Ringid, mida ei korralda kool

Koolis korraldavad ringe ka erinevad klubid ja spordikoolid. Registreerimiseks pöörduge otse nende poole. 


Ukulele

Rühmatund igas vanuses õpilastele, tegemist on algajate rühmaga. Tunni pikkus 45 minutit. Vastavalt lapsevanema soovile kas üks või kaks korda nädalas. 

Tundide ajad kokkuleppel õpetajaga.

Pilliõpe toimub vastavalt õpilase individuaalsele tasemele ja soovile. Kevadel toimub kontsert.

Juhendajaks on Triin Mäesepp.
Kuutasu (1 tund nädalas) on 65 eurot.
Kontakt: Triin Mäesepp, telefon 56139447


Esmaspäev ja neljapäev kell 15.00-16.00 (aulas) cheerleading – ergutusrühma tantsijad 1.-9. klassile info@prodance.ee

Cheerleadingu treeningute põhirõhk on pandud tantsule, mille läbi arendame koordinatsiooni, painduvust ja vastupidavust. Tantsutrennides on rõhk ka teistel üldfüüsilitel elementidel- venitus, lihashooldus, akrobaatika ja ballett. Lisaks showtantsule on põimitud sisse palju muid erinevaid tantsustiile- jazz, bodybalance jpm. Teeme iga tund ka erinevaid harjutusi, et lihvida oma tantsulist tehnikat pööretel ja keskendume õigele keha hoiakule. Sellele lisaks teeme lihaseid, et hoida keha tugev ja painutame, et hoiduda vigastustest ja olla võimalikult painduvad. Käime lastega palju esinemas, hooajal 2018/19 plaanis Koolitants, Kuldne Karikas, RIIA Best Show ning muud väiksemad esinemised. Samuti saavad meie õpilased osaleda koolivaheaegadel tegevusterohketes linnalaagrites! Oodatud on kõik tantsuhuvilised olenemata varasemast kogemusest vanuses 7-15 eluaastat. Hind 25 eurot.
Rohkem infot www.prodance.ee


Teisipäev kell 14.00-15.00 ja neljapäev kell 14.00-15.00(aulas) showtants 1.-5. klassile mob.tel. 58135980 danceology.ee@gmail.com

Showtantsutreeningu eesmärgiks on pakkuda lastele mitmekesist, mängulist, loovat ja arendavat treeningut, mille käigus õpitakse ning kombineeritakse omavahel erinevate tantsuliikide elemente (show-, tänava-, ladina-, klassikaline ja loovtants). Lisaks arendatakse painduvust, koordinatsiooni ning akrobaatilist liikumist. Igas tunnis õpitakse uus tantsukombinatsioon, mille tulemuseks on tantsukava. Kaks korda aastas, igal talvel ja kevadel toimuvad esinemised Tallinna Südalinna Koolis.

Esimene treening toimub 17. septembril 2019.


 

 

Viimati muudetud: 06.09.2019