Tallinna Tuule Lasteaia personal

  • Info vahetamine lasteaia ja kodu vahel toimub ELIIS keskkonna kaudu.
  • Palume kõigil lastevanematel liituda ELIIS keskkonnaga (eliis.eu)
  • Palume lastevanematel teadete saatmiseks rühmaõpetajatele  kasutada  ELIIS keskkonda.

Meretuul

Tel 56 300 138

Õpetaja Maianne Nõlvak  Marianne.Nolvak@tuule.edu.ee

Õpetaja Marina Eisen Marina.Eisen@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Tatjana Korobitsõna

Lõunatuul

Tel 57 824 859

Õpetaja Piret Talu Piret.Talu@tuule.edu.ee

Õpetaja Marina Eisen Marina.Eisen@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Mare Eelma

Tuulepall

Tel 54 584 168

Õpetaja Raissa Rõhlova  Raissa.Rohlova@tuule.edu.ee

Õpetaja Galina Tjuttijeva  Galina.Tjuttijeva@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Ella Tui

Tuulesell

Tel 53 517 381

Õpetaja Olga Selemeneva  Olga.Selemeneva@tuule.edu.ee

Õpetaja Galina Tjuttijeva  Galina.Tjuttijeva@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Anu Orasi

Tuulelaev

Tel 59 066 637

Õpetaja Sirje Ojala  Sirje.Ojala@tuule.edu.ee

Õpetaja Urve Külv  Urve.Kulv@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Marju Peterson

Tuuletroll

Tel 54 562 881

Õpetaja Eva Elm  Eva.Elm@tuule.edu.ee

Õpetaja Nadežda Vladõkin  Nadezda.Vladokin@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Ülle Kütsar

Tuulepesa

Tel 58 396 041

Õpetaja Diana Kuulma  Diana.Kuulma@tuule.edu.ee

Õpetaja Heli Heinväli  Heli.Heinvali@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Reelika Reinberk

Tuulelipp

Tel 56 369 522

Õpetaja Malle Mölder  Malle.Molder@tuule.edu.ee

Õpetaja Anne Liiva  Anne.Liiva@tuule.edu.ee

Õpetaja Raige Ifrad  Raige.Ifrad@tuule.edu.ee (lapsepuhkusel)

Õpetaja abi Elle Engel

Tuuleveski

Tel 63 32 470; 58 186 070

Õpetaja Kaire Tiits  Kaire.Tiits@tuule.edu.ee

Õpetaja Liisa Maalder  Liisa.Maalder@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Galina Jõenurm

Tuulekell

Rühm ajutiselt suletud

Tuulelohe

Tel 58 410 720

Õpetaja Ulvi Eenmaa  Ulvi.Eenmaa@tuule.edu.ee

Õpetaja Krissu.Väät  Krissu.Vaat@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Tatjana Tihhonova

Tuuleratas

Tel 58 752 676

Õpetaja Taali Vähter  Taali.Vahter@tuule.edu.ee

Õpetaja Greete Soon  Greete.Soon@tuule.edu.ee (lapsepuhkusel)

Õpetaja abi Piret Rammus

Liikumisõpetaja

Mari-Ann Järve  Mari-Ann.Jarve@tuule.edu.ee

Muusikaõpetaja

Lilian Küttis  Lilian.Kyttis@tuule.edu.ee

Eesti keele õpetajad

Kaire Kotkas  Kaire.Kotkas@tuule.edu.ee

Merle Pöder  Merle.Poder@tuule.edu.ee

Majandusjuhataja

6333201

Kaie Reinberk  Kaie.Reinberk@tuule.edu.ee ;  tuule@tuule.edu.ee                       

Õppealajuhataja

6333201

Imbi Raasuke Imbi.Raasuke@tuule.edu.ee ; tuule@tuule.edu.ee

Direktor

6333381

Marian Vares  direktor@tuule.edu.ee , tuule@tuule.edu.ee

Lehekülge haldab:

Imbi Raasuke
e-post: Imbi.Raasuke@tuule.edu.ee 

Viimati muudetud: 17.05.2021