Tallinna Tuule Lasteaia personal

  • Info vahetamine lasteaia ja kodu vahel toimub ELIIS keskkonna kaudu.
  • Palume kõigil lastevanematel liituda ELIIS keskkonnaga (eliis.eu)
  • Palume lastevanematel teadete saatmiseks rühmaõpetajatele  kasutada  ELIIS keskkonda.

Meretuul

Tel 56 300 138

Õpetaja Marianne Nõlvak - Marianne.Nolvak@tuule.edu.ee

Õpetaja Nadežda Vladõkin - Nadezda.Vladokin@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi Tatjana Korobitsõna

Lõunatuul

Tel 57 824 859

Õpetaja Piret Talu -  Piret.Talu@tuule.edu.ee

Õpetaja Kaire Tiits - Kaire.Tiits@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi Mare Eelma

Tuulepall

Tel 54 584 168

Õpetaja Raissa Rõhlova - Raissa.Rohlova@tuule.edu.ee

Õpetaja Galina Tjuttijeva - Galina.Tjuttijeva@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Ella Tui

Tuulesell

Tel 53 517 381

Õpetaja  Liis Pihlak - Liis.Pihlak@tuule.edu.ee 

Õpetaja Galina Tjuttijeva - Galina.Tjuttijeva@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Anu Orasi

Tuulelaev

Tel 59 066 637

Õpetaja Sirje Ojala - Sirje.Ojala@tuule.edu.ee

Õpetaja Urve Külv - Urve.Kulv@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Marju Peterson

Tuuletroll

Tel 54 562 881

Õpetaja Eva Elm - Eva.Elm@tuule.edu.ee

Õpetaja Marina Eisen - Marina.Eisen@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi Ülle Kütsar

Tuulepesa

Tel 58 396 041

Õpetaja Diana Kuulma - Diana.Kuulma@tuule.edu.ee

Õpetaja Heli Heinväli - Heli.Heinvali@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Reelika Reinberk

Tuulelipp

Tel 56 369 522

Õpetaja Malle Mölder - Malle.Molder@tuule.edu.ee

Õpetaja Anne Liiva - Anne.Liiva@tuule.edu.ee

Õpetaja Raige Ifrad - Raige.Ifrad@tuule.edu.ee (lapsepuhkusel)

Õpetaja abi Elle Engel

Tuuleveski

Tel 63 32 470; 58 186 070

Õpetaja Kaire Tiits - Kaire.Tiits@tuule.edu.ee

Õpetaja Liisa Maalder - Liisa.Maalder@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Galina Jõenurm

Tuulekell

Tel 

Õpetaja  Nadežda Vladõkin - Nadezda.Vladokin@tuule.edu.ee

Õpetaja Marija Tšeremiskin - Marija.Tseremiskin@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi  Gerli Teidla

Tuulelohe

Tel 58 410 720

Õpetaja Ulvi Eenmaa - Ulvi.Eenmaa@tuule.edu.ee

Õpetaja Krissu Väät - Krissu.Vaat@tuule.edu.ee

Õpetaja abi Nadežda Tome

Tuuleratas

Tel 58 752 676

Õpetaja Taali Vähter - Taali.Vahter@tuule.edu.ee

Õpetaja Greete Soon - Greete.Soon@tuule.edu.ee (lapsepuhkusel)

Õpetaja Gloria Rannu - Gloria.Rannu@tuule.edu.ee 

Õpetaja abi Piret Rammus

Liikumisõpetaja

Mari-Ann Järve - Mari-Ann.Jarve@tuule.edu.ee

Muusikaõpetaja

Marta Arula - Marta.Arula@tuule.edu.ee 

Lilian Küttis  Lilian.Kyttis@tuule.edu.ee

Eesti keele õpetajad

Kaire Korkma  Kaire.Kotkas@tuule.edu.ee

Merle Pöder  Merle.Poder@tuule.edu.ee

Majandusjuhataja

6333201

Kaie Reinberk  Kaie.Reinberk@tuule.edu.ee ;  tuule@tuule.edu.ee                       

Õppealajuhataja

6333201

Imbi Raasuke Imbi.Raasuke@tuule.edu.ee ; tuule@tuule.edu.ee

Direktor

6333381

Marian Vares  direktor@tuule.edu.ee , tuule@tuule.edu.ee

Lehekülge haldab:

Imbi Raasuke
e-post: Imbi.Raasuke@tuule.edu.ee 

Viimati muudetud: 17.08.2021