Ringid, mida ei korralda kool

Koolis korraldavad ringe ka erinevad klubid ja spordikoolid. Registreerimiseks pöörduge otse nende poole. 


Youtuberite ring kestab 10 nädalat ja selle käigus õpetatakse lastele:

  • Ära tundma ohte, millest hoiduda
  • Video salvestamise ja montaaži algtõdesid
  • “Oma teema” leidmist. Suuname last leidmaks üles oma tegelikke huvisid
  • Fokuseerima kindlale ülesandele ja planeerima oma tegevusi
  • Digitaalset müüki ja turundust

Lisainfo https://2minutit.ee/lapsevanemale/


Esmaspäev kell 15.00-16.00 (aulas) cheerleading – ergutusrühma tantsijad 1.-9. klassile info@prodance.ee

Cheerleadingu treeningute põhirõhk on pandud tantsule, mille läbi arendame koordinatsiooni, painduvust ja vastupidavust. Tantsutrennides on rõhk ka teistel üldfüüsilitel elementidel- venitus, lihashooldus, akrobaatika ja ballett. Lisaks showtantsule on põimitud sisse palju muid erinevaid tantsustiile- jazz, bodybalance jpm. Teeme iga tund ka erinevaid harjutusi, et lihvida oma tantsulist tehnikat pööretel ja keskendume õigele keha hoiakule. Sellele lisaks teeme lihaseid, et hoida keha tugev ja painutame, et hoiduda vigastustest ja olla võimalikult painduvad. Käime lastega palju esinemas, hooajal 2018/19 plaanis Koolitants, Kuldne Karikas, RIIA Best Show ning muud väiksemad esinemised. Samuti saavad meie õpilased osaleda koolivaheaegadel tegevusterohketes linnalaagrites! Oodatud on kõik tantsuhuvilised olenemata varasemast kogemusest vanuses 7-15 eluaastat. Hind 25 eurot.
Rohkem infot www.prodance.ee


Teisipäev kell 14.30-15.30 ja neljapäev kell 14.30-15.30 (aulas) showtants 1.-5. klassile mob.tel. 58135980 danceology.ee@gmail.com

Showtantsutreeningu eesmärgiks on pakkuda lastele mitmekesist, mängulist, loovat ja arendavat treeningut, mille käigus õpitakse ning kombineeritakse omavahel erinevate tantsuliikide elemente (show-, tänava-, ladina-, klassikaline ja loovtants). Lisaks arendatakse painduvust, koordinatsiooni ning akrobaatilist liikumist. Igas tunnis õpitakse uus tantsukombinatsioon, mille tulemuseks on tantsukava. Kaks korda aastas, igal talvel ja kevadel toimuvad esinemised Tallinna Südalinna Koolis.

Esimene treening toimub 20.09.2018.


NB! Ring ei alusta tööd õpilaste vähese huvi tõttu.

Teisipäev kell 13.00-14.30 ja reede kell 13.00-14.30 (aulas) balletiring 1.-3. klassile (balletikool Fouette mob.tel. 56640426)

Balletiõpinguid alustanud lapse vanemad ei pea kohe ja igaveseks tegema rasket otsust, et nüüd saab lapsest baleriin. Klassikalise tantsu koolitus on parim baas ükskõik millise liikumisalaga edasi tegelemiseks.

Hea kehatreening lubab jätkata mitmel spordialal; tihti kohtab tantsukoolitusega noori hoopis tuntud modellide seas. Võimalusi on palju. Peaasi on julgelt alustada ning endas töökust ja tahtejõudu kasvatada. Ka vaid enda lõbuks treenimine tagab vähemalt sirge sammu, hea füüsilise vormi, rütmitunde ja distsipliiniharjumuse.

 

Viimati muudetud: 19.09.2018