Telekids laste filmistuudio

Tutvustus ja sissejuhatus. Filmi loomine ideest esilinastuseni. Kinematograafia kategooriad ja žanrid. Stsenaariumi kategooriad.Töö kaameraga, kaamera ees ja kaamera taga.White balance ja muud valgusefektid.Lähi- ja kaugvõtted. Videomontaaži kategooriad.Filmimise võttepunktid (rakurss) ja nende efekt materjalile. Lev Kuleshovi kaadrimontaaž. Sisekaadrimontaaž . Videomontaaži põhimõtted .Režissööristsenaarium ja montaažilehed. Kinožanrid. Režissööri koostöö näitlejaga ja näitleja töö iseendaga. Näitlemisoskus. Kõnekunst .Retoorika.TV ja filmi erinevused. Lühikaadripõhine mõtlemine ja muusikavideo.Dokumentaalfilm.Telesaate kategooriad. Televisiooni lugu.Teleajakirjandus. Raadio ja ajakirjandus .Intervjuu.Uudised.Uudistetöö eripärad. Saatejuht, reporter ja kaameramees. Jutusaade ja töö publikuga.Televisiooniprogrammide edastamine ja nende sisu vormistamine. Interneti TV. Produtsent. Reklaam ja PR.

Детская видеостудия Telekids 
Сними своё кино!

Учимся работать с идеей и писать сценарии.
Работаем над речью и актёрским мастерством.
Умеем выставлять свет, настраивать видеоаппаратуру, писать звук и делать монтаж.
Снимаем игровой короткий метр, репортажи и мультфильмы.
Знаем как через саспенс достичь катарсиса.
Участвуем в кинофестивалях, в том числе и международных.

OSALEJAD: 10-19a

ÕPPETASU: 26-32 eurot/kuus 

ÕPETAJA: J. Trofimova

2019/20  õ-a tunniplaan 

1 rühm  alg ESMASPÄEV 18.00-19.30, LAUPÄEV 12.00-13.30

Kuupäevad

Kellaaeg

Märkused

September 2019

 

 

7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30. september

18.00-19.30, 12.00-13.30

 

Oktoober 2019

 

 

5, 7, 12, 14, 19, 28. oktoober

18.00-19.30, 12.00-13.30

 

November 2019

 

 

2, 4, 9, 11, 16, 18, 23, 25, 30. november

18.00-19.30, 12.00-13.30

 

Detsember 2019

 

 

2, 7, 9, 14, 16. detsember

18.00-19.30, 12.00-13.30

18-19.12.2019 Jõuluüritus

Jaanuar 2020

 

 

6, 11, 13, 18, 20, 25, 27. jaanuar

18.00-19.30, 12.00-13.30

 

Veebruar 2020

 

 

1, 3, 8, 10, 15, 17, 22. veebruar

18.00-19.30, 12.00-13.30

 

Märts 2020

 

 

2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30. märts

18.00-19.30, 12.00-13.30

 

Aprill 2020

 

 

4, 6, 11, 13, 18, 27. aprill

18.00-19.30, 12.00-13.30

 

Mai 2020

 

 

2, 4, 9, 11, 16, 18. mai

18.00-19.30, 12.00-13.30

23.05.2020 Lastepäev

2 rühm ESMASPÄEV 19.30-21.00, LAUPÄEV 10.00-11.30

Kuupäevad

Kellaaeg

Märkused

September 2019

 

 

7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30. september

19.30-21.00, 10.00-11.30

 

Oktoober 2019

 

 

5, 7, 12, 14, 19, 28. oktoober

19.30-21.00, 10.00-11.30

 

November 2019

 

 

2, 4, 9, 11, 16, 18, 23, 25, 30. november

19.30-21.00, 10.00-11.30

 

Detsember 2019

 

 

2, 7, 9, 14, 16. detsember

19.30-21.00, 10.00-11.30

18-19.12.2019 Jõuluüritus

Jaanuar 2020

 

 

6, 11, 13, 18, 20, 25, 27. jaanuar

19.30-21.00, 10.00-11.30

 

Veebruar 2020

 

 

1, 3, 8, 10, 15, 17, 22. veebruar

19.30-21.00, 10.00-11.30

 

Märts 2020

 

 

2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30. märts

19.30-21.00, 10.00-11.30

 

Aprill 2020

 

 

4, 6, 11, 13, 18, 27. aprill

19.30-21.00, 10.00-11.30

 

Mai 2020

 

 

2, 4, 9, 11, 16, 18. mai

19.30-21.00, 10.00-11.30

23.05.2020 Lastepäev

Registreerimine

20140625_222203.jpg

Ly0btltMV6c.jpgTNRMgwG7bS4.jpg

 

Viimati muudetud: 09.05.2019