Tunnustused õpilastele

Südalinna Kooli õpilaste saavutused

2017/2018 õppeaastal

• "Matetalgutel" saavutas 3A klass (õp Riina Abner) I koha vabariigis. Kokku võistles üle Eesti 336 meeskonda 3.-4. klassidest.

• 2.c klassi "Kurgisõbrad" on võitnud eripreemia Räpina Aianduskooli poolt korraldataval projektipäeviku võistlusel, kus osales täpselt 100 klassi. Kiidame 2.c klassi õpilasi ja õpetaja Katit, kes peaaegu 3 kuu jooksul on kurke kasvatanud ja nende arengut uurinud.

• Taimeprojekti ajal toimub mitmeid konkursse. Ühe konkursi raames tuli joonistada kurke ja pisikurke. Joonistusvõistlusele laekus 210 tööd ja 1. koha saavutas Südalinna Kooli 2.c klassi õpilane Andreas Kozlov. Eripreemia sai tema klassiõde Greete-Elena Priisalu. Õnnitlused õpilastele ja nende tublile õpetajale!

• Tallinna kesklinna koolide 3. klasside rahvastepalli finaalturniiril saavutasid Tallinna Südalinna Kooli poisid I koha.  Võistkonda kuulusid: Kris Kaur , Oliver Binder, Andreas Tetsmann, Aleksander Hlestakov, Konrad Mänd (Ment), Marko Eerik Kapp, Ali-Azqar Rezayl, Mark Leppik, Themiya Yasinda Sirimewan, Mihkel Lillepruun, Rico-Roberto Lillemäe,  Andree Link.

• Meie kooli 1B klassis õppiv Aleksandra Hendrikson on väga tubli iluuisutaja. Sellel hooajal osales ta 10 võistlusel ja neist kaheksal võistlusel saavutas ta koha poodiumil ning veel kahel võistlusel oli neljas.

• Tallinna koolide inglise keele ainevõistlusel saavutasid 5.-7. koha 5.a klassi noormehed Erik Vunn ja Kristjan Karu. (Juhendajateks õpetajad Anneli Lonks ja Frank Jüris.)

• Tallinna kooli tööõpetuse ainevõistlusel saavutasid 2.koha 8.v klassi noormehed Siim Kullamäe ja Kert Purde. (Juhendajaks õpetaja Martin Vaht.)

• Matemaatilises võistlusmängus Mathable 2.-3. klasside arvestuses saavutati järgnevad tulemused:

2. koht Oliver Binder, 4. koht Kris Kaur. Kõige suurema punktide arvuga käik - Laurel Peek.

4.-6. klasside arvestuses saavutati järgnevad tulemused: 1. koht Kristofer Tammeväli, 3. koht Stella Maria Eljas , 4. koht Grethel Peek. Kõige suurima punktide arvuga käik - Kristofer Tammeväli.

7.-9. klasside arvestuses saavutati järgnevad tulemused: 2. koht Kaisa Palumets, 4. koht Alex Hrustov.

(Õpilaste juhendajaks on huvijuht Malle Koppel.)

• Venekeelse SCRABBLE´i võistlusel Tallinna koolidele saavutas 8.-9. klasside arvestuses 3. koha Anton Zaporožets.

• Joonas Jukk  (6.A) saavutas õpilasvõistlusel "Tallinna Nobenäpp 2018" kuni 14-aastaste vanuserühmas I koha. Võistluse sisuks oli kiirkirjutamine klaviatuuril.

• 7.A klassi õpilane Hugo Martin Liivaleht saavutas Kimura shukokai karate Euroopa meistrivõistlustel oma vanuseklassis katas 3.koha ja kumites 2. koha

• 9.A klassi õpilane Nicole Sibolt saavutas Rävala klubi joonistus- ja maalikonkursil "Minu Eesti, siin ja praegu" oma vanusegrupis I koha.

• Südalinna Kooli 6.-7. klassi poisid (Ken Sildaru, Hendrik Koort, Mathias Kontus ja Georg Press) saavutasid Sportland 3x3 üleriigilisel korvpalliturniiril fantastilise 4. koha. Tasub mainida, et finaalturniiril osales 32 kooli (igast Eesti maakonnast kaks parimat kooli+Tallinna kaks parimat kooli).

• Kesklinna koolide rahvastepalli võistlustel saavutasid 4. klasside poisid II koha.

Võistkonda kuulusid: Mait Eenmäe, Robert Purge, Raimond Rungi, Jasper Karing, Kaarel Jakob Aava, Kermo Karu, Trister Päär, Marten Pau, Kevin Daniel Kiirend, Dominic Talisainen, Joshua Kristjan Pacey).

• Kesklinna koolide rahvastepalli võistlustel saavutasid 4. klasside tüdrukud IV. koha.

• Tallinna koolinoorte korvpalli meistrivõistlustel saavutas Tallinna Südalinna Kooli tüdrukute võistkond väga tubli 5. koha! Võistkonda kuulusid: Karin Kõiv, Anette-Laura Tõks, Maria Vasar, Kerli Rump ja Liisa Kõiv. Õnnitleme! Täname treener Janne Schasmini võistkonna ettevalmistamise eest!