Vilistlased 1991-1995

XXI (tegelikult XXII) lend –1991

12.A klass
1. Aavik, Tiina
2. Balder, Raul
3. Burm, Elena
4. Juhandi, Ave
5. Kangur, Mirjam
6. Kessler, Kilvar
7. Kiilmaa, Priit
8. Kiis, Siret
9. Koovit, Triin
10. Kraan, Ilona
11. Kull, Piret
12. Kübarsepp, Kaide-Ly
13. Levet, Janno
14. Maade, Kristjan – HÕBEMEDAL
15. Noormets, Indrek
16. Nurk, Kadri
17. Petrov, Riina
18. Rohtla, Reelika
19. Rootsi, Ingrid
20. Timps, Ruta
21. Vahing, Aigi - HÕBEMEDAL
22. Veski, Anneli

Klassijuhataja Lya Pullerits

12.B klass
1. Allik, Peep-Randel
2. Jurman, Erki
3. Kaldma, Tanel
4. Kalling, Martin
5. Kanniste, Kersti
6. Kivikas, Ly
7. Laas, Siiri
8. Leichner, Allan
9. Leik, Julika
10. Novikov, Heret
11. Pakk, Erlend
12. Parktal, Kai-Katrin
13. Rätsep, Riinu
14. Tammelaan, Merle
15. Torma, Maili
16. Vaaro, Triin
17. Voog, Toomas

Klassijuhataja Allar Veelmaa

XXII (tegelikult XXIII) lend –1992

12.A klass
1. Aguraiuja, Ants
2. Debelõi, Igor
3. Hallkivi, Janika
4. Keskküla, Jane
5. Kivipõld, Liina
6. Kuusk, Evelin
7. Laanemets, Marek
8. Maasik, Jane
9. Malleus, Innar
10. Maslenikov, Monika
11. Mustonen, Jaanika
12. Männisalu, Katri
13. Möller, Raili
14. Oinitš, Margus
15. Pallo, Rait
16. Rahula, Katrin
17. Reinberg, Marge
18. Roomägi, Mart
19. Ruus, Pille
20. Saar, Mihkel
21. Sillaste, Marno
22. Tael, Inga
23. Tamm, Raul
24. Tomberg, Margus
25. Tuisk, Aivar
26. Tuula, Andrus
27. Vader, Kristi
28. Vei, Kai- Mai
Klassijuhataja Anne Urge

XXIII (tegelikult XXIV) lend –1993

12.A klass
1. Arb, Triinu
2. Hinnov, Reili
3. Ilomets, Jane
4. Järvsoo, Paul
5. Kaljuste, Ketlin
6. Laun, Siiri
7. Ojastu, Diana
8. Penjam, Marti
9. Pirker,Tiina
10. Reimann, Gea
11. Tandre, Andreas
12. Tikas, Kalle
13. Vahing, Rene
14. Veigel, Diana
Klassijuhataja Evi Kraan


12.B klass
1. Aedla, Hannes
2. Aguraiuja, Raul
3. Allik, Marge
4. Annuk, Ene
5. Hallikas, Karoliina
6. Hallikas, Theresa – HÕBEMEDAL
7. Jänes, Sunne
8. Naarits, Liina
9. Paap, Cardo
10. Pärtlas, Kalle
11. Rahula, Andres
12. Raud, Pille
13. Suvi, Mikael
14. Tihhonov, Marek
15. Tomiste, Villem
Klassijuhataja Tiia Usai

XXIV (tegelikult XXV) lend –1994

12.A klass
1. Ahhundov, Jüri
2. Daniljuk, Kristiina
3. Dobrjansk,i Eva
4. Kanaval, Marget
5. Karu, Helina
6. Loddes, Indrek
7. Luppin, Janek - HÕBEMEDAL
8. Maran, Kalli - HÕBEMEDAL
9. Moorats, Indrek
10. Mägi, Marju
11. Orlova, Vivika
12. Penjam, Erki
13. Roman, Katrin
14. Sagar, Helen
15. Torop, Kristjan
16. Unt, Madis
17. Valdek, Evelin
18. Vinter, Kadri
Klassijuhataja Triin Tammi

12.B klass
1. Adamberg, Evelin – HÕBEMEDAL
2. Gross, Valter
3. Klementi, Kristjan
4. Kull, Merle
5. Laanemets, Margus
6. Leomar, Liivi
7. Mook, Maili
8. Polli, Üüli-Heivi
9. Prangel, Georg
10. Relve, Kristjan
11. Roos, Vivika – HÕBEMEDAL
12. Roots, Margus
13. Rudissaar,Tiia
14. Saar, Lauris
15. Schuster, Kairi
16. Sillaste, Karin
17. Tammela, Helen
18. Vaaks, Kaija
19. Veetõusme, Rain
20. Verro, Aivar
Klassijuhataja Kalli Parmsoo

XXV (tegelikult XXVI) lend –1995

12.A klass
1. Adamson, Tiina
2. Adler, Alari
3. Haavel, Aive
4. Kaasik, Kristjan – KULDMEDAL
5. Kerde, Klaus- Hans
6. Keskküla, Sigrid
7. Kütt, Urmas
8. Laanemets, Rene
9. Loos, Priit
10. Lumis, Armin
11. Mühlbach, Katrin
12. Papp, Valdo
13. Post, Andra- Maris
14. Rannamäe, Janika - HÕBEMEDAL
15. Rullinkov, Tõnis
16. Rääbis, Piret
17. Rääk, Kristiina - KULDMEDAL
18. Smirnov, Kristiina
19. Soomet, Sirly
20. Talan, Jüri
21. Tarkna, Kaja
22. Tombak, Kersti
23. Tomiste, Matis
24. Uuspuu, Sven
25. Veermäe, Birgit
Klassijuhataja Anne Urge

12.B klass
1. Adamberg, Kaarel – KULDMEDAL
2. Einamäe, Sille – HÕBEMEDAL
3. Jänes, Rainer
4. Kale, Kairi
5. Kerde, Merle
6. Kägu, Kadri
7. Magnus, Janne – KULDMEDAL
8. Matvejeva, Annika – KULDMEDAL
9. Mäenurm, Margus
10. Nõmm, Sten
11. Olesk, Merilyn
12. Päri, Liina
13. Rang, Moonika
14. Tammeväli, Eda
15. Tiigiste, Jaanika
16. Vavilova, Andrija
Klassijuhataja Maia Jõeleht

Viimati muudetud: 29.10.2017