Kontakt

THA_logo_RGB_sinine.jpg

Registrikood: 77000016
Aadress:
Punane 69 
13619 Tallinn
Telefon: 6553056
e-mail: info@tondiraba.edu.ee

Avaldus huviringist lahkumiseks või taasarvelduse tegemiseks palume esitada emailile avaldus@tondiraba.edu.ee

Ainesektsioonid:

LTT (tehnika)     LTT@tondiraba.edu.ee         
Muusika muusika@tondiraba.edu.ee 
Sport ja iluvõimlemine tants@tondiraba.edu.ee
Sport  sport@tondiraba.edu.ee
Loodus loodus@tondiraba.edu.ee
Kunst kunst@tondiraba.edu.ee
Koolieelikud eelkool@tondiraba.edu.ee
Keeled keeled@tondiraba.edu.ee 

Juhtkond:

Tööaeg E-R 12:00-19:30

Direktor direktor@tondiraba.edu.ee  6556376
Õppejuht oppejuht@tondiraba.edu.ee 6553056 
Arendusjuht arendusjuht@tondiraba.edu.ee  6556378
Finantsspetsialist finants@tondiraba.edu.ee  6553047 
Huvijuht  huvijuht@tondiraba.edu.ee
6553188
Sekretär info@tondiraba.edu.ee  6556379 
Majandusjuhataja majandus@tondiraba.edu.ee  6568858
IT juht infojuht@tondiraba.edu.ee

53419023

Laagrijuht laager@tondiraba.edu.ee 6553047 
Lasteaedade koordinaator lasteaed@tondiraba.edu.ee  6556378
Valvelaud
  51992731

Avaldused                                 avaldus@tondiraba.edu.ee

Administraatorid

Julia Bessedina  huvikooli lepingute vormistamine, proovitunnid  huvikool@tondiraba.edu.ee  6551702

Natalja Lavrentieva – tasaarveldamine, kreeditarved  natalja.lavrentieva@tondiraba.edu.ee 6505547

Liudmila Pchelkina – laagrite arved, laagritesse registreerimine  liudmila.pchelkina@tondiraba.edu.ee 6550483

Viktoria Orel – ekskursioonidele registreerimine, võistlused, meisterklassid, muud arved  viktoria.orel@tondiraba.edu.ee  6506223

Viimati muudetud: 20.07.2020