Rühmad

Eesti keele õpetaja - Irina Vedom Irina.Vedom@unistuse.edu.ee (6376419)

Muusika õpetaja - Olesja Stjopin Olesja.Stjopin@unistuse.edu.ee (6376419)

Lasteaia logopeed - Olga Prusakova (55968929); prusakova_o@mail.ru 

Vastuvõtt: Esmaspäev 08.00-09.00

Tasandusrühma logopeed - Inna Butt (53418948) - buttinna@gmail.com  

Vastuvõtt: Neljapäev 16.00-18.30 

LEPATRIINUD (tasandusrühm):

Tatjana Obodjanskaja Tatjana.Obodjanskaja@unistuse.edu.ee (53418948)

Rimma Plenkina  Rimma.Plenkina@unistuse.edu.ee (53418948)

Inna Butt (logopeed) Inna.Butt@unistuse.edu.ee (53418948)

neid abistab selles - Alla Knjazeva Alla.Knjazeva@unistuse.edu.ee (6376419)

Alates septembrist 2021a. osaleb rühm programmis "PERSONA DOLLS". 

MESIMUMMUD:  Projekt "Professionaalne eesti keele õpetaja rühmas"

Olesja Borissova Olesja.Borissova@unistuse.edu.ee (51970194)

Natalja Russakova Natalja.Russakova@unistuse.edu.ee (51970194)

Olga Mets Olga.Mets@unistuse.edu.ee (51970194)

neid abistab selles -  Oksana Krjukova Oksana.Krjukova@unistuse.edu.ee (51970194

KARUMÕMMID: KEELEKÜMBLUSRÜHM

Irina Zhukova Irina.Zhukova@unistuse.edu.ee (53029135)

Lilianne Kohnovitš Lilianne.Kohnovits@unistuse.edu.ee (53029135)

Svetlana Lisitsyna Svetlana.Lisitsyna@unistuse.edu.ee  (53029135)

Alates septembrist 2021a. osaleb rühm programmis "PERSONA DOLLS". 

TIBUD: 

Jelena Gassova Jelena.Gassova@unistuse.edu.ee (53602649)

Tatjana Solovjova  Tatjana.Solovjova@unistuse.edu.ee (53602649)

neid abistab selles -  Tatjana Dubrovina Tatjana.Dubrovina@unituse.edu.ee (53602649)

Alates 2019a. osaleb rühm programmis "Kiusamisest vaba lasteaed". 

Infot projekti kohta:      www.kiusamisestvabaks.ee

SIPSIKUD:

Jekaterina Semjonova Jekaterina.Semjonova@unistuse.edu.ee (51910423)

Jelena Kovalenko Jelena.Kovalenko@unistuse.edu.ee (51910423)

neid abistab selles  - Jelena Trääl Jelena.Trääl@unistuse.edu.ee  (51910423)

Alates 2018a. osaleb rühm programmis "Kiusamisest vaba lasteaed". 

SAJAJALGSED:

Tatjana Moiseykova Tatjana.Moiseykova@unistuse.edu.ee (51994380)

Arzu Hajiyeva  Arzu.Hajiyeva@unistuse.edu.ee (51994380)

neid abistab selles -  Alla Froš Alla.fros@unistuse.edu.ee  (51994380)

Alates 2020a. osaleb rühm programmis "Kiusamisest vaba lasteaed". 

Alates septembrist 2021a. osaleb rühm programmis "PERSONA DOLLS".

 

 

   

Viimati muudetud: 01.09.2021