Tervisenõukogu

Rohkem infot tervisenõukogu tegemiste kohta leiab siit:

Nimi Ametikoht Kontakt
1. Mihkel Kurg kehalise kasvatuse õpetaja mihkel.kurg@sydalinna.edu.ee 
tel. 6180153 
2. Janne Schasmin kehalise kasvatuse õpetaja

janne.schasmin@sydalinna.edue.ee 

3. Kristiina Saar kooliõde sydalinna@kth.ee 
4. Hindrek Oks majandusjuhataja, direktsiooni esindaja majandus@sydalinna.edu.ee 
5. Hugo Martin Liivaleht õpilasesinduse liige hugomartin.liivaleht@sydalinna.edu.ee 
6. Kristi Laidvee kehalise kasvatuse õpetaja kristi.laidvee@sydalinna.edu.ee 
7. Anne Vremmert klassiõpetaja anne.vremmert@sydalinna.edu.ee 
8. Veronika Lepik geograafiaõpetaja veronika.lepik@sydalinna.edu.ee 
9. Kristin Pent koolipsühholoog kristin.pent@sydalinna.edu.ee 
10. Marit Nõmmik käsitöö ja kodundus, inimeseõpetus marit.nommik@sydalinna.edu.ee 
Viimati muudetud: 22.11.2018