Õpetajad

Intranet õpetajatele

Riina Abner
Riina Abner
3.a klassijuhataja, klassiõpetaja, matemaatika 6.a klassis
riina.abner@sydalinna.edu.ee  


Piia Anemaa.jpg
Piia Anemaa
7.v ja 7.vv klassijuhataja, väikeklassi õpetaja
piia.anemaa@sydalinna.edu.ee 


Liina Ellakvere.jpg
Liina Ellakvere
8.a klassijuhataja, inglise keel, kogupäevakooli juhataja-koordinaator
liina.ellakvere@sydalinna.edu.ee 


Monika Ellakvere 
Monika Ellakvere
9.b klassijuhataja,  matemaatika 8.a klassile, õppealajuhataja II-III kooliastmes
oppealajuhataja@sydalinna.edu.ee 


Daisy Maryjane Hydes
keemia
daisymaryjane.hydes@sydalinna.edu.ee


Laura Gerassimova.jpg

Laura Gerassimova
1.a klassijuhataja, klassiõpetaja, kirjandus ja eesti keel 8.a ja 5.a/b väikeses rühmas
laura.gerassimova@sydalinna.edu.ee 


Heli Hirs

Heli Hirs
2.a klassijuhataja, klassiõpetaja, ajalugu, ühiskonnaõpetus 6.klassides ja 7.v klassis
heli.hirs@sydalinna.edu.ee 


Marko Häelm
füüsika
marko.haelm@sydalinna.edu.ee


Aire Isand
Aire Isand
eesti keel ja kirjandus
aire.isand@sydalinna.edu.ee  


Marili Juhkam
Marili Juhkam
1.b klassijuhataja, klassiõpetaja, loodusõpetus, digiõpetus
marili.juhkam@sydalinna.edu.ee   


Seoriin Jõgise

Seoriin Jõgise
eesti keel ja kirjandus
seoriin.jogise@sydalinna.edu.ee


Kadarik.jpg 
Angelika Kadarik
muusikaõpetus 1.-5. klass, mudilas- ja poistekoori dirigent, humanitaarainete ja eesti
keele aineühenduse juht
angelika.kadarik@sydalinna.edu.ee  


Anneli Kesksaar
Anneli Kesksaar
6.a klassijuhataja, saksa keel, võõrkeelte aineühenduse juht, haridustehnoloog
anneli.kesksaar@sydalinna.edu.ee 


Katrin Kitkas
Katrin Kitkas
4.a klassijuhataja, matemaatika
katrin.kitkas@sydalinna.edu.ee 


Regina Kivi

Regina Kivi
6.b klassijuhataja, inglise keel
regina.kivi@sydalinna.edu.ee 


Signe Kivi
Signe Kivi
3.b klassijuhataja, klassiõpetaja, ajalugu, eesti keel välispäritolu- ja uussisserändetaustaga õpilastele
signe.kivi@sydalinna.edu.ee 


Malle Koppel
Malle Koppel
5.a klassijuhataja, väikese rühma õpetaja
malle.koppel@sydalinna.edu.ee 


Jelena Kozubnja

Jelena Kozubnja
vene keel
jelena.kozubnja@sydalinna.edu.ee 


Juhan Mettis
kehaline kasvatus
juhan.mettis@sydalinna.edu.ee 


Kätlin Kukebal
loodusõpetus
katlin.kukebal@sydalinna.edu.ee


Lea Kütt
Lea Kütt
5.b klassijuhataja, klassiõpetaja
lea.kytt@sydalinna.edu.ee 


Kätlin Laagus
4.b HEV-õpilaste rühma õpetaja
katlin.laagus@sydalinna.edu.ee


Kristi Laidvee
Kristi Laidvee
kehaline kasvatus, liikumise ja tervise aineühenduse juht
kristi.laidvee@sydalinna.edu.ee 


 Andreas Laks.jpg

Andreas Laks
inglise keel
andreas.laks@sydalinna.edu.ee


Diana Lindsalu
abiõpetaja I kooliastmes ja kogupäevakoolis
diana.lindsalu@sydalinna.edu.ee 



Veronika Lepik
Veronika Taimla
geograafia 
veronika.taimla@sydalinna.edu.ee 
(lapsehoolduspuhkusel)


Anneli Lonks
Anneli Lonks
9.a klassijuhataja, inglise keel
anneli.lonks@sydalinna.edu.ee


Kerttu Mölder
Kerttu Mölder-Jevdokimov
I kooliastme õppealajuhataja, eesti keel ja matemaatika 3.a/3.b väikeses rühmas,  klassiõpetajate aineühenduse juht, Liikuma Kutsuva Kooli projekti koordinaator, EduInnoLab Liit- ja Virtuaalreaalsus projektijuht, kogupäevakooli projektijuht, Sport Kooli koordinaator
kerttu.molder-jevdokimov@sydalinna.edu.ee 


Marit Nõmmik 2.jpg

Marit Nõmmik
6.c klassijuhataja, käsitöö ja kodundus, inimeseõpetus
marit.nommik@sydalinna.edu.ee 


Getter Orgusaar
matemaatika 6.b ja 6.c klassis
getter.orgusaar@sydalinna.edu.ee


Jaanus Paasoja
Jaanus Paasoja
8.a klassijuhataja, infojuht, informaatika 9. klassile, robootika 1.-6. klassile
infojuht@sydalinna.edu.ee  


Sabina Palm

Sabina Palm
inglise keel I kooliastmes
sabina.palm@sydalinna.edu.ee


Mirjam Palumets
Mirjam Palumets
eesti keel välispäritolu- ja uussisserändetaustaga õpilastele; raamatukogu juhataja
raamatukogu@sydalinna.edu.ee 


Angela Pulkkinen-Kamel
vene keel
angela.pulkkinen-kamel@sydalinna.edu.ee


Kirke Raidmets
geograafia
kirke.raidmets@sydalinna.edu.ee 


 Kati Rand (1)
Kati Rand
2.b klassijuhataja, klassiõpetaja, 2.a kunstiõpetus
kati.rand@sydalinna.edu.ee 


Rain Rohtla
töö- ja tehnoloogiaõpetus
rain.rohtla@sydalinna.edu.ee 


Kristel Rosenthal
Kristel Rosenthal
ajalugu, ühiskonnaõpetus
kristel.rosenthal@sydalinna.edu.ee 


Mare Sadam
Mare Sadam
bioloogia, reaalainete aineühenduse juht
mare.sadam@sydalinna.edu.ee 


Janne Rits
Janne Schasmin
kehaline kasvatus
janne.schasmin@sydalinna.edu.ee 


Feysal Shabani

Feysal Shabani
6.b klassijuhataja, inglise keel
feysal.shabani@sydalinna.edu.ee 


Arvo Silm
Arvo Silm
matemaatika
arvo.silm@sydalinna.edu.ee 


Pille-Riin Talts.jpg

Pille-Riin Talts
7.a klassijuhataja, kunstiõpetus, inimeseõpetus
pille-riin.talts@sydalinna.edu.ee 


Tiina Toiger
Tiina Toiger
8.b klassijuhataja, muusikaõpetus 5.-9. klass
tiina.toiger@sydalinna.edu.ee 


564_24998_2435495_0_128
Saara-Nette Tõugjas
7.b klassijuhataja, eesti keel ja kirjandus
saara-nette.tougjas@sydalinna.edu.ee 


555_95499.jpg

Anne Vremmert
9.v klassijuhataja, väikeklassi õpetaja
anne.vremmert@sydalinna.edu.ee

Viimati muudetud: 29.11.2021