Õpetajad

Intranet õpetajatele

Riina Abner
Riina Abner
klassiõpetaja, matemaatika
4.A klassijuhataja
riina.abner@sydalinna.edu.ee  

Piia Anemaa.jpg

Piia Anemaa
väikeklassi õpetaja
4.V ja 4.VV klassijuhataja
piia.anemaa@sydalinna.edu.ee 

Mare Aret
matemaatika
mare.aret@sydalinna.edu.ee 

Edith Asveit
Edith Asveit
eesti keel ja kirjandus
edith.asveit@sydalinna.edu.ee

Monika Ellakvere 
Monika Ellakvere
füüsika
9.V klassijuhataja
oppealajuhataja@sydalinna.edu.ee 

Laura Gerassimova.jpg

Laura Gerassimova
1.B klassijuhataja
laura.gerassimova@sydalinna.edu.ee 

Liis Hennok
abiõpetaja
liis.hennok@sydalinna.edu.ee 

Heli Hirs
Heli Hirs
klassiõpetaja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
3.A klassijuhataja
heli.hirs@sydalinna.edu.ee 

Aire Isand
Aire Isand
eesti keel ja kirjandus
aire.isand@sydalinna.edu.ee  

Juhkam.jpg
Marili Juhkam
klassiõpetaja
2.A klassijuhataja
marili.juhkam@sydalinna.edu.ee   

Frank Jüris
inglise keel
frank.jyris@sydalinna.edu.ee 

Kadarik.jpg 
Angelika Kadarik
muusikaõpetus
angelika.kadarik@sydalinna.edu.ee  

Anneli Kesksaar
Anneli Kesksaar
saksa keel, digiõpetus, haridustehnoloog
8.B klassijuhataja
anneli.kesksaar@sydalinna.edu.ee 

Katrin Kitkas
Katrin Kitkas
klassiõpetaja, matemaatika
1.A klassijuhataja
katrin.kitkas@sydalinna.edu.ee 

Regina Kivi

Regina Kivi
inglise ja vene keel
8.A klassijuhataja
regina.kivi@sydalinna.edu.ee 

Signe Kivi
Signe Kivi
klassiõpetaja, ajalugu
4.B klassijuhataja
signe.kivi@sydalinna.edu.ee 

Malle Koppel
Malle Koppel
7.B klassijuhataja
huvijuht@sydalinna.edu.ee 

Jelena Kozubnja

Jelena Kozubnja
vene keel
jelena.kozubnja@sydalinna.edu.ee 

Mihkel Kurg
Mihkel Kurg
kehaline kasvatus
mihkel.kurg@sydalinna.edu.ee 

Lea Kütt
Lea Kütt
klassiõpetaja, matemaatika
2.B klassijuhataja
lea.kytt@sydalinna.edu.ee 

Kristi Laidvee
Kristi Laidvee
kehaline kasvatus
7.A klassijuhataja
kristi.laidvee@sydalinna.edu.ee 

 Andreas Laks.jpg

Andreas Laks
inglise keel
andreas.laks@sydalinna.edu.ee

Veronika Lepik
Veronika Taimla
geograafia, loodusõpetus
veronika.lepik@sydalinna.edu.ee 

Anneli Lonks
Anneli Lonks
inglise keel
6.A klassijuhataja
anneli.lonks@sydalinna.edu.ee 

Rutt Metsamaa
abiõpetaja
rutt.metsamaa@sydalinna.edu.ee  

Kerttu Mölder
Kerttu Mölder
abiõpetaja, kunstiõpetus, projektijuht
6.B klassijuhataja
kerttu.molder@sydalinna.edu.ee 

Marit Nõmmik 2.jpg

Marit Nõmmik
käsitöö ja kodundus, matemaatika, inimeseõpetus
marit.nommik@sydalinna.edu.ee 

Jaanus Paasoja
Jaanus Paasoja
infojuht, informaatika, robootika
5.A klassijuhataja
infojuht@sydalinna.edu.ee  

 

Mirjam Palumets
Mirjam Palumets
eesti keel välispäritolu- ja uussisserändetaustaga õpilastele
raamatukogu@sydalinna.edu.ee 

rand.jpg 
Kati Rand
klassiõpetaja
3.C klassijuhataja
kati.rand@sydalinna.edu.ee 

Kristel Rosenthal
Kristel Rosenthal
ajalugu ja ühiskonnaõpetus
kristel.rosenthal@sydalinna.edu.ee 

Mare Sadam.jpg

Mare Sadam
bioloogia
mare.sadam@sydalinna.edu.ee 

Mariliis Samberk
Mariliis Samberk
bioloogia, keemia, loodusõpetus
mariliis.samberk@sydalinna.edu.ee 

 

Janne Rits
Janne Schasmin
kehaline kasvatus
9.A klassijuhataja
janne.rits@sydalinna.edu.ee 

Ülle Schwede
Ülle Schwede
klassiõpetaja, inglise keel
3.B klassijuhataja
ylle.schwede@sydalinna.edu.ee 

Arvo Silm
Arvo Silm
matemaatika
arvo.silm@sydalinna.edu.ee 

Pille-Riin Talts.jpg

Pille-Riin Talts
kunstiõpetus
pille-riin.talts@sydalinna.edu.ee 

Anne-Kai Toht
Anne-Kai Toht
kunstiõpetus
anne-kai.toht@sydalinna.edu.ee 

Tiina Toiger
Tiina Toiger
muusikaõpetus
5.B klassijuhataja
tiina.toiger@sydalinna.edu.ee 

 

Martin Vaht
Martin Vaht
poiste tööõpetus
6.B klassijuhataja
martin.vaht@sydalinna.edu.ee 

Kristi Vettner
abiõpetaja
kristi.vettner@sydalinna.edu.ee 

Anne Vremmert
Anne Vremmert
väikeklassi õpetaja
6.V / 7.V klassijuhataja
anne.vremmert@sydalinna.edu.ee

Marie-Christine Väli-Adams
Marie-Christine Väli-Adams
(lapsehoolduspuhkusel)
marie-christine.vali-adams@sydalinna.edu.ee

Viimati muudetud: 18.10.2018