatukogu@sydalinna.edu.ee 


rand.jpg 
Kati Rand
4.c klassijuhataja, klassiõpetaja, individuaalõppe õpetaja
kati.rand@sydalinna.edu.ee 


Kristel Rosenthal
Kristel Rosenthal
ajalugu ja ühiskonnaõpetus
kristel.rosenthal@sydalinna.edu.ee 


Mare Sadam.jpg

Mare Sadam
bioloogia
mare.sadam@sydalinna.edu.ee 


555_95345.jpg

Jevgenija Martõnova
keemia
jevgenija.martonova@sydalinna.edu.ee 


Janne Rits
Janne Schasmin
kehaline kasvatus
janne.schasmin@sydalinna.edu.ee 


Ülle Schwede
Ülle Schwede
4.b klassijuhataja, klassiõpetaja, inglise keel
ylle.schwede@sydalinna.edu.ee 


Feysal Shabani
inglise keel
feysal.shabani@sydalinna.edu.ee 


Arvo Silm
Arvo Silm
matemaatika
arvo.silm@sydalinna.edu.ee 


Pille-Riin Talts.jpg

Pille-Riin Talts
5.a klassijuhataja, kunstiõpetus, inimeseõpetus, loodusõpetus
pille-riin.talts@sydalinna.edu.ee 


Tiina Toiger
Tiina Toiger
6.b klassijuhataja, muusikaõpetus 5.-9. klass
tiina.toiger@sydalinna.edu.ee 


Saara-Nette Tõugjas
abiõpetaja, kogupäevakooli abiõpetaja
saara-nette.tougjas@sydalinna.edu.ee 


Martin Vaht
Martin Vaht
tööõpetus
martin.vaht@sydalinna.edu.ee 


555_93738.jpg

Kristi Vettner
1.c klassijuhataja, klassiõpetaja, individuaalõppe õpetaja
kristi.vettner@sydalinna.edu.ee 


555_95499.jpg

Anne Vremmert
7.v klassijuhataja, väikeklassi õpetaja
anne.vremmert@sydalinna.edu.ee


Marie-Christine Väli-Adams
Marie-Christine Väli-Adams
(lapsehoolduspuhkusel)
marie-christine.vali-adams@sydalinna.edu.ee


Viimati muudetud: 22.05.2020