Tallinna Tuule Lasteaia personal

   

 

 Tuulekell

õpetaja Eva Elm

Eva.Elm@tuule.edu.ee

 Tel 58 751 991

õpetaja Heli Heinväli

Heli.Heinvali@tuule.edu.ee

 

õpetaja abi Sirje-Kaja Vaino

 

 

 

 

 Tuuleveski

õpetaja  Kaire Tiits

Kaire.Tiits@tuule.edu.ee

 Tel 63 32 470; 58 186 070

õpetaja Liisa Maalder

Liisa.Maalder@tuule.edu.ee

 

õpetaja abi  Galina Jõenurm

 

 

 

 

Tuulelohe

õp Ulvi Eenmaa

Ulvi.Eenmaa@tuule.edu.ee

Tel 58 410 720

õp Illi Viher

Illi.Viher@tuule.edu.ee

 

õpetaja abi Tatjana Tihhonova

 

 

 

 

Tuuleratas

 õpetaja Taali Vähter

 Taali.Vahter@tuule.edu.ee

 Tel 58 752 676

 õpetaja Greete Soon

 Greete.Soon@tuule.edu.ee
  õpetaja abi Piret Rammus

 

 Meretuul

õpetaja Marina Eisen

 Marina.Eisen@tuule.edu.ee

 Tel 56 300 138

õpetaja Piret Rammus

Piret.Rammus@tuule.edu.ee

 

õpetaja abi Maie Tiirats

 

 

 

 

 Tuulesell

õpetaja Olga Selemeneva

Olga.Selemeneva@tuule.edu.ee

 Tel 53 517 381

õpetaja Galina Tjuttijeva

Galina.Tjuttijeva@tuule.edu.ee

 

õpetaja abi Mare Pikkel

 

 

 

 

 Tuulelipp

õpetaja Malle Mölder

 Malle.Molder@tuule.edu.ee

 Tel 56 369 522

õpetaja Raige Ifrad

 Raige.Ifrad@tuule.edu.ee

 

õpetaja abi  Elle Engel

 

 

 

 

 Tuulepesa

õpetaja Diana Kuulma

Diana.Kuulma@tuule.edu.ee

 Tel 58 396 041

õpetaja Urve Niisuke

Urve.Niisuke@tuule.edu.ee

 

õpetaja abi Reelika Reinberk

 

 

 

 

 Lõunatuul

õpetaja Piret Talu

Piret.Talu@tuule.edu.ee

 Tel 57 824 859

õpetaja Piret Rammus

Piret.Rammus@tuule.edu.ee

 

õpetaja abi  Anu Orasi

 

 

 

 

 Tuulepall

õpetaja Raissa Rõhlova

Raissa.Rohlova@tuule.edu.ee

 Tel 54 584 168

õpetaja Galina Tjuttijeva

Galina.Tjuttijeva@tuule.edu.ee

 

õpetaja abi Marta Kumar

 

 

 

 

 Tuuletroll

õpetaja Laura Herne

Laura.Herne@tuule.edu.ee

 Tel 54 562 881

õpetaja Marian Vares

Marian.Vares@tuule.edu.ee

 

õpetaja abi Ülle Kütsar

 

     

Tuulelaev

õpetaja Urve Külv

 Urve.Kulv@tuule.edu.ee
 Tel 59 066 637

õpetaja Sirje Ojala

 Sirje.Ojala@tuule.edu.ee
 

õetaja abi Marju Peterson

 

 

 

 

Liikumisõpetaja

Mari- Ann Järve

Mari-Ann.Jarve@tuule.edu.ee

 

 

 

Muusikaõpetaja

Sirje Randmaa

 Sirje.Randmaa@tuule.edu.ee

 

 

 

Peakokk

Valentina Borovaja

 Kokk

 Maria Melnikova

 

Majandusjuhataja

Kaie Reinberk

 Kaie.Reinberk@tuule.edu.ee

 Tel 63 33 201

 

 

Õppealajuhataja 

Imbi Raasuke

Imbi.Raasuke@tuule.edu.ee

Tel 63 33 201

Direktor

Heidi Kalda direktor@tuule.edu.ee

Tel 63 33 381

 

 







Lehekülge haldab:

Imbi Raasuke
e-post: Imbi.Raasuke@tuule.edu.ee 

Viimati muudetud: 02.10.2018