Rühmad

 Valverühm hommikul 7.00 - 7.30 ja õhtul 18.00 - 19.00 on graafiku alusel. Info on rühmades ja SIIN

Meretuul (sõimerühm)

Rühma tööaeg 7.30- 18.00 

Rühma telefon 55 974 929

Õpetajad:

 Urve Niisuke - Urve.Niisuke@tuule.edu.ee 

Marina Eisen - Marina.Eisen@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Sirje-Kaja Vaino

Nagu mõnus meretuul, naer on meie laste suul!

 

Lõunatuul (sõimerühm)

Rühma tööaeg 7.30-18.00 

Rühma telefon 57 824 859

Õpetajad:

Piret Talu - Piret.Talu@tuule.edu.ee 

Marina Eisen - Marina.Eisen@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Anu Orasi

Soe lõunatuuleke paitab näod meil naerule!

 

Tuulesell (sõimerühm)

Rühma tööaeg 7.30-18.00 

Rühma telefon 53 517 381

Õpetajad:

Olga Selemeneva - Olga.Selemeneva@tuule.edu.ee 

Galina Tjuttijeva - Galina.Tjuttijeva@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Mare Pikkel

Tuulesell on vahva sell, mängib rõõmsalt iga kell!

 

Tuulepall (sõimerühm)

Rühma tööaeg 7.30-18.00 

Rühma telefon 54 584 168

Õpetajad:

Raissa Rõhlova - Raissa.Rohlova@tuule.edu.ee

Galina Tjuttijeva - Galina.Tjuttijeva@tuule.edu.ee

Õpetaja abi: Tatjana Korobitsõna

Väljas tugev tuulepall, lapsel kaelas uhke sall! 

 

Tuuletroll (aiarühm) 

Rühma tööaeg 7.00-18.00 

Rühma telefon 54 562 881

Õpetajad:

Laura Herne- Laura.Herne@tuule.edu.ee 

Eva Elm - Eva.Elm@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Ülle Kütsar

 Tuuletrollil rõõmus meel, kindlalt kõnnib oma teel!

 

Tuulelipp (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.00-18.00 

Rühma telefon 56 369 522

Õpetajad:

Malle Mölder - Malle.Molder@tuule.edu.ee    

Raige Ifrad - Raige.Ifrad@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Elle Engel

Tuulekene puhu sa, meie lipp nüüd lehvima!

 

Tuulekell (aiarühm)

Rühm ajutiselt suletud

Rühma tööaeg 

Rühma telefon 

Õpetajad:

Õpetaja abi: 

Meie naer kõlab kui tuulekella helin!

 

Tuulelohe (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.00-18.00 

Rühma telefon 58 410 720

Õpetajad:

Ulvi Eenmaa - Ulvi.Eenmaa@tuule.edu.ee 

Illi Viher- Illi.Viher@tuule.edu.ee

Õpetaja abi: Tatjana Tihhonova

Tuulelohe tiivul lasteaia mängumaale!

 

Tuulepesa (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.00-18.00 

Rühma telefon 58 396 041

Õpetajad:

Diana Kuulma- Diana.Kuulma@tuule.edu.ee

Heli Heinväli - Heli.Heinvali@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Reelika Reinberk

Meie lapsed on haruldased nagu tuulepesad puu okstel!

 

Tuuleveski (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.30-18.00 

Rühma telefon 63 32  470; 58 186 070

Õpetajad:

Liisa Maalder - Liisa.Maalder@tuule.edu.ee 

Kaire Tiits- Kaire.Tiits@tuule.edu.ee

Õpetaja abi: Galina Jõenurm

Tuuleveski rühm jahvatab kõrgekvaliteedilist jahu!

 

Tuulelaev (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.15-18.00 

Rühma telefon 59 066 637

Õpetajad:

Urve Külv -  Urve.Kulv@tuule.edu.ee

Sirje Ojala - Sirje.Ojala@tuule.edu.ee

Õpetaja abi: Marju Peterson

Õues on päike ja õues on tuul, "Tuulelaeval" on naeratus suul! 

 

Tuuleratas (aiarühm)

Rühma tööaeg 7.00 - 18.00

Rühma telefon  58 752 676

Õpetajad:

Greete Soon - Greete.Soon@tuule.edu.ee 

Taali Vähter - Taali.Vahter@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi: Piret Rammus

 

 

 

Lehekülge haldab:

Imbi Raasuke
e-post: Imbi.Raasuke@tuule.edu.ee 

 

 

Viimati muudetud: 23.10.2019