Rühmad

LEPATRIINUD (sõimerühm):

Jelena Gassova Jelena.Gassova@unistuse.edu.ee (6376419)

Tatjana Obodjanskaja Tatjana.Obodjanskaja@unistuse.edu.ee (6376419)

neid abistab selles - Alla Knjazeva Alla.Knjazeva@unistuse.edu.ee (6376419)

MESILASED (sõimerühm):

Olesja Borissova Olesja.Borissova@unistuse.edu.ee (6376419)

Jekaterina Semjonova Jekaterina.Semjonova@unistuse.edu.ee (6376419)

neid abistab selles - Anastasia Tkatšuk  Anastasia.Tkatsuk@unistuse.edu.ee (6376419)

Alates 2018a. osaleb rühm programmis "Kiusamisest vaba lasteaed". 

Infot projekti kohta:      www.kiusamisestvabaks.ee

KARUMÕMMID:

Lilianne Kohnovitš Lilianne.Kohnovits@unistuse.edu.ee (6376419)

Tatjana Moiseykova Tatjana.Moiseykova@unistuse.edu.ee (6376419)

neid abistab selles - Tatjana Dubrovina  Tatjana.Dubrovina@unistuse.edu.ee (6376419)

Alates septembrist 2017a. osaleb meie lasteaia Karumõmmide rühm programmis "PERSONA DOLLS". 

Alates 2018a. osaleb rühm programmis "Keelekümblus". 

Infot projekti kohta:     http://personadolls.eu/

SIPSIKUD:

Tatjana Solovjova  Tatjana.Solovjova@unistuse.edu.ee (6376419)

Irina Zhukova Irina.Zhukova@unistuse.edu.ee (6376419)

neid abistab selles -  Svetlana Lisitsyna Svetlana.Lisitsyna@unistuse.edu.ee  (6376419)

Alates 2018a. osaleb rühm programmis "Kiusamisest vaba lasteaed". 

Infot projekti kohta:      www.kiusamisestvabaks.ee

TIBUD:

Rimma Plenkina  Rimma.Plenkina@unistuse.edu.ee (6376419)

Jelena Kovalenko Jelena.Kovalenko@unistuse.edu.ee (6376419)

neid abistab selles  - Oksana Krjukova Oksana.Krjukova@unistuse.edu.ee (6376419)

Alates septembrist 2015a. osaleb meie lasteaia Tibude rühm programmis "PERSONA DOLLS". 

Infot projekti kohta:     http://personadolls.eu/

SAJAJALGSED:

Irina Fomenko Irina.Fomenko@unistuse.edu.ee (6376419)

Natalja Russakova Natalja.Russakova@unistuse.edu.ee (6376419)

neid abistab selles -  Alla Froš Alla.fros@unistuse.edu.ee  (6376419)

 

 

 

 

 

 

   

Viimati muudetud: 19.09.2018