Vilistlased 1981-1985

XI (tegelikult XII) lend –1981

11.A klass
1. Aas, Ester
2. Ahi, Mare
3. Ahtijainen, Marika
4. Elmik, Urmas
5. Haabu, Elmo
6. Hiiesaar, Maire
7. Johanson, Toomas
8. Kallasmaa, Kadri
9. Kamm, Sirje
10. Kipper, Aivar
11. Klaus, Mati
12. Korol, Ülle
13. Käbbi, Ülle
14. Laiverik, Ain
15. Laurend, Ene
16. Loo, Indrek
17. Niglas, Eva
18. Niimeister, Marika
19. Nurkse, Riho
20. Pärn, Kalle
21. Roosilill, Liivi
22. Tavaste, Hele
23. Udras, Taive
24. Vainumäe, Peeter
25. Vetik, Leelo
26. Vingissaar, Tiina
27. Õunapuu, Häli
Klassijuhataja Olli Kaljo

11.B klass
1. Aasalo, Kai
2. Aasalo, Lauri
3. Erte, Lea
4. Grinfeld, Tiit
5. Heinla, Jüri
6. Kana, Raimond
7. Kasesalu, Teet-Mikk
8. Kitt, Ülle
9. Lessosaar, Raul
10. Niitmäe, Ülo
11. Ojasaar, Andres
12. Peebo, Valdur
13. Pihl, Eevo
14. Pästlane, Andres
15. Raag, Riina
16. Raudmäe, Anneli
17. Tänav, Tõnu
18. Vatsel, Tõnu
19. Võrk, Eha
Klassijuhataja Jaan Palumets (Pantalon)

XII (tegelikult XIII) lend –1982

11.A klass
1. Erkmaa, Ain
2. Hiie, Urmas
3. Hipeli, Aivar
4. Hoffert, Reet
5. Kivisoo, Vallo
6. Klaus, Merle
7. Komonyi, Ilona
8. Kruuse, Anu
9. Liiva, Martin
10. Mang, Henno
11. Odar, Alar
12. Naurits, Maive
13. Ojasaar, Marika
14. Riive, Margus
15. Saar, Inge
16. Sarapik, Laine
17. Taklaja, Anne- Katrin
18. Taning, Kersti
19. Teemusk, Ülle
20. Tätte, Anneli
21. Vaaks, Andres
22. Vunder, Andres
Klassijuhataja Lya Pullerits

11.B klass
1. Bremse, Ave
2. Eerand, Monika
3. Enniko, Armin
4. Hallik, Tiit
5. Helind, Sulev
6. Jalakas, Karin
7. Kalberg, Ago
8. Kamber, Katrin
9. Kirsipuu, Malle
10. Kiviloo, Olavi- Heikki
11. Korol, Tarmo
12. Kruusalu, Tiit
13. Kubre, Kaja
14. Lill, Karin
15. Lunts, Toomas
16. Peetris, Meelis
17. Pihlakas, Peeter
18. Põld, Ivi- Mai
19. Ranniku, Ly
20. Raudkar, Raul
21. Roos, Veiko
22. Saarma, Tõnu
23. Semjonov, Veiko
24. Sepp, Kersti
25. Tamm, Eerik
26. Tammesson, Tiit
27. Tarask, Urmas
28. Tivik, Meelis
29. Uudla, Indrek
30. Vesk, Merike
Klassijuhataja Anna Tammerik

XIII (tegelikult XIV) lend –1983

11.A klass
1. Grünberg, Kersti
2. Kaar, Kaire
3. Kaarnamets, Knut
4. Kalda, Anti
5. Laasi, Ingrid
6. Liinev, Ivar
7. Läänmäe, Enn
8. Martõnov, Inna
9. Meiessaar, Margus
10. Meristo, Merle
11. Mets, Tiina
12. Mikli, Hannes
13. Noormets, Maire
14. Nõgisto, Elina
15. Onksjon, Raul
16. Ootre, Ülle
17. Peitong, Heli
18. Rahuoja, Aarne
19. Reimo, Anu
20. Rõigas, Jana
21. Rõõmussaar, Alo
22. Sagri, Simone
23. Sangel, Merle
24. Sildnik, Hando
25. Šapiro, Tekla
26. Tiitson, Liina
27. Uibokant, Toomas
Klassijuhataja Naida Toos

11.B klass
1. Aguraijuja, Anneli
2. Altrov, Erkki
3. Eller, Väino
4. Joasoo, Ivo
5. Juhkam, Eve
6. Kask, Viire – KULDMEDAL
7. Kilp, Guido
8. Kurm, Heiki
9. Kuura, Rutha
10. Laansoo, Terje
11. Lepalaan, Jaan
12. Lepp, Küllike
13. Lest, Merike
14. Madissoo, Marika
15. Matsina, Raivo
16. Metsaar, Anu-Mai
17. Purre, Anneli
18. Rebane, Krista
19. Reimo, Kaia
20. Sooster, Mari
21. Sumin, Kaire
22. Takis, Aivo
23. Tammekand, Ene
24. Tammiksalu, Tiina - KULDMEDAL
25. Tooding, Anu
26. Valdmann, Anu
27. Vilepaju, Ursula
Klassijuhataja Salme Tiro

XIV (tegelikult XV) lend –1984

11.A klass
1. Altpere, Andres
1. Ernesaks, Jaak
2. Jalakas, Piret
3. Kuusmann, Külli
4. Laar, Allan
5. Lidenburg, Kristi
6. Linderburg, Marcella
7. Nooni, Kaia
8. Puussaar, Piret
9. Pärg, Gunnar
10. Truusa, Kairi–Kaia
11. Viidemann, Katrin
12. Õis, Kätlin
Klassijuhataja Ülle Tereping

11.B klass
1. Aas, Alvar
2. Heinsalu, Jüri
3. Kaasik, Mare
4. Kaldma, Aime
5. Kallaste, Kaupo
6. Kask, Hanno
7. Kornel, Priit
8. Lepalaan, Mailis
9. Lõo, Alar
10. Maasing, Illimar
11. Medri, Tõnis
12. Mättas, Argo
13. Noortamm, Meelis
14. Oksvort, Indrek
15. Parmasto, Madis
16. Parts, Ene
17. Peetris, Margus
18. Pihl, Urve
19. Polnoustov, Raul
20. Poomann, Marje
21. Põld, Margot
22. Põllu, Allan
23. Raad, Signe
24. Rahumägi, Ermo
25. Ruusmäe, Ly
26. Simmo, Piret
27. Tael, Kristine
28. Tamme, Jaanus
29. Toomis, Merike
30. Trahov, Teet
31. Uusküla, Tõnu
32. Uustalu, Tiit
33. Vöö, Vello
Klassijuhataja Jaan Palumets

XV (tegelikult XVI) lend –1985

11.A klass
1. Bremse, Aigi
2. Debelõi, Andrei
3. Enok, Ivi
4. Jaup, Terje
5. Kilemet, Lea
6. Kitter, Jana
7. Koivanen, Ene
8. Kukemelk, Katti
9. Lindre, Peter
10. Martin, Lea
11. Meister, Andres
12. Nahk, Aare
13. Noormets, Maret
14. Noot, Tarmo
15. Palm, Eike
16. Parve, Annika
17. Pill, Anne
18. Reidma, Riia
19. Reinaste, Janika
20. Valgemäe, Evelyn
Klassijuhataja Maia Jõeleht

11.B klass
1. Aava, Eve
2. Allmäe, Mati
3. Antsmäe, Urmas
4. Boltovski, Ain
5. Jõeleht, Ain
6. Järvik, Ere
7. Kalda, Kaimo
8. Kallas, Aarne
9. Kaukver, Hannes
10. Kinksaar, Claire
11. Kitsing, Mare
12. Kubre, Andres
13. Kuhi, Piret
14. Must, Ain
15. Niimeister, Riina - KULDMEDAL
16. Pallasma, Raul
17. Pehk, Mare
18. Raig, Indrek
19. Rajamets, Jaak
20. Reinfelt, Mario
21. Schaffrik, Sirli
22. Sirk, Kaupo
23. Žitluhina, Margit
24. Tamming, Maria
25. Tenusar, Jüri
26. Tomson, Ruth
27. Treimann, Katrin
28. Vellemäe, Kaire
29. Vellemäe, Ülle
Klassijuhataja Eda Oja

Viimati muudetud: 29.10.2017